טלה
21.3-20.4

בעלי העסקים והיוזמות האישיות: אתם מגלים שרמת התפקוד העסקי שלכם ירודה כולל מצבי הרוח המשתנים - זה בגלל הפגיעה הממושכת מעולם הגברים. אתם מסרבים לקבל את המוכתב. הישארו טבעיים, היזהרו ממשחקים. אתם חשדנים בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג אבל העובדה שאתם עדין אוהבים מרגיזה אתכם. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. הרגשת כבדות בתחום הקריירה. שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים אחרונים לקראת נסיעה או אירוע חשוב הקשור למשפחה. רווחים ראשוניים מהשקעה בלימודים או מהכשרה אחרת. למתאמצים מאוד: סיכוי כפול למצוא עבודה - דרך האינטרנט. כל אלו שחיפשו אהבה עד כה ונחלו אכזבה, שמורה להם ההפתעה.


שור
21.4-20.5

אני צופה לכם למצוא את שביל הזהב בנוגע ללבטים בשטח האהבה ובקבלת השונה וזה אומר שהתחלות חדשות או פיוס מיוחל קרבים והולכים לפתחכם. אתם חשים את הלחי הקרה של המציאות ומגלים לצערכם שוב שאתם יכולים לסמוך רק על עצמכם. אתם חוששים להישאר ללא אהבה לה אתם זקוקים. אתם שונאים משברים רגשיים שאותם אתם עוברים בדרך כלל, באופן קשה. השבוע אתם מחפשים את עצמכם באמצעי התקשורת ובאינטרנט. אתם עושים השתדלות גדולה ומשקמים צעד אחר צעד את הצד הרגשי שלכם, כי הפרידה האחרונה כפתה עליכם להישאר בודדים, ולעומתם הפנויים רגשית: הזדמנות נדירה למצוא אהבה. זה הזמן לטפח את הצד החיצוני ואת ביטחונכם האישי.


תאומים
21.5-21.6

רמז מכיוון רומנטי ידוע עלול להביא אתכם לכדי למבוכה. מצד שני, תגלו שאתם מתגעגעים למגע הקטיפתי של האהבה שפעם המיסה את הלב. האכזבה מהתחום הכלכלי מכניסה אתכם לעשייה ומשם להצלחה. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל שיחות הצ'אט, הטלפון או במפגשים המקריים במסגרות שונות. בשורה משמחת עומדת להתגשם לכם בצורה של הזדמנות פז להכיר אנשים מעניינים. אל תרפו מן העזרה ממקור בעל עוצמה התומך בכם בחכמה. הרגעים הכי יפים יהיו לכם ברגעים בהם תהיו לבד ועם התוכניות הפרטיות שלכם בכיצד לכבוש את העולם ואת חולשותיכם. למרגישים בבדידות למרות שניחנו במעלות רבות צריכים לברר מדוע זה קורה - פנו לייעוץ.


סרטן
22.6-22.7

השבוע אתם רוצים לנהל את העולם ומחפשים פרטיות. חפשו היכן אתם טועים כדי להבין מדוע אתם מתמודדים לבד ולמען כולם. הנשואים השבוע: יש לכם מעט יותר כוח להתמודד עם הכעסים הישנים בגזרת הזוגיות. אם לא הולך לכם בלרדוף קחו פסק זמן מהחיזורים אחר בן/ת הזוג אותו אתם אוהבים. הדחפים לפתוח עסק עצמאי עולים לכם לראש, מידי פעם. תכניות חדשות עומדות לצאת אל הפועל והן מגבירות את החשש מנפילה כלכלית. זה הזמן לפרסם את השרות שאתם רוצים למכור. תחום הטיפוח מושך אתכם וזה בא לידי ביטוי בעיצוב הבית או בלחפש קורס בתחום העיצוב והיופי. מכשירים אלקטרוניים מושכים אתכם ואתם נשאבים לעולם האינטרנט בדרך כלשהי.


