סרטן 22.6-22.7

אתם מנסים לבצע החלטות בתחום הזוגיות והמגורים. ברצונכם להנציח יחס חם ומחודש שהתחלתם לקבל מצד בן/ת הזוג. אתם במרדף אחר העבר והרגש הנקשר אליו, לגבי הדמות שהעצימה אתכם עד מאוד לאורך השנים. מישורים חברתיים נפתחים בפניכם כי העזתם לשנות תפיסת עולם ואולי גם את מקום המגורים. עליכם להעז ולמצוא את הדרך להסבה מקצועית או לדרוש את מה שמגיע לכם ממקום העבודה הנוכחי. אתם זקוקים לנופש ולמנוחה כתוצאה ממאמציכם האחרונים הקשורים לבית ולשיקומו. תיתכן העלאה מפתיעה נוספת במשכורת.


     אריה 23.7-22.8

שבוע טוב מתחיל לסמן את נתיב ההצלחה בתחום הקריירה או במפעל ההתנדבותי בו אתם רוצים לקחת חלק משעות הפנאי. לקרייריסטים: זה הזמן לגלות אומץ ויוזמה בחיפושים אחר קידום ברוב תחומי החיים. מהרו כל עוד נסיגת כוכב מרקורי עדיין לא מגיעה לשיאה. מישהו שמחפש אתכם ייתן לכם סימן לא מזוהה, אך היו בטוחים שהוא שם. מרבית הזמן יוקדש לארגון הצד הקשור לידע נרכש. זה הזמן לדבר מן הלב, לומר מה שאתם חושבים על אחרים, מבלי לחשוש מתגובה יתר על המידה.


    בתולה 23.8-22.9

אתם מנסים לחזור אל קלילותכם הרגילה והמאפיינת אתכם בדרך כלל, אך נסיגת הכוכב השליט מרקורי מתחילה להפריע לכם בכך וביתר שטחי החיים. יש בכם רצון עז לשינוי בתחומי לימוד, תעסוקה ומגורים. התקיעות במקום עוברת לשלב היוזמה והמעשה. זה הזמן להעז ולקחת אחריות לגבי מריבה שצצה לא מזמן ולכם לא היה חלק ואשמה בה. הקדישו זמן לאלה שנשכחו מאחור ושלא מצאתם את הרגע לומר להם את המילים המפייסות. הגדירו מחדש את כוונתכם הרגשית כלפי בן/ת זוג הזקוק/ה לכם וסובל/ת עקב כך.


    מאזניים 23.9-23.10

אתם מנסים להציץ דרך צוהר חדש וללמוד קצת יותר בנוגע לעולם המחשבים. קנייה הקשורה לבית גורמת לכם נחת רוח. מישהו ינסה להכשיל אתכם במקום העבודה. מטען רגשי יקר ימצא את דרכו היישר אל היעד. אכזבה מבן/ת הזוג בנוגע לילדים ולתשומת הלב הנוגעת אליכם. זה הזמן לפעול בשיקול דעת בנוגע להשקעה בבנק להתעמת מול מנהל ההשקעות לגבי המגיע לכם כלקוחות הבנק. השקיעו מרצכם ומחשבתכם למצוא את נתיב ההשקעה של כספים שיבואו בקרוב. חפשו תשובות אצל המבינים במהלכי הכוכבים והגורל.


    עקרב 24.10-21.11

שבוע רגשי עומד שוב להכשיל עמדתכם מול בן/ת הזוג ובמשימה לקבל יותר אהבה ותשומת לב. מילים הנוגעות אל הלב יקדמו קשר, שעליו אתם בונים. שמרו על מרחק רגשי מקשרים רופפים. לנשואים: אתם עדיין ממשיכים באותן הטעויות הרגשיות המאפיינות אתכם. אתם לא מסוגלים לנתק את הקשר שכובל אתכם ובנוסף גם לא נותן לכם להתנתק. נושאי התעסוקה מתנהלים באופן רדוד ורגיל. העייפות המצטברת דורשת מכם מנוחה דחופה. בריאותכם חזרה למיטבה אבל ההרהורים בהקשר אהבת החיים עדיין עולים מעת לעת.


    קשת 22.11-21.12

השבוע מתחיל טוב אבל ניגמר באקורד מבלבל לגבי מקומכם בלב האהוב/ה וגם לגבי מצבכם הכספי ואולי גם המשפטי. האירוע החברתי האחרון השאיר אתכם בסימני שאלה הנוגעות למשפחה, הילדים ועתידם. מישהו שכח אתכם מאחור וזה מפריע לכם לתפקד בחיי היום יום ובנוסף גם ממשיך לעצור אתכם מלהתקדם הלאה. זה הזמן למצוא את הדרך לעבודה חדשה, שתניב רווחים משתלמים יותר. מי שרוצה את הדרך לאהבה, זה הזמן לנסות את עולם האינטרנט. פנו לייעוץ זוגי לשם קבלת החלטות גורל חשובות.


