תאומים 21.5-21.6

זהירות השבוע מדאגות היתר המשתלטות והמטרידות. קצות העצבים עלולים להכשיל אתכם. לכן, קחו פסק זמן וחישבו על בריאותכם ועל החודש הקרוב בו תצאו לבלויים מהנים ואולי גם לנופש מהמם אחר. אתם חייבים לשנות גישה, פנו אליי לייעוץ אישי בנוגע לתחום הכלכלי והאישי. אתם עדיין אוחזים בזיכרון העבר. סלחו לעצכם ביחס לפגיעה באחרים. לפנויים רגשית: הנתינה תאפיין את השבוע הזה, חפשו הזדמנויות רומנטיות או עסקיות דרך האינטרנט. הזדמנות לקבל סיוע מגורמים מוסדיים - נצלו זאת, זה הזמן להחליט.


    

         סרטן 22.6-22.7

אתם עומדים בפני סדרת התרחשויות, אשר יש בכוחם להקנות לכם ביטחון כלכלי ושלווה פנימית. השבוע תיתקלו בסימנים מן העבר או שתמשיכו לפעול לאיחוי שבריו. נכונו לכם הפתעות, הציפיות לא יעמדו בקנה אחד עם הזיכרונות. תתאכזבו לגלות כי אנשים השתנו ולא נותרו כשהיו. לנשואים ולפנויים: אל תשבו ותרחמו על עצמכם, חפשו דרכים על מנת לשנות את התמונה הרומנטית המשעממת והעגומה. הקריירה תקועה במקום. זה הזמן לפנות אליי לייעוץ אישי, בכול שטחי החיים. פנו לייעוץ בנוגע לתקיעות הארוכה.


     אריה 23.7-22.8

אתם מרגישים שדברים נעצרים הרבה זמן, במיוחד בחודש האחרון. בעקבות זאת, השבוע חשוב להיזהר: מישהו ילהיב את דמיונכם בנוגע להשקעות שונות. זה הזמן לחשוב על לימודים או על הסבה למקצוע אחר, הדבר עשוי לשפר את מעמדכם במקום עבודתכם הנוכחי ובעתיד להגביר את ביטחונכם האישי. אתם עדיין מצפים לשיפור במישור הזוגי, או לגרום לבן/ת הזוג לקבל את עמדתכם, המתונה והטובה. הפנויים יחפשו את הדרך למצוא את אהבתם. בראשית השבוע, מכתב או מייל חשוב, יפתיע לטובה. שמחה גדולה מתקרבת.


    בתולה 23.8-22.9

אתם עדיין חושבים על בן/ת הזוג שהגיע/ה והחזיר/ה לכם את הביטחון, אבל בסוף התברר שלצערכם גם לקח/ה לכם את הלב. אתם לא יודעים להחזיר את הכול לקדמותו ותקועים בין הרצון ליצור קשר טרם יהיה מאוחר או בין אם לעזוב הכול ובין לקוות שמשהו ישתנה לטובה אי שם באופק הרומנטי החסום והמעורפל. אל ייאוש, זכרו שהתקווה עוזבת אותנו אחרונה ותישאר איתנו בתנאי שלא נשמוט ממנה את ידנו. השתדלו להימנע מביקורת ומרכילות בעבודה, שמרו שם על סודיות גם מפני משפחה ושכנים.


    מאזניים 23.9-23.10

אתם מחפשים עבודה אחרת וכל מה שאתם עושים, מסתבך ומשתבש. עליכם לדעת כי זה שבוע קשה, שבו אתם עלולים להרוס את שבניתם בעמל רב. העניינים מסתבכים סביב כספים המגיעים לכם. גורם חתרני ינסה לערער את אמינותכם בעבודה או בפני משפחה וחברים, השתדלו לרסן את הדחף להחזיר באותו המטבע. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון גורם משפחתי שקופח כל השנים בהקשרי כספים וירושות. אתם חושבים על בן/ת זוג מן העבר למרות שכשאתם מסיימים קשר לעולם אתם לא חוזרים לאחור.


    עקרב 24.10-21.11

השבוע יהיו הרבה דברים רגשיים מעניינים להרגיש ועל חלק תעדיפו לוותר או לדחות אותם למועד מאוחר יותר. כדאי לכם למצוא דרכים להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית לבעיות המטרידות אתכם. אל תבחלו בלהתעניין במידע שאפשר לדלות מעולם האינטרנט, רק בגלל שאתם צנועים וסולידיים. אתם נהנים מאנרגיות יתר, נדמה שאין כוח שיוכל לכם. ביטחון זה ייתן לבני ביתכם את הדברים שהיו חסרים. צאו אל מקום שקט או אל הטבע, סדרו את הראש, רעננו תכניות ישנות. כדאי לכם לחזור לספורט.


