בימים אלה מפרסמת העירייה קול קורא, המזמין את תושבי העיר להמליץ על מתנדבים מצטיינים ו/או על ארגוני התנדבות מצטיינים לשנת 2018. בעיר מודיעין מכבים רעות פועלים עשרות עמותות וארגוני מתנדבים, המכסים כמעט כל תחום בחיים: הגיל הרך, זיקנה, צרכים מיוחדים, הצלה וסיוע, רפואה ועוד. המתנדבים בעיר תורמים תרומה מהותית ומשמעותית למרקם הקהילתי ומידי שנה נערך ערב הוקרה מיוחד בו מודה העירייה למתנדבים ולארגוני המתנדבים. השנה יתקיים הטקס ב-13.12 באולם עינן שבקניון עזריאלי. הטקס יהיה למוזמנים בלבד, אך לפניו יוכל הקהל הרחב להשתתף ביריד ההתנדבות הגדול שיתקיים באותו יום בקניון, ובו יוכלו תושבים המעוניינים להתנדב להכיר ולהתרשם מארגוני ההתנדבות הרבים הפועלים במסירות בעיר.

תושבים אשר מעוניינים להמליץ על מתנדבים או על ארגונים מצטיינים, מוזמנים לעשות זאת על ידי מילוי טופס המלצה  - לטופס לחצו כאן .

 את הטופס יש לשלוח לרכזת המתנדבים בעירייה, רונית שטייגמן בניאן, במייל לכתובת ronit_s@modiin.muni.il. את ההמלצות יש לשלוח עד ליום חמישי 25.11.18. כל ההמלצות שיתקבלו יידונו בוועדה, אשר תקבע מיהם המתנדבים והארגונים המצטיינים שיקבלו את ההוקרה ואת תואר המתנדב המצטיין לשנת 2018.

צילום אילוסטרציה:Depositphotos