תושב העיר מני ברהום,  מונה למנהל החדש של המרכז הרפואי 'מאוחדת לב העיר' (עזריאלי). ברהום, בן 39, נשוי + 2, אוחז בתואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בר אילן. זיקתו לעולם הבריאות נוצרה כבר בשירותו בצה"ל כחובש קרבי, במילואים משמש קצין ארגון רפואה בחטיבת חי"ר ובתפקידו אחראי על נושאי לוגיסטיקה וטיפול בזמן חירום בעולמות הרפואה. בכל תפקידיו הקודמים עסק בניהול.

למודיעין מכבים רעות הגיע מעיר הבירה, "ובתור ירושלמי - אני במאוחדת מאז שנולדתי", הוא מספר. כעת, זוהי סגירת מעגל עבורו לדאוג ללקוחות מאוחדת באזור מגוריו.

"הניסיון המקצועי שלי כמנהל, לאורך השנים, דרש חיבור לאנשים ותהליכים", אומר ברהום, "וזה, מטבע הדברים, החיבור בין עולם הרפואה לעולם הלוגיסטיקה ואנשים. מרגיש לי טבעי לרבות מתן יחס אישי לכל אחת ואחד מלקוחות מאוחדת לצד שמירה על איכות הרפואה המתקדמת, המהפכה ההיברידית, הנגשת השירותים והמצוינות שהינה ערך עליון בעיני כולנו, מתוך שליחותנו כאנשי מערכת בריאות".

מנהל מרחב יהודה חוף במאוחדת, אורי אטון התייחס למינוי של מני ברהום ואמר: "אני שמח על הצטרפותו של מני לנבחרת המנהלים המובילה של מאוחדת ובטוח שהוא יצליח לעמוד באתגרים המצפים לו בתפקידו החדש. אין לי ספק שעם יכולותיו, הוא יוביל בהצלחה את מאוחדת במודיעין להישגים נוספים ולרווחת כל לקוחותינו".