טל בר אוריון מנהל מרחב מודיעין במכבי שירותי בריאות קיבל לאחרונה תעודת הוקרה מעיריית מודיעין מכבים רעות,  בטקס מרגש, שהתקיים במעמד סגן ראש העיר ומחזיק תיק אזרחים וותיקים מויש לוי,  ברוך בוכניק מחזיק תיק הבריאות, זיוה אסא מנהלת אגף קהילה, מיכל אלימלך מקדמת הבריאות העירונית ולימור שדה מאגף קהילה.

בתעודה נכתב כי אגף קהילה ומחלקת אזרחים וותיקים בעיריית  מודיעין מוקירים את פועלו של טל בר אוריון וצוות מכבי למען אוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר בימי הקורונה.


מכבי שירותי בריאות העמידה לרשות חבריה מתחם דרייב אין לבדיקות קורונה במרפאת תלתן והקימה עמדות ארעיות בבתי הספר ובגנים בהם היתה התפרצות של קורונה.  בנוסף,  ביוזמת מכבי התקיימו שיחות הסברה בזום עם הורי ילדי בתי הספר, יוזמה שזכתה לתגובות נלהבות ביותר בקרב הקהילה. עוד הפעילה מכבי בשיתוף עם העירייה שירות למשלוח תרופות לביתם של מבודדים קשישים וכן הובילה פעילויות ייעודיות לגמלאים במרחב הציבורי.

טל בר אוריון שקיבל את התעודה אמר כי הוא נרגש מאד מהמחווה, "התקופה הינה תקופה מאתגרת לכולנו ומכבי כארגון  בריאות מוביל נמדד במתן מענה מקצועי ומיטבי לציבור בימים של משבר וגם בימים של שיגרה. אני מודה לגורמי המקצוע בעירייה על שיתופי הפעולה, הזמינות והמענה החיובי לכל אורך הדרך ומאחל לכולם בריאות איתנה״