סדרת ההופעות "שרים 70" בפארק ענבה, הסתיימה בשבוע האחרון עם המופע המרשים "שלל שפות הארץ", שנערך בשיתוף עם מחלקת הקליטה בעירייה. על הבמה הופיעו תזמורת "ירושלים מזרח ומערב" והזמרים, שלומי סרנגה, שהפליא בשירה ביוונית ובעברית, יעל הורביץ, ששרה בספרדית לאדינו ועברית, אמיל זריהן ששר בעברית וערבית ואלה דניאל ששרה בעברית, צרפתית ורוסית.

סדרת המופעים המופקת על ידי אגף תרבות ואירועים בעירייה הוכתרה כמוצלחת במיוחד, כשמידי שבוע בחודשיים האחרונים, הגיעו לפארק ענבה אלפי תושבים ומבקרים מכל הגילאים, שנהנו ממיטב הזמר העברי והישראלי האהוב על כולם עם קלאסיקות שלא נס ליחן. בסדרת המופעים לרגל 70 שנה למדינת ישראל, היו חיבורים מרתקים בין אמנים – ירדנה ארזי ומקהלת הגבעטרון, זוכת פרס מפעל חיים במוסיקה הישראלית, דני סנדרסון עם עיבודים מיוחדים יחד עם תזמורת צה"ל שחוגגת גם היא 70 שנה, דוד ד'אור עם קול הפעמונים המרגש יחד עם ג'קי לוי, הזמרות אילנית ורותי נבון ועוד רבים וטובים.

כעת, מתכוננים בפארק ענבה למופעי הקיץ ובהם סדרת מופעי "ענבה LIVE" שסחפו בשנה שעברה אלפי אנשים לפארק שמסתמן כמקום אטרקטיבי ומושך להופעות חיות במרכז הארץ. ההופעה הראשונה תתקיים ב-5.7 עם שלמה ארצי שחוזר זו השנה השנייה ברציפות להופעה בפארק ענבה. לאחריו, יופיעו לאורך יולי ואוגוסט ריטה עם עידן עמדי, שלומי שבת עם דיקלה ועברי לידר ואייל גולן עם להקת אתניקס.

אלון שמידט, מנהל אגף תרבות ואירועים: "מוסיקה תמיד מחברת בין אנשים ועל אחת כמה וכמה מוסיקה ישראלית איכותית. אלפי תושבי העיר הצביעו ברגליהם ובאו להצדיע לזמר הישראלי. שרים 70 בפארק ענבה הוא חלק משלל האירועים בעיר וכולנו כבר עם הפנים לענבה LIVE סידרת מופעי הקיץ הגדולה בפארק, כי פארק ענבה אצלנו בנשמה".

צילום: חורחה נובומינסקי