בשער: מתנדבי נוער מד"א עם אחד התינוקות. זיו במברגר, נעה אוסטר ושקד רון-טל | צילום: מד"א

ביום שישי האחרון (12.1), זכה צוות מד"א מודיעין למאורע מרגש ונדיר כאשר במהלך משמרת אחת, בהפרש של כמה שעות, הם סייעו ליילד 2 תינוקות בדרך לבית החולים.

זה התחיל כמו כל יום רגיל עבור צוות אמבולנס מד"א מתחנת מודיעין, בראשות נהג האמבולנס וחובש רפואת חרום יצחק כהן, והמתנדבים: נעה אוסטר, זיו במברגר ושקד רון-טל. אלא שאת המשמרת הזו הם לא ישכחו כל כך מהר, לאחר שבמהלך משמרת אחת, הם הוזנקו לשני אירועים של יולדות במודיעין עילית ובשני המקרים כרעו היולדות ללדת באמבולנס - והצוות המסור סייע ליילד את התינוקות.

הלידה הראשונה התרחשה סמוך לשעה שבע בבוקר, הצוות נקרא לפנות יולדת  לבית החולים שערי צדק, ובמהלך הפינוי יילד צוות האמבולנס בן . טרם שכחה ההתרגשות, ובשעה עשר בבוקר כבר הוזעק הצוות לפנות יולדת נוספת, הפעם לבית החולים מעייני הישועה.  גם במהלך פינוי זה היו אלו אנשי הצוות שקיבלו את הלידה תוך כדי הנסיעה, כאשר הפעם נולדה בת. 

שקד רון-טל, מתנדבת נוער במד"א: "זה היה מרגש מאוד עבורי, אני מרגישה ברת-מזל שניתנה לי הזכות הגדולה להיות חלק מצוות שיילד לא אחת אלא שתי נשים במשמרת אחת. אני מאחלת ליולדות ולמשפחותיהן הרבה מזל טוב, ולנו עוד הרבה ימים כאלו".