כחלק מאירועי חודש האישה בעיר יקיימו בסוף השבוע הבא המרכז הרב תחומי, אגף הספורט בעמותת סחלבים והוועדה לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, בוקר ספורטיבי ללא תשלום לנשים וגברים בפארק ענבה. באירוע יוכלו תושבי העיר ליהנות משלושה מסלולי הליכה ורציה וממתחמי כושר מגוונים. 300 הנרשמות הראשונות יקבלו גם חולצת ספורט במתנה.

האירוע הספורטיבי, תחת השם "גם אני רצה רחוק", יערך בפארק ענבה ביום שישי 23.3.18 החל מהשעה 08:30. את הבוקר ייפתחו המשתתפים בהתכנסות וחימום באמפי ולאחר מכן יתחלקו לקבוצות הליכה וריצה ויוזנקו לאחד מבין שני מסלולי ריצה של 3 ק"מ או 5 ק"מ לכיוון ואדי ענבה וחזרה, או למסלול הליכה בשבילי הטבע היפים של הפארק.

כשיחזרו המשתתפים יחכו להם מתחמי כושר בטבע שישלבו אימון רצועות לחיזוק שרירי הליבה, אימון פילאטיס לשיפור הקואורדינציה והעלאת רמת האנרגיה, אימון קנגו אירובי וקופצני עם נעלי קנגו שיאפשרו למשתתפים לקפוץ כל האימון וכן אימוני טבטה לחיזוק שירי הבטן והגוף וטאיבו המשלב אומנויות לחימה, אירובי וכוח. לסיום, מחכה למשתתפים גם מסיבת זומבה לחיזוק שרירי הגוף והיציבה לצלילי מוזיקה לטינית סוחפת.

המרכז הרב תחומי, אגף הספורט בעמותת סחלבים והוועדה לקידום מעמד האישה מזמינים השבוע את תושבי העיר לקחת חלק בפעילות וליהנות מבוקר ספורטיבי בפארק הטבע הגדול של העיר ומציינים כי הכניסה לאירוע חופשית, אך מותנת בהרשמה מראש באתר עמותת סחלבים.