אלון קורט וליאה גרונר, רק בני 11 וכבר הספיקו לרשום שורה של הישגים מרשימים בתחום הריקוד. הם מדורגים במקום הראשון בארץ, לאחר שבשנתיים האחרונות, זכו ברצף באליפות ישראל, צברו מדליות רבות בתחרויות בחו"ל והתארחו באירועים ותוכניות טלוויזיה. בשבוע שעבר, אלון וליאה יצאו לראשונה כזוג היחיד מישראל, להשתתף באליפות העולם שנערכה ביורודיסני פאריז והעפילו לשלב רבע הגמר.

התחרות, שנפרשה על פני ארבעה ימים מהבוקר ועד הערב, כללה את 80 הזוגות הטובים בעולם בגילאי 10-11. ליאה גרונר הלומדת בבית הספר אופק, יחד עם בן זוגה לריקודים אלון קורט, הלומד בבית ספר כרמים בעיר, בליווי צמוד של המאמן אבי צור, הציגו 5 סבבים של ריקודים סלוניים ולטיניים.

את ההישג המרשים רשמו דווקא בתחום הריקודים הלטיניים. כשהם עטורים בבגדי ריקוד נוצצים הם הציגו חמישה ריקודי סמבה, צה' צ'ה צ'ה, רומבה, פסדובלה וג'ייב ברמת דיוק גבוהה, לעיני 13 שופטים שהיו על הרחבה והצליחו לסיים את התחרות עם הישג מרשים ודירוג במקום ה- 23 בעולם.

אירה ואבי צור: "אנחנו גאים באלון וליאה על ההישג המכובד. הם התחרו לראשונה עם הזוגות הטובים בעולם והוכיחו שההשקעה הרבה והעבודה הקשה באימונים משתלמים. אנחנו פה לצידם כדי להמשיך את הדרך ולכבוש את היעד הבא."