ליטל כהן-הילמן, עורכת דין בשעות היום ומורה למחול בשעות אחר הצהריים והערב, עומדת מאחורי הקמת המיזם הייחודי הנקרא "במה כשרה". 

עו"ד כהן-הילמן היא תושבת היישוב חשמונאים, נשואה ואם לשלושה, אשה מאמינה, המנהלת אורח חיים דתי, ומלמדת מחול לנערות דתיות ושומרות מסורת. הילמן מסבירה שהרקדניות שלה הן "בנות ערכיות, דתיות, אשר מלאות בכישורים, שבמסגרת ההלכה שואפות להגיע להישגים".

הרקדניות בחוג זה מגיעות ממשפחות דתיות המקפידות על כללי צניעות, כאשר מסגרת זו נותנת מענה גם לבנות לגם להוריהן.  גם הופעות הסיום בכל שנה נערכות בפני נשים בלבד.

גלית כבירי, בעלת הסטודיו למחול הוסיפה, "אנחנו ב"זוז במחול" שמחים להציע מקום בו בנות דתיות ומסורתיות יכולות לעסוק בתחום המחול, ולאפשר להן לרקוד במסגרת ההלכה, עם תכנים מותאמים, מוזיקה ותלבושות הולמות, והופעות אל מול קהל נשי בלבד, תוך כבוד לערכים ולאורחות החיים שלהן."

בחודש שעבר יצאו הילמן והרקדניות שלה לתחרות I Believe. שהתקיימה בהיכל התרבות בגני תקווה, כדי לייצג את הסטודיו בתחרות הארצית. הבנות הופיעו עם שלושה ריקודים, לפי קבוצות גיל, וזכו בשלל פרסים.

בתום התחרות אמרה הילמן: "מדובר בהישג מדהים של כולן. כל יצירה משלושת היצירות שלנו זכתה במקום הראשון בסגנון וגודל קבוצה, זאת לצד ההישג של הרקדניות הבוגרות שלנו, שזכו במקום הראשון בתחרות ברמת מתקדמות, בכלל הסגנונות וכלל הגדלים של הקבוצות, והביאו למשפחה שלנו את גביע ה-Over All ! מבחינתי, הבמה הזו נולדה בשבילן. הרקדניות ביצעו וסיפרו את הסיפור של היצירה באופן כן ומדהים. הן התמסרו, רגשו והיו לגמרי בתוך הריקוד. הגביעים, התעודות והמדליות הם רק הבונוס. הם לגמרי מכובדים והבנות ראויות להם ובגדול, אבל העיקר הוא שהרקדניות נהנו גם מהדרך ומהחוויה כולה."

צילומים: סטודיו זוז במחול