    קשת 22.11-21.12

אתם מצליחים להעז ולהוציא את רגשותיכם החוצה. הווידוי יקרב ביניכם ולבין דמות החשובה לכם מאוד והתסכולים בדבר פרידה ייעלמו בעקבותיו. אנשים שלא ראיתם המון זמן יבואו לביקור פתע. אתם מלאים בהומור סוחף המתקבל באהדה בקרב בני משפחה וחברים. זה הזמן לחפש יועצים עליהם אתם סומכים. בריאותכם הפיזית והנפשית משתפרת ושבה לאיתנה. זה הזמן לחשוב על מגורים משלכם או משופרים. בסוף השבוע תמנעו מריבה גדולה אם תצאו לבלות מחוץ לכותלי הבית. תחום המכירות הוא תחום שכדאי לשקול לחזור אליו.


    גדי 22.12-20.01

מישהו ינסה השבוע לעזור לכם לצאת מתקיעותכם רבת השנים. אתם מלאים בעוצמה נפשית ופיזית, מחודשת. קנייה/מכירת כלי רכב או דבר יקר. הנכס שאתם רוצים לקנות יהיה דבר שלו אתם מחכים המון זמן. פיתויים רומנטיים ימשכו אתכם לנסות את מזלכם. אנשים הבאים לעזרתכם במישור הרומנטי והזוגי, נתקלים בעיקשות לבכם שלא לשכוח את שעוללו לכם. נושא הכספים יתברר כדבר שאין לפחד מפניו ושיש מוצא לבעיות הכלכליות והרגשיות. הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים עומדות לנחות עליכם כמו גשם עדין וחייכני.


  

     דלי 21.01-18.02

אתם נקלעים במכשול אנושי המאיים עליכם כבר הרבה זמן. מצד שני, המעסיקים יתגמלו ויציעו לכם לנהל את כל מה שרק אפשר. הנושא הבין אישי יאתגר אתכם בשלל הצעות חדשות ומפתות. הנשואים שבכם יצליחו להגיע לפשרה חיובית. הפנויים ילבנו את הבעיות ויגיעו לכדי הבנה. 'קשרים של כסף' ואינטרסים יעיבו על יחסים עם הסביבה הקרובה. התקשורת בתחום החברתי - באופן כללי - לא תהיה במיטבה. לנשואים: זה הזמן לחשוב על מלחמה מחושבת היטב בנוגע לנכסים הכספיים והרגשיים. זה הזמן לחזור לספורט ולטיפוח היופי.


      דגים 19.02-20.03

מערכת היחסים שלכם תקבל תאוצה חיובית. הנשואים ירצו להתאחד באותה הסכמה שליכדה אותם בעבר. הרווקים או הפנויים שביניכם, מצליחים להתבטא נכונה עד כדי להפוך לכובשים מובהקים - בעיקר בשיחות הנפש שינהלו. התסכולים בדבר קנייה או מכירה של בית ימשיכו להעיק. הדאגות הן סביב החלומות אותם חלמתם להגשים. ביום שני הקרוב, אתם נחלצים מהמצב הלחוץ בו אתם שרויים ברוב התחומים. לתקועים בקשר אשר גורם להם לכאב ולתסכולים רבים - כדאי לפנות לייעוץ אישי לברר סופית היכן הם עומדים.


          טלה 21.3-20.4

היזהרו השבוע שלא לקפוץ מעל רף ההיגיון. עדיף שתפעלו בזהירות רבה בנוגע לפתיחות ולנתינה באהבה, שהרי לא מזמן חשתם מהי טעמה של אכזבה. שישי-שבת: אתם מתוסכלים במישור התקשורתי הלוקה בחסר. הערפול סביב יחסים רעועים רומנטיים ימשיכו להעיב. אתם מאבדים קצת מביטחונכם האישי מול בני המין השני. סימני השאלה בנוגע לעתידכם הכלכלי והרומנטי מעיקים על ליבכם ודומה שנותרתם לבד להילחם במים הסוערים של אוקיינוס ההישרדות. התרחקו מבזבוז יתר - תכונה המביאה אתכם לעיתים קרובות לאיבוד שליטה ופרופורציה.


         שור 21.4-20.5

השבוע אתם פועלים במרץ ובהקרבה למען מישהו הזקוק לעזרתכם, דבר שעשוי להסב לכם ולו אושר רב. השאירו מעט לעצמכם וצאו לבלות, על מנת לפנק את נפשכם הקורסת תחת נטל האחריות. שמרו על קשר טוב עם המשפחה הקרובה ולא רק בימי חג ורק כאשר אתם צריכים אותם. לפנויים: זה הזמן להשקיע באהבה, ביוזמה ובפתיחות. כספים אינם באים בקלות. סימנים רומנטיים ראשונים יאזנו את מצב רוחכם הסוער. סימנים לפריצת דרך במישור התעסוקה. חפשו ייעוץ מקצועי שיחלץ אתכם מתקיעותכם רבת השנים.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com