אריה
23.7-22.8

תחום הלימוד והרחבת האופקים מעניין אתכם. הילדים, החברים, או המשפחה מתכוננים לנסיעה למקום רחוק ואתם קצת מודאגים. הזדמנות פז לקידום בעבודה שוב מתרחקת מכם. חיים חדשים קורצים לכם אבל הקשר הרומנטי קושר ומגביל את תנועתכם. הקפידו לשמור על הקיים אבל זה לא מונע מכם לחלום על העבר ולערכיו הכלכליים והרומנטיים. חייכו יותר ואל תשאלו מדוע העולם כל כך אכזר. תמחקו את תמימותכם, השתדלו לבצע את התיקון הרצוי באופייכם על מנת להתמודד עם החיים בחיים. לנשואים: התחשבו בבן/ת הזוג, שמרו על כבוד הדדי במערכת הזוגית ארוכת השנים. השבוע אתם מגיעים לפרשת דרכים בהקשר הנישואין. אסור לכם לפעול על פי הלב ולהיות ניזונים מהבטחות שווא מחוץ לבית.


בתולה
23.8-22.9

אתם עם יותר אנרגיה ומחייכים לאחר התקופה הקשה האחרונה. הגיע הזמן שתעניקו לעצמכם חופשה קצרה ותכננו את הטיול הגדול יותר וזה נכון יותר מבחינתכם לצאת לדרך בחודשים יוני-יולי הבאים. אתם זקוקים לאוזן קשבת בבעיות הקשורות למשפחה ולילדים. זוגות ותיקים: אתם מנסים לשפר את הזוגיות אך ללא הצלחה, תחושת שעמום ותסכול עלולה לתקוף ולגרור אתכם למריבות בלתי רצויות. קריירה: תסבלו מחוסר מנוחה בעבודה. בא לכם לפעמים לקום ולעזוב, ממליץ שלא להתפטר טרם שמצאתם עבודה טובה אחרת. מומלץ לבלות בחברת חברים אבל בתנאי שלא תפלטו דברים שלאחר מכן תצטערו על כך שנאמרו. אתם חושבים על מגורי קבע או על שיפוץ המבנה בו אתם מתגוררים.


מאזניים
23.9-23.10

למועסקים: השתדלו להימנע מתגובות חריפות כלפי הבוסים, שכן הממונים עליכם פוקחים עליכם עין בוחנת. מכר חדש או חברה חדשה תכנס לחייכם בהפתעה. בני המין השני יוקסמו מכם וזאת עד כדי שתקבלו הצעה מפתה ומעניינת. הנשואים יחייכו קצת לאחר המריבה האחרונה. הורידו כעסים מיותרים כלפי אנשים שלא באמת אתם שונאים. זה הזמן ללמוד את סודות האינטרנט ולחפש שם אוצרות רגשיים וכלכליים. בני מזל מאזניים הם מזל אהבה שבאו לעולם לאהוב, לסלוח ולתת אבל לצערם השבוע ניצוצות ההבנה מצד בן/ת הזוג שוב נעלמים כלעומת שבאו. זה אומר שסוף השבוע שלכם יהיה עצבני במיוחד ומלא בניסיונות כושלים לאזן את מה שליבכם מבקש.


עקרב
24.10-21.11

השבוע נוצרת האפשרות לפשרה בתחום הזוגיות. חפשו את הדרך הדיפלומטית, למרות שניסיתם זאת בעבר ונכשלתם. בימים אלה אתם לא ממש מבינים ולא קולטים את הריקוד האינטימי של החיים, לכן אינכם מסוגלים להבין את נוסחת הטעות שלכם. רגעים קשים בנוגע לילדים יכריעו שוב את הכף לטובת הישארותכם בבית. אתם חשים שגשר הפרק השני מתנדנד לכם מתחת לרגליים, אבל בכל זאת לא נוטשים את הקיים. זה הזמן להדוף ניסיונות התערבות בעניינים האישיים שלכם. אתם ממשיכים לנהוג בטוב לב ולצערכם אינכם מקבלים הערכה. אתם חשים שאין דרך לימים של פעם, כשהייתם קרובים לקפיצה הגדולה ונפלתם. אתם צריכים ייעוץ על מנת לקבל חילוץ מתקיעות זוגית.


