במודיעין מכבים רעות מצטרפים גם השנה ליוזמת "יום ההליכה" העולמי, בהובלת מחלקת קידום בריאות באגף לשירותים חברתיים ואגף הספורט בשיתוף פרויקט "אפשריבריא", התכנית הלאומית לחיים פעילים ובריאים של משרד הבריאות.

הפעילות תתחיל בשעה 8:00 (יום שישי, 29.10), ברחבת הירידים ברח' עמק החולה (מול מס' 101), שם ייפגשו הצועדים והצועדות ויצאו יחד להליכה של כחמישה קילומטרים. את ההליכה ילוו פיזיותרפיסטים ומדריכי כושר לדגשים והעלאת המוטיבציה להיכנס לכושר. בנוסף, יוכלו המשתתפים ליהנות גם משייקים טבעיים ובריאים של פירות וירקות שיחולקו למשתתפים וממתנה אישית  - כובע ודלגית לפעילות ספורטיבית, לכל צועד.

כידוע, ההליכה היא פעילות אירובית מתונה המפעילה את הגוף בתנועה מאוזנת והרמונית המשפיעה לטובה על מערכות הגוף והנפש, מתאימה לכל גיל, מין, ומשקל, ליחיד, לקבוצה ולמשפחה. בעירייה מזמינים השבוע את תושבי העיר לקחת חלק ביום ההליכה ולהצטרף לכמיליון צועדים מסביב לעולם.

ברוך בוחניק, מחזיק תיק הבריאות: "כחלק מקידום אורח חיים בריא בעיר, אנו ממשיכים את המסורת של יום ההליכה העולמי לעידוד התושבים לצאת מן הבית ולבצע פעילות גופנית. אני מזמין את כולם להצטרף ליום הזה."