ביום חמישי, ה- 28.6.18 יתקיים בסטודיו  get fit יום אימונים מיוחד בסימן התרמה לעזרה בסבסוד קייטנת הקיץ העירונית של אק"ים מודיעין מכבים רעות.

את היוזמה המבורכת יבצעו בעלי הסטודיו- עדי ומוטי בן אברהם, אשר החליטו להפוך את חגיגות יום ההולדת המשותפת שלהם (באותו היום!) ליום אימונים שכולו תרומה לילדי אקים מודיעין.

אז מה עושים? מגיעים לסטודיו  get fit ב- 28.6, מצטרפים לאימון בעלות של 50 ש"ח ומעלה וכל הרווחים יועברו להפעלת קייטנת ילדי אקים מודיעין. ניתן לתרום גם בלי להגיע לאימון. 

 "בשנים האחרונות אני עוקבת מקרוב אחר פעילות סניף אקים מודיעין וכל מפעל הקודש שקורה שם מסביב למען ילדי אקים והמשפחות בכלל ותמיד היה בי הרצון לעשות משהו למענם, ולפני מספר חודשים כבר נדרתי נדר שזהו, אני מוציאה את זה לכדי מעשה ואני ובעלי מוטי שוחחנו על זה והחלטנו שהתרומה שלנו תהיה איכותית ומהמקום שאנחנו הכי אוהבים לעשות שזה הספורט. למעשה כל אימוני היום הינם לטובת ההתרמה והרווחים יינתנו ייעודית למימון העלויות של קייטנת הקיץ העירונית של אקים מודיעין". מספרת עדי בן אברהם.

 יו"רית סניף אקים מודיעין מכבים רעות איילה עמירה מסרה בתגובה :  "אני כל כך שמחה ונרגשת לראות פעם אחרי פעם את ההתגייסות של תושבי העיר ובתוך זה את בעלי העסקים אשר תמיד מפתיעים ברוחב ליבם ונדיבותם, בהחלט לא מובן מאליו ! כמו שהאוכלוסייה בעירנו גדלה כך גם באופן יחסי גדלה משפחת הצרכים המיוחדים, מה שבאופן ישיר מקרין על הצורך העז להגדיל את הקייטנה לקלוט עוד חניכים וכן מגדיל את התקציב הנדרש לסבסוד בצורה משמעותית. הקייטנה השנה תיתן מענה של 9 ימים מלאים וישהו בה מדי יום כ 130 חניכים וחונכים. בשם משפחות הסניף אני מבקשת לומר את תודתנו העמוקה למוטי ועדי בעלי סטודיו גט פיט וכן לכל מי שיגיע להתאמן באותו יום ולהיות חלק ביום מבורך זה "