סרטן 22.6-22.7

השבוע הזה נהדר בלהתחיל משהו חדש: בעבודה, ביחסיכם האישיים, בתחום המגורים ובכל תחום בו תבחרו. עשו זאת ותרוו נחת בשל כך. למתאמצים לחפש: ייתכן ובימים אלה, תמצאו מקום עבודה הראוי מבחינתכם. יהיו לכם יחסים משופרים עם מעסיקיכם וייתכנו דיבורים על האצלת סמכויות מכיוונם. אתם מאוד רוצים לצאת לחופשה, קצרה או ארוכה, אך לא כל בני המזל יוכלו להגשימה בחודש הקרוב. אתם צמאים לקשר קרוב, ידידות אמת או אהבת עולם. התקועים יחפשו את הייעוץ – בעיקר בתחום הרגשי והמקצועי.


     אריה 23.7-22.8

השבוע אתם חדורים אי שקט פנימי וצפויה מריבה עם גורם שאכפת לכם ממנו. מישהו המתקשר לעברכם יבוא לביקור, או שיתקשר להודיע על בואו הקרוב. שמרו על חפצים אישיים מכל משמר, כי מידת הריכוז שלכם תהיה נמוכה מאוד, גם תזהו בעצמכם ירידה בכושר העמידה בלוחות הזמנים. השבוע מומלץ שלא להיכנס למחשבות שליליות, שלא לברוח מהאמת הכואבת בנוגע למצבכם הנפשי ולנסות להתייחס לכך, כבריאות לכל דבר. בקרוב, ירידה בכל התחומים. התקועים במישורי הרגש והזוגיות, חייבים לחפש את הייעוץ האישי הנכון.


    בתולה 23.8-22.9

השבוע אתם יותר ישירים וחדים ומרגישים נפלא. זה אומר: קידום בעבודה לאלה המחזיקים בה, ולבלתי מועסקים – אתם קרובים יותר מאי פעם, להגשמה זו. בני המין השני ייתנו לכם הרבה רגש, חומריות ואהבה. בני המשפחה יפרגנו אף הם והקשר עימם יחודש או ירוענן. הקשר הרגשי עדיין עולה ויורד וייתכנו שינויי מחשבה עד כדי שתרצו לדעת היכן אתם עומדים. התעלות רוחנית בסוף השבוע הקרוב. תמשיכו לקבל מסרים מהעולם האחר ותהיו מחוברים אל יכולות התקשור הטובות שלכם.


    מאזניים 23.9-23.10

רמת התקשורת שלכם תגיע לשיאים חיוביים חדשים, בהתאם לכך, תיהנו ממגוון הצעות הקשורות לעבודה, או שתימצאו משהו, שייתן לכם את הקפיצה בתחום הקריירה. שותפות כלשהי תיחתם השבוע, ותוכלו לצפות לרווחים נאים, בהמשך הדרך. צפו למחמאות מכיוון הבוס, אך דעו שזה לא הזמן לדרוש העלאה בשכר או כל הטבה מעמדית אחרת. יוזמה ביחס לאהבה חדשה יוצאת לדרך, אתם נחושים למצוא דרכים למצוא את הפינה השמחה שלכם בחיים. הפתעה לגבי סכום כסף שיגיע לכם. זה הזמן לספורט מבוקר ועקבי.


    עקרב 24.10-21.11

אתם מחליטים על יוזמות כמו: סידורים, תשלומי חוב שונים, תיקון שנדחה המון זמן, קניות קטנות ואפילו מתנה למישהו יהוו כחלק ממה שתעשו. השבוע גם תפשירו את הקרח החוצץ בין בני המשפחה הקרובה. הקשרים החברתיים יעברו בדק בית, שם תזכו לשיתוף פעולה מלא. התחום הרומנטי תקוע. לאחרונה אתם חיים במתח רב ביחס לתשובה לה אתם מצפים ומייחלים, במישור הרומנטי. טיפ: אל תרוצו אחרי בן/ת הזוג, חכו בסבלנות לאות הנכון. לא לפחד מהמצב הבריאותי כי אתם מדמיינים את הרוב.


    קשת 22.11-21.12

השבוע תיווכחו כי יהיו לכם קשיים במישור התפקוד בעבודה. כל זה יקרה בגלל הצד הרגