שור 21.4-20.5

בתחום התעסוקה - סוף סוף תזכו לשלל אפשרויות. תחום הניהול מושך אתכם אליו. המשפחה תומכת ועומדת מאחוריכם. אתם מחכים לתשובות מגורמי תעסוקה ומאלה שהבטיחו לכם תמיכה. הקפידו על עזרה לאלה שנדמה כי שכחו אתכם. זה הזמן להראות לכל העולם את היכולת שלכם לקום מן ההריסות הכלכליות. חלק מכם יפעלו מתוך שיקול דעת לקוי בנוגע לרומן ולפלירטים חדשים. לרציניים: תדונו בהצעת נישואין או בלגור ביחד. לנשואים: הקשר עם האישה עשוי להגיע לגבהים חיוביים. זה הזמן לחזור לקצת ספורט למען הבריאות.


      תאומים 21.5-21.6

השבוע תזכו לראות חברים ובני משפחה שמזמן לא ראיתם. במישור הבין אישי: תמצאו שותפים לבילוי פורה ומשותף. סוף השבוע שלכם רגוע ומהנה בהקשר לאירוח או למסיבה שתהיה מוצלחת וכיפית. לאחר טלטלת החודש האחרון, בריאותכם במיטבה. למרות כל אלה, תרגישו שאתם בודדים מבפנים, אך נחושים שלא לשוב אל האהבה שפגעה בעבר ושעדין בלב. התחליף לכל עוצמת הרגשות יהיה הרצון למצוא את הדרכים ללכד את המשפחה מחדש. קרן אור מתחילה להבליח מבעד לענני התקיעות הכלכלית ולפתע הכול מתחיל לזרום.


    

         סרטן 22.6-22.7

חלקו הראשון של השבוע ישרה בכם תחושה של סרבול ואפרוריות וחלקו השני חיובי. הדגש על שינויים ברוב שטחי החיים. תקבלו קידום, כסף או הטבה במקום עבודתכם. מישהו ינסה להשיג מכם בעקשנות: מידע, קשרים או משהו שאתם מסרבים למכור. למתעקשים שלא למכור בית במחיר מופחת: זה הזמן לעצור ולחשוב, אולי יש הצדקה למחשבה שנייה? אולי יהיה כדאי להתפשר ולו אך בגלל שבתמורה לכספו, תוכלו לשנות למקום מגורים טוב יותר ושישודרג עם הזמן? שוכרים יחפשו לשכור מקום מגורים אחר.


     אריה 23.7-22.8

השבוע אתם  מרגישים נפלא. בני המין השני יעניקו לכם תשומת לב ואהבה. המשפחה תפרגן  והקשר עימה יחודש או יתרענן- ייתכן שגם יקבלו את בן/ת הזוג שלכם. הצלחה בנוגע לתעסוקה. במישור העסקים: לכו על התחושה הפנימית ומובטח לכם למצוא פתרון לכל בעיה שעל הפרק. אפשרויות חדשות נפרשות לאלה שהחליטו לאן לפנות בהקשרי לימוד והכשרה. כספים יוצאו למטרות קידום מכירות ולרכישת מידע חשוב בהקשר זה. התכוננו לפגוש אנשים אשר יגיעו אליכם מרחוק. התכנון לקראת טיול יתבטל או ידחה למועד אחר.


    בתולה 23.8-22.9

השבוע מלא בפעילות ברוב התחומים הנוגעים לכם. הפתעה חיובית ביחס לבריאות אחד מבני המשפחה. הזדמנות לאחד שורות בין חברים שנפרדו מכם בעבר. התרגשות לקראת עניינים משפחתיים ובעיקר בגזרת הילדים. יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. בימים שלישי ורביעי תמצאו קצה חוט בנוגע לעתידכם המקצועי. כספים יגיעו ממקורות בלתי צפויים. הזמנה לאירוע משפחתי תרגש אתכם עד מאוד. בשלישי וברביעי הבאים: הזדמנות לומר דברים שעל הלב. זיכרונות ואירועים מן העבר ירגשו אתכם מאוד.


    מאזניים 23.9-23.10

רגעים מרגשים בחברת אדם מיוחד יפתחו ציפיות להמשך תמיכה רגשית מכיוונו. אתם לא יכולים לזהות את החוסמים אתכם מבחינת קידום וכספים. עבודה חדשה על הסף, או קידום עסקי/ כלכלי - אחר. מזג הרוח הטוב חוזר אליכם בגדול. הזמן למשהו חדש: בעבודה, ביחסים האישיים ובכל תחום בו תבחרו. בסך הכול יפתחו בפניכם אפשרויות וייתכן שתמצאו עבודה הראויה לכם, שתחילתה ראיון עבודה קצת מפחיד. תהליך שהחל לפני כחודש והקשור לתחום הרומנטי, עומד בפני הכרעה. אתם מוצאים דרך בתחום הפרוצדורלי.


    עקרב 24.10-21.11

שבוע בהחלט מוצלח מבחינתכם. זה הזמן לחפש את הכיוון בנוגע לחלומות תעסוקה ישנים או ללימודים. אתם מצפים לעזרה מרשויות וממוסדות, או בהקשרים של פגיעה בזכויות. בימים אלה תחושו שאין סוף למתחים ולבעיות הסובבות אתכם במעגליות. פתאום אתם חוזרים לעצמכם בנוגע למשפחה ולחברים טובים וישנים. הקסם שלכם יניב מגוון הצעות עבודה ותמצאו את הקפיצה לה אתם מחכים. שותפות כלשהי תיחתם ואני צופה לכם רווחים בהמשך הדרך. קריירה: צפו למחמאות מהממונים. טיפ: היפתחו לאהבה ולנתינה. צלצלו לאלה ששכחתם מאחור.


    קשת 22.11-21.12

השבוע יחמיאו לכם ויחפשו את קרבתכם. אתם עדיין מחזיקים ברוגז אבל עשויים לקבל התנצלות בדרך עקיפה. לדורשי העבודה חכו ותופתעו לשמוע על מציאת קצה חוט חיובי בהקשר חשוב זה. לפנויים: המישור הרומנטי תקוע באופן זמני. לנשואים מחכה הפתעה חיובית מכיוון בן/ת הזוג. בלהט המריבה בנושאי משפחה רצוי שלא להקשיב לחברים שלא בקיאים בפרטים הקטנים. זה הזמן לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם. טיול מתחיל להתגבש במוחכם הצמא למרחבים. הפתעות משטחים הדורשים כישרונות טבעיים יכו על דלתכם בכוח רב.


    גדי 22.12-20.01

אתם מחכים בחוסר סבלנות לבשורה חיובית בתחום הבין-זוגי. אתם מביטים סביבכם ומרגישים כבתוך שדה חוסר וודאות טוטאלית ושל שקרים העולים לכם על העצבים. אתם מרגישים שעליכם לשרוד את ההליכה בשדה עקרבים ונדלים כדי להגיע למצוא בן/ת זוג כדי להרחיק מכם את תחושת הבדידות ארוכת השנים. טיפ: התרחקו מוויכוחים וממריבות בלתי נשלטות שלא קשורים אליכם. דמות ששהתה בצל, תחפש אתכם. היכונו לכבוד שיורעף עליכם מכיוונים בלתי צפויים. זה הזמן לאמץ את הדמיון בכדי ליצור מצב של יציאה מהמבוך הכספי.


  

     דלי 21.01-18.02

יכולתכם במיטבה בלארגן דרכים לשם השגת כספים הדרושים למימון הגשמת חלומות: הלימוד, הנסיעה או למחיקת המינוס. סימנים מובהקים מכיוון אובייקט רומנטי מעניין, יתגלו בסוף השבוע. אמצע השבוע יהיה בסימן של רגיעה והתרגעות. בשבת הקרובה תזכו להפתעה משפחתית חיובית. צפו למחוות זרים כלפיכם. בעלי עסקים או הלוקים בבזבוז כפייתי: שמרו על כספכם, זכרו את הפסדי העבר - אל תתפתו ללכת בעקבות אחרים. למחפשים קשרי עבר, זה הזמן להבין מדוע אתם חסומים בנושא זה. הזמן לייעוץ אישי רומנטי ובכל הנושאים החשובים האחרים.


      דגים 19.02-20.03

השבוע בסימן הקריירה: שיחה אקראית תוביל אתכם להזדמנות בתחום התעסוקה. אתם מלאי מרץ ונחושים להתקדם, יחמיאו לכם ותקבלו סימנים בדבר העלאה ושל קידום קרוב. אתם צפויים לקידום נוסף על זה שכבר הושג. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם. השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. הפתעה מכוון האינטרנט והמחשב. המישור הרומנטי ייעצר אך עובדה זו לא תדאיג אתכם יתר על המידה. הקשיבו לאינטואיציה שלכם בהקשר של דמות מן העבר, מובטח לכם שהיא לא שכחה אתכם אף פעם.


          טלה 21.3-20.4

שבוע טוב מחכה לכם מעבר לפינה. כוחות נפש מחודשים ממלאים אתכם באופטימיות ובעשייה ברוכה. אל תחזיקו ברוגז מיותר כלפי בן/ת הזוג, ובעיקר אל תערבו גורמים שלא קשורים לעניין. שינויים של הרגע האחרון בתחום הארגון והפרסום מסייעים לכם לקדם את עצמכם בצעד חיובי נוסף. הזדמנות לאחות את הקשר החברתי עומדת לקרום עור וגידים. שלחו קורות חיים לכל המקורות התעסוקתיים הקיימים כיום. העבודה עושה לכם טוב. פגישה עם חברים תוליד הזמנה שתהווה כפיצוי לשבועיים הקודמים, שלא היו טובים. בריאותכם מתנדנדת.על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com