גילה אוחיון, תושבת העיר,  נשואה+2 ובעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח, מונתה למנהלת מרפאות מאוחדת במודיעין.  כבר 25 שנים שגילה עובדת במאוחדת, וצמחה לתפקיד הניהולי ומרחבי מתוך המערכת. את דרכה היא החלה כמזכירה רפואית, לאחר מכן התקדמה לתפקיד מנהלת מרפאה ובהמשך מונתה למנהלת אשכול רמלה והסביבה, שם ניהלה שמונה מרפאות הטרוגניות. היא מביאה עמה ניסיון רחב בתחום הבריאות, הניהול והשירות.

במסגרת תפקידה כמנהלת מרפאות מאוחדת במודיעין תהא הגב' אוחיון אחראית על הניהול האדמיניסטרטיבי של המערך הרפואי בעיר, מרפאות מאוחדת והמכונים הרפואיים, ותפעל לייעול ושיפור השירותים במודיעין תוך עבודה צמודה עם מנהלות המרפאות ובשיתוף פעולה עם מנהלת מרחב יהודה חוף במחוז דרום, הגב' אילנה תבור.

"מודיעין היא עיר צעירה וחזקה אשר מתפתחת ללא הרף" אומרת גילה, "כתושבת מודיעין אני רואה בתפקידי שליחות ומחויבות לקדם ולפתח את שירותי הבריאות בעיר בדגש על איכות, שירות וזמינות רפואית תוך צמיחה מתמדת ומותאמת לצרכי תושבי מודיעין".

מנהל מחוז דרום, עוזי ביתן הוסיף: "אני מאחל לגב' גילה אוחיון הצלחה רבה במילוי תפקידה ובטוח כי היא תביא רוח רעננה להתפתחות מאוחדת בעיר, לרבות קידום העשייה בה לטובת הלקוחות, לטובת מאוחדת ולטובת מודיעין".