אגף קהילה בעירייה ימשיך להפעיל את הפארקים הבטוחים גם בחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט. כזכור, בשיאו של משבר הקורונה הוחלט להגדיר בימים ובשעות מסוימות מספר פארקים ברחבי העיר, כפארקים המיועדים לאזרחים הוותיקים. כיום, עם העלייה המדאיגה במספר חולי הקורונה בעיר, גובר הצורך והביקוש להמשיך עם הפרויקט, במיוחד עתה כשבני הנוער והילדים יצאו לחופש הגדול. בעירייה מדגישים כי הפארקים מלווים בסיורים ופיקוח של האגף לביטחון ושירותי חירום, על מנת להבטיח ככל הניתן, שהם ישמשו את האזרחים הוותיקים בלבד מגיל 60 ומעלה. 


בימי ראשון ורביעי משעה 8:00 עד 10:00 בבוקר, ניתן להגיע לכל אחד מהפארקים הבטוחים הפזורים ברחבי העיר:

פארק עמק בית שאן (ליד מועדון מפג"ש), פארק עמק זבולון מול בית הספר קשת, פארק עמק החולה אחרי מרכז הקאנטרי סנטר לכיוון מכבים ופארק עמק איילון- בחלק הקרוב למע"ר בסמוך לגשר הולכי רגל. פארק הנחל הרטוב, רחוב בדולח 15. "פארק הכבשים" בשדרות החשמונאים, סמוך לדיור המוגן 'עזריאלי',  'פארק הצפרדע' - מגדל הלבנון.

מכבים: פארק יקותיאלי בדרך הראשונים/דרך המייסדים, פארק החבלים בין רחוב אלי כהן לרחוב שרה אמנו.

מבוא רעות בין בית הספר עמית לכיכר לב רעות.


פארקים אלו נבחרו לאחר סיור שנערך בין גורמי העירייה, ומיקומם נקבעו באזורים בהם יש מספר רב של תושבים בני הגיל השלישי ובפארקים מוצלים שיש בהם מקומות ישיבה רבים ונוחים.

בעירייה מזכירים שיש לשמור על ההנחיות של משרד הבריאות גם בתוך הפארקים: שמירת מרחק של 2 מטרים אחד מן השני, הקפדה על היגיינה גבוהה במיוחד לאחר הביקור בפארק ועטיית מסכה.

עמיחי זליג, מחזיק תיק קהילות: "בייחוד בימי הקיץ והחופש הגדול, אנו משאירים מקום בלב ומקום בפארקים הבטוחים לאוכלוסייה שבסיכון והאזרחים הוותיקים, על מנת שיוכלו לטייל ולהסתובב בהם בביטחון וללא חשש. חופשה נעימה וקיץ בריא לכל קהילות מודיעין מכבים רעות".