צילום: חורחה נובומינסקי

ביום חמישי 13.12, התקיים טקס ההוקרה העירוני למתנדבים המצטיינים לשנת 2018 ולארגונים הפועלים בעיר, בהשתתפות ראש העיר, חיים ביבס, סגנו ומחזיק תיק המתנדבים, מויש לוי, מחזיק תיק שירותי הרווחה, עמיעד טאוב, סגן ראש העיר, אילן בן סעדון חברי מועצה, מנהל אגף שירותים חברתיים, יעקב אלמוג ותושבים רבים.

את הטקס הנחו רכזת המתנדבים באגף לשירותים חברתיים, רונית שטייגמן בניאן, ועובדת סוציאלית באגף, קרן לוי טוטיאן. רונית הודתה לכל השותפים אשר בזכותם זכתה העיר ביום שכולו חגיגת התנדבות מרגשת. עוד באירוע, הוקרן סרטון מיוחד, שהציג את פעילויות ארגוני המתנדבים הרבים שפועלים בעיר כאשר השנה, נבחרו על ידי ועדה עירונית, חמישה מתנדבים וארגונים מתחומים שונים וכן, מתנדב מצטיין שקיבל הוקרה על פועלו.

לפני הטקס, כמו בכל שנה, נערך היריד שהפך למסורת - "נותנים באהבה", בו הציגו עשרות ארגוני המתנדבים העירוניים את פעילותם למען הקהילה. במהלכו, עברו תושבים רבים בין הדוכנים, נחשפו לפעילות הארגונים השונים וחלקם אף הביעו רצון להצטרף לפעילות המשמעותית ונרשמו לשורות הארגונים.

המתנדבים שקיבלו תעודות הוקרה התרגשו בערב המוקדש לכבודם:

ניסים יוגב - המתנדב מזה שנים בשני בתי ספר בעיר, בתגבור תלמידים במקצועות המתמטיקה, הפיזיקה והרובוטיקה ומהווה עבור התלמידים מודל לחיקוי ודוגמא אישית. נבחר כמתנדב מצטיין0

עו"ד עמי דויטש - מתנדב בשי"ל (שירות ייעוץ לאזרח) קיבל תעודת הוקרה על התנדבותו במשך שש שנים בתחום דיני משפחה למען התושבים ועל כי הוא נכון תמיד לסייע בצניעות ומכל הלב.

מקס ברירו - מתנדב בעמותת "מנדלת הלב" קיבל תעודת הוקרה על עשייתו רבת השנים למען הגמלאים והובלת פרויקטים לטובת מתמודדים עם מחלת הסרטן ובני משפחותיהם.

שמחה שידלובסקי - מתנדב בארגון נכי צה"ל, קיבל תעודת הוקרה, בין היתר, על אישיותו המיוחדת והכובשת והתנדבותו במספר רב של ארגונים ופרויקטים בעיר, בהם הזולה, ה"ליונס" ועוד.

עוד קיבלו תעודות הוקרה, שני ארגונים מצטיינים בעיר:

מתנדבי משטרת מודיעין שפועלים במסירות בתחומי התנועה, הסיור, הבילוש, הנוער והשירות לאזרח. ארגון זה מונה 220 מתנדבים שעשייתם מתרחשת כל השנה, כולל בשבתות ובחגים. הארגון השני הוא "ויצ"ו מודיעין" בו מתנדבות מסורות שפועלות למען ילדים, נערות, נשים ומבוגרים במגוון רחב של פרויקטים ונתינה מרגשת.

ראש העיר, חיים ביבס בירך את המתנדבים והארגונים שקיבלו הוקרה על פועלם: "הערב הזה הוא ערב שיא למתנדבים וארגונים שבלטו בשנה החולפת במסירותם לטובת הכלל ואני גאה בכך, שהם מהווים חלק מעשייה התנדבותית ענפה שאין שנייה לה בארץ. מסגרת בה פועלים 81 ארגונים ועמותות בעיר. על עשייתם המבורכת מגיעה הוקרה מיוחדת בכל יום, כל שבוע וכל השנה ואנו מודים להם מקרב לב על תרומתם העצומה למען הקהילה".

מויש לוי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק המתנדבים: "הבחירה במתנדבים ובארגונים המצטיינים שקיבלו תעודות הוקרה, הייתה לא פשוטה, לאור העובדה שהתקבלו עשרות המלצות על מתנדבים וארגונים שמשקיעים מזמנם ומרצם למען הקהילה והעיר, שלא על מנת לקבל פרס. אשרינו כעיר שזכינו לתושבים שכאלה!"