צילום: מכבי שירותי בריאות

במהלך השבוע הקרוב יחסנו הצוותים של מכבי שירותי בריאות במודיעין את כלל צוותי החינוך המיוחד בעיר, זאת בהתאם לרשימות מסודרות שיועברו ע"י הגורמים העירוניים ובכפוף לקביעת תור. כך עלה לאחר ביקור של ראש העיר מודיעין במתחם החיסונים של מכבי בעיר ופגישה עם ראש מחוז ירושלים והשפלה ד"ר חגי פרנקל.  בהמשך השבוע ולאחר שיתקבל מלאי חיסונים נוסף, יחוסנו גם שאר צוותי החינוך בעיר.

במקביל, פתחה מכבי את השלב השני של מבצע החיסונים במודיעין מכבים רעות והיא ערוכה לחסן מספר שיא של כ- 9,000 חברים, שכבר קיבלו את החיסון בשלב הראשון וזאת על פי הנחיות משרד הבריאות ובהתאם להשתייכות לאוכלוסיות היעד.

מתחם החיסונים ממוקם במרכז הרפואי תלתן ברחוב תלתן 8. במקום ישנן 12 עמדות חיסון והוא פועל לאורך כל ימות השבוע. ממכבי נמסר כי מתחם החיסון מופעל כך שמתאפשרת הפרדה בין אנשים בריאים שמגיעים להתחסן למטופלים חולים, שמגיעים לקבל טיפול רפואי במרפאות. בדרך זו נמנעת התקהלות אסורה ומתאפשר הליך חיסון יעיל, בטוח ונגיש.  החיסונים יינתנו בקביעת תור מראש בלבד.

ד"ר ולאד סבטליצקי מנהל מרחב מודיעין במכבי: "בימים אלו אנו מתחילים במתן בחיסון השני נגד הקורונה לאחר שכבר חיסנו תוך שבועות ספורים אלפי מתחסנים, המשתייכים לאוכלוסיית היעד בעיר. בהתאם להנחיית משרד הבריאות אנו נערכים גם לחיסון צוותי החינוך בעיר. כולנו נרגשים מגודל המשימה ומקווים שבקרוב נוכל לחזור יחד לשיגרה בריאה".