מאוחדת הרחיבה את שירותיה בעיר מודיעין וחנכה מרפאה נוספת, אשר תעניק לתושבי שכונת בוכמן מגוון שירותים בזמינות גבוהה ברפואת ילדים כולל רפואה יועצת לילדים, רפואת נשים, ליווי הריון, חדר אחיות ועוד. המרפאה החדשה, המנוהלת ע"י הגב' קרן לבב, ממוקמת במרכז מוריה ברחוב לאה אמנו 1.
 
את אירוע הפתיחה כיבד רב העיר, יעקב צ׳קוטרי שליט״א אשר קבע את המזוזה ובירך על חנוכת המרפאה החדשה; יו״ר דירקטוריון מאוחדת, מר אייל גבאי, תושב העיר מודיעין, נשא דברים ואמר כי "פתיחת המרפאה החדשה של מאוחדת מביאה עימה בשורה משמעותית עבור תושבי השכונה. המרכז הרפואי החדש יעניק ללקוחות מאוחדת במודיעין מגוון שירותים זמינים המותאמים לתושבי השכונה. מאוחדת כתפיסת עולם תמשיך לדאוג ללקוחותיה לשמירה על אורח חיים בריא תוך חווית שירות טובה".
 

גם ראש העיר, מר חיים ביבס, ברך על המרפאה החדשה של מאוחדת ועל הנגשת השירות הרפואי עבור תושבי שכונת בוכמן.

מנהלת מחוז דרום, הגב' דורית גולדמן מסרה כי "המרפאה החדשה מרחיבה את השירות הניתן בעיר מודיעין ומוקמת בנוסף למרפאות בקניון 'עזריאלי' ובמרפאות השמשוני ומכבים. אני פועלת נמרצות לשיפור והרחבת השירותים למבוטחי מאוחדת במודיעין ולראייה מרפאת בוכמן המצטרפת לשורה ארוכה של שירותים חדשים והרחבת הקיימים".
 
בין היתר הרחיבה מאוחדת את שירותיה במודיעין - במרכז לבריאות האישה נוספה רופאת נשים, והורחבו שעות הפעילות של רופא הנשים (עד ל-20:30), הורחבו שעות הפעילות של בית המרקחת באופן רצוף (בימים א'-ה', 8:00-19:00 ובימי שישי 8:00-12:00), שירות פניה ישירה לרופאי משפחה, ילדים ונשים דרך ה ON-LINE לצורך הפניות רפואיות, בקשת אישורים, מרשמים וכיוב'. כמו כן, חיזקה מאוחדת את מערך השירות האונקולוגי והוסיפה מתאמת לחולים אלה המלווה את המטופלים.