סדרת "אירועי קיץ מודיעיני" מופקת על ידי אגף התרבות והאירועים בעירייה וכוללת עשרות פעילויות ואירועים מיוחדים לתושבים, ללא תשלום. 

אירועי הקיץ ייפתחו היום (2.7), עם "קיץ שכונתי" - הפנינג קומיקס וגיבורי על ברחבת הירידים בעמק החולה. באירוע ניתן יהיה ליהנות מסדנאות יצירה, קיר גרפיטי, עמדות מולטימדיה, מתנפחים, דוכני מכירת קומיקס, מפגש עם אמני קומיקס ישראלים שיחתמו על יצירותיהם. בשעה 18:30 מופע מיוחד של אש ואקרובאלאנס. במקום יוצבו דוכני מזון ושתיה בתשלום. כל זאת ועוד, בין השעות 20:00-17:00.

עוד היום - תתחיל סדרת הפעילויות "שני ספורטיבי" - מתחמי פעילות ספורטיבית בכל יום שני 21:00-20:00 בין התאריכים 2.7-13.8 בפארקים ברחבי העיר, עם מגוון של פעילויות ספורט מהנות כמו זומבה, אימון רצועות, נעלי קנגו ועוד.

ביום שישי 6.7, תתקיים קבלת שבת בטבע לילדי העיר שיוכלו ליהנות משעות סיפור תיאטרליות מוסיקליות לילדים עם המספרת האהובה עינת חרוש שתספר על "אליעזר והגזר". קבלות השבת יתקיימו בכל יום שישי בחודשי יולי ואוגוסט, ברחבת הדשא מול היכל התרבות ברחוב עמק דותן בשעה 17:00.

בנוסף ביום שישי, יוכלו הורים וילדים בכל הגילאים, לבוא וליהנות ממסיבת ריקודים של מיטב הלהיטים לילדים ולכל המשפחה, בהנחיית הדיג'יי איציק גוטצייט. החל מהשעה 16:00 עד 19:00. 

פרטים על כל אירועי הקיץ ניתן למצוא בלוח האירועים של מודיעינט, בלוח האירועים באתר העירייה ובנוסף, בלוח שנה מיוחד לחודשים יולי ואוגוסט, אשר העירייה תחלק באמצעות חשבונות הארנונה.