    גדי 22.12-20.01

אתם ממוקדים ביחסים הקשורים לעבר ולא לגבי בן/ת הזוג הנוכחית. הזיווג הנוכחי משאיר בכם טעם מוזר המלא בחשדות, אכזבה, חוסר בפרגון וברצון לעזוב אחת ולתמיד. אתם רוצים לשנות את פני הדברים בנוגע לתעסוקה וליחסים המתנהלים בתחום זה, אבל חוששים שתישארו קרחים מכאן ומכאן. ההתרגשות לקראת אירוע חשוב מעוררת בכם ציפיות לאהבה ולתשומת לב מחודשת מכיוון בן/ת הזוג שבלב. ענייני מגורים מעניינים אתכם אבל אתם תקועים במקום. זה הזמן ליוזמת בילוי מצידכם, צאו לראות את הים וסביבתו הטבעית והאנושית.


  

     דלי 21.01-18.02

השבוע עליכם לקחת בקלות דברים פוגעים שהגיעו לאוזנכם כתוצאה מרכילות זולה שהגיעה לאוזניכם לגמרי במקרה. בעידוד של גורם אנושי יקר/ה ואכפתי/ת ייתכנו מגעים שיעזרו לכם למצוא את דרככם בתחום הקריירה והבריאות. השואפים לאהבה ולסיכוי נוסף בתחום וערך חשוב זה, אל תינעלו מאחורי דעות קדומות ופחדים הקשורים למחשב ולאינטרנט. חפשו שם ובכל מקום את המזל הרומנטי שלכם, תוך רצון להשתדלות ושל לקיחת עצמכם בידיים. כספים המגיעים לכם יגיעו במועדם. זה הזמן לצלצל לייעוץ אישי ברוב תחומי החיים.


      דגים 19.02-20.03

אתם פותחים לב לרווחה בפני דמות רגישה ואכפתית בנוגע למצבכם האישי העדין בבית ובחומים אחרים וחשובים. כבר אינכם יכולים לשתוק ברגע שפוגעים בכם. סוף השבוע יהיה כפייתי במה שנוגע לאהבה. שימו לב, הזדמנות למצוא את מקום העבודה הראוי. יש לכם המון לומר בתחום האינטרנט והמחשב ואתם עושים זאת בהתלהבות הראויה. התרחקו מאנשים צבועים, שמחמיאים לכם יתר על המידה ושאף פעם לא היו בשבילכם בזמן הנכון וגם לא ברגע הנכון. היכונו לטיול במקום בו רציתם להיות המון זמן בעבר.


          טלה 21.3-20.4

שבוע שמתחיל בטוב אבל מתגלגל בהמשך לסביר. אתם מרגישים אי נעימות בחברה רחבה. מצבי לחץ שחוויתם בסוף האביב עלולים למנוע מכם להצלחה בתחום הרומנטי בתקופה העכשווית והקרובה. נסיגת כוכב מרקורי מתחילה להשפיע על תחושת השמחה הטבעית והסוערת שלכם. חשבון נפש נוקב אודות הסיבה לבדידותכם מתחיל להעיק. זה הזמן למצוא את המשותף ולא את המפריד במערכות עבודה, משפחה ורומנטיקה. מחלוקות עם משפחה הקשורות לכבוד, עלולות לצוף על פני השטח. האהבה הישנה גורמת לכם לכאב ראש. חפשו ייעוץ אישי מקצועי.


         שור 21.4-20.5

הכוכבים מסמנים ירידה בנוגע לתחום הרומנטי. רק המעזים והמוכנים לתת מעצמם ולהיפתח יוכלו להכפיל את הצלחתם והפעם גם בחברה רחבה יותר. בני זוג ימתנו את הלוחמה ביניהם, אך נסיגת כוכב מרקורי תעצור את הצלחת התהליך לחודש ימים, כך שגם המועסקים ואלה השואפים להגיע אל עמק השווה בתחומים עסקיים ייאלצו להמתין אף הם לשעת כושר מחודשת. היוזמה מתחלפת בעייפות המשתלטת עליכם. אתם מצפים לתשובה בתחומי לימוד ותעסוקה. דאגות סבוכות בנושאי כספים, חוזים, ירושות, בית או כל דבר משפטי אחר.


      תאומים 21.5-21.6

מזה זמן רב אתם חשים במחנק בנוגע למסגרות כובלות, אך עם זאת מאוד רוצים לחוות את מגע האהבה הספונטאנית והחופשית. הנשואים והמחויבים רגשית יחושו שהם לא יכולים יותר להיות תקועים רגשית ללא יחס וקירבה. לאור תחושת הגעגוע ודאי תשמחו לשמוע שייתכנו גישושים רומנטיים מכיוונים הקשורים לעבר לכיוונכם. החליטו לעשות את המקסימום בנוגע למבנה מגורים השייך לכם במישרין או בעקיפין. הפתעה נעימה בנושא כספים ולזכויות המקצועיות. התרחקו מהימורים. בריאותכם חוזרת אט אט למיטבה. זה הזמן לחפש ייעוץ בכל התחומים.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com