קשת
22.11-21.12

שמחה הקשורה לילדים משאירה אתכם אופטימיים בתחום הזוגיות. סידורים אחרונים לקראת נסיעה או אירוע חשוב הקשור למשפחה. השבוע תבחינו בנקודות אור, בתחום הכלכלי. הדרך ללב אחרים יותר קצרה. הדגש שלכם  יהיה על חשיבה זהירה ונכונה, כספים, קריירה, רומנטיקה ועל הבית. יש בכם יכולת להבחין בין העיקר לטפל. אתם עדיין לא מצליחים להחליט, מה לעשות בהקשרי מחויבות. הפנויים יופתעו לקבל הצעות חדשות. השבוע מבולגן מבחינתכם. השתדלו שלא לקחת ללב יותר מידי. השבוע העולם יראה בעיניכם כאפרורי ועוין. אולי תזכו למעט נחמה בחיק בן/ת הזוג, אך סביר להניח שתחושה זו לא תרפה. נושא הכספים ימשיך להעיב. זה הזמן לחפש קידום בנושא התעסוקה.


גדי
22.12-20.1

רווחים ראשוניים מהשקעה בלימודים או מהכשרה אחרת. למתאמצים מאוד: סיכוי כפול למצוא עבודה דרך האינטרנט. כל מי שחיפשו אהבה עד כה, נחלו אכזבה, אבל השבוע שמורה להם, ההפתעה החיובית. השבוע אתם מחפשים את עצמכם באמצעי התקשורת ובאינטרנט. אתם עושים השתדלות גדולה ומשקמים צעד אחר צעד את הצד הרגשי שלכם. הפרידה האחרונה כפתה עליכם להישאר בודדים. לבעלי העסקים והיוזמות האישיות: רמת התפקוד העסקי שלכם ירודה. עמוק בפנים אתם מסרבים לקבל את המוכתב לכם. היזהרו ממשחקים אסורים ומשקרים לבנים בזוגיות מחייבת. הפנויים ימשיכו לחשוד כי בן/ת הזוג עובד/ת עליהם בעיניים. שתפו אחרים במחשבות ובלבטים האישיים, חפשו ייעוץ אישי ברוב התחומים, בעיקר בתחום הרגשות.


דלי
21.1-18.2

השבוע הברכה טמונה אך ורק במעשה ידיכם, נטרלו את הלשון שתהיה קצת משוחררת. זה הזמן להבין את שרוצים מכם בתחום הקריירה ובתחום הרגשי. התחשבו באלה שאוהבים אתכם, גלו הבנה לבן/ת הזוג המחכה להפתעה ולהבעת הרגש מצדכם. הפנויים רגשית יחפשו אהבה חדשה או לשפר את הקיים. התרחקו מהימורים מכל סוג ועניין. שמרו סודות מאנשים זרים, בעיקר במקומות עבודה. אתם לא שקטים בעניינים של לסמוך על אחרים. אתם מעיזים ליזום וקופצים מדרגה במה שנוגע לקריירה. בשטח האהבה אתם מגלים שרק מצופים של אהבה אחרת מצילים אותך מאהבה עכשווית מאכזבת. הנשואים והרווקים התקועים: צלצלו ליועצים כדי להתייעץ באופן מקצועי. אתם חשדנים בעקבות הגילויים אודות בן/ת הזוג.


דגים
19.2-20.3

הזמן לייעוץ בנוגע לקריירה ולזוגיות. אם אכן שלחתם קורות חיים בזמן ועקבתם אחר התגובות, מצאתם את ההזדמנות לתעסוקה מתאימה. אתם מחפשים את האוהב/ת והמיטיב/ה, אבל עדיין לא עושים מספיק למצוא אותה. אתם גם לא הולכים למקומות הנכונים בהקשר זה, אחת הסיבות היא בעובדה שאהבה וזיכרונות אינם נשלטים, ויש להם רצון משל עצמם. חברים מבטיחים לעזור אבל לא בדיוק, נמצאים כשצריך אותם. זה הזמן לקחת עצמכם בידיים ולסמוך על עצמכם. ציפייה לתשובה גורלית במישורים בריאותיים, מוסדיים ואישיים. התקועים במערכות יחסים חייבים לשבור את מעגלי הטעות החוזרים על עצמם, יחד חייבים להבין שהחיים זה לא רק דבש והמריבות הקטנות הן הסוכר והבוטנים מעל עוגת האהבה.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

שער: depositphotos.com