בית הספר עירוני ב' ע"ש יצחק רבין, קיים בשבוע שעבר את כנס המשפחות המסורתי של בית הספר. לאירוע הוזמנו האזרחים הוותיקים החברים בעמותה למען הקשיש, כאשר כל הכנסות הכנס הוקדשו לטובת העמותה העירונית. בכנס הורגשה הרוח הקהילתית הרבה של תושבים, תלמידים והורים רבים שהגיעו ליהנות מהחיבור המרגש בין הדורות ולתרום.

הכנס הוא פרי שיתוף הפעולה בין מועצת התלמידים של בית הספר, הנהגת ההורים וצוות ההוראה ואנשי העמותה למען הקשיש. הבחירה השנה בעמותה למען הקשיש, נקבעה על ידי  מועצת התלמידים בבית הספר, אשר בוחרת כל שנה עמותה שאיתה יוכלו התלמידים לפעול ולהתנדב והשיא הוא כאמור, כנס המשפחות שנועד לגיוס כספים למען העמותה. במסגרת הכנס הקימו הכיתות דוכני אוכל שונים ובהם דוכני סושי, נקניקיות, ממתקים, סנדוויצ'ים, פיתות על הטאבון ועוד.

כמו כן, הפעילו צוות העמותה וההורים דוכני ספרים משומשים, תכשיטים ויצירה ונמכרו גם עציצים ייחודיים ויצירות נוספות שיצרו תלמידי מגמת העיצוב עם מורות המגמה. הדוכן המרכזי היה דוכן העמותה שבו נמכרו מתנות שהכינו חברי המועדונים של העמותה בחוגי התכשיטנות, פיסול, קרמיקה, ציור ועוד. 

במסגרת תכנית המעורבות החברתית הפעילו תלמידי כיתות י' ו-יא' בית קפה בו נוצר חיבור בין התלמידים לאנשי העמותה שהכירו אחד את השני ונהנו מפעילויות והפעלות רבות כולל משחקים ושירה בציבור.

מיגל הרף, יו"ר העמותה למען הקשיש במודיעין  נפעם מההתגייסות: "התחושה בכניסה לחצר בית הספר הייתה פשוט מדהימה. בכל פינה ראינו בני נוער מוכרים דברים מעשה ידיהם, בהתלהבות ובשמחה. אווירת העשייה בקרב כל בית הספר, כולל הצוות החינוכי, הייתה ממש מדבקת. עשרות האזרחים הוותיקים שהגיעו מהעמותה למען הקשיש להשתתף באירוע קיבלו אירוח כיד המלך, פינוק, המון יחס אישי והיו פשוט ברקיע השביעי. אני רוצה להודות לכל קהילת עירוני ב', בראשות המנהלת ריקי נגרי. התגייסותם עבור האזרחים הוותיקים בעיר גורמת לנו להתרגשות גדולה. לרוב קל לשכוח ולשים בצד את בני הגיל השלישי- ואתם הצבתם אותנו השבוע במרכז העשייה".