עשרות תושבים הגיעו ביום שני האחרון לפעילות האחרונה והמסכמת של המיזם המצליח "שני ספורטיבי", אותו ריכז אגף הספורט בעמותת סחלבים לאורך חודשי הקיץ. המשתתפים נהנו מידי שבוע משלושה מתחמי פעילות ספורטיבית שפעלו במקביל בשלושה פארקים ברחבי העיר.

במתחם אחד הגיעו המשתתפים לחזק את שרירי הגוף והיציבה תוך כדי ריקוד במסיבת זומבה קצבית לצלילי מוזיקה לטינית סוחפת, במתחם אחר הם נהנו מאימון רצועות פוקציונאלי מודרך לחיזוק שרירי הליבה. מתחם נוסף שילב את הלהיט החדש שכבש את הארץ, אימון אירובי "קנג'ו ג'אמפ" אנרגטי עם נעלי קפיצה ייחודיות, כאשר לצד האימון האירובי נערך באותו מתחם גם אימון פונקציונאלי להורים וילדים.

באגף הספורט ציינו השבוע בגאווה שמספר המשתתפים הלך וגדל מידי שבוע עד שלפעילות המסכמת, שהייתה השביעית במספר הקיץ, הגיעו לשלושת המתחמים כ-300 תושבים.

 

כחלק מאירועי הקיץ של אגף הספורט, ייערך בשבוע הבא ביום חמישי 23.8 אירוע רכיבה לילי נוסף במסגרת הסדרה "רוכבים לאור ירח", כאשר הפעם יצאו הרוכבים למסלול חווייתי בוואדי ענבה. הכינוס לטיול המודרך יהיה בשעה 20:00 בחניון העליון של פארק ענבה ומשם יצאו המשתתפים לרכיבה מהנה לאור פנסי הרכיבה ואור הירח, בשבילי הטבע היפים של העיר. באגף הספורט מזמינים השבוע רוכבים חובבים ומנוסים ומשפחות עם ילדים בגילאי 10 ומעלה להצטרף לרכיבה ומדגישים כי יש להצטייד באופניים תקינים, קסדה, פנס, פנימית להחלפה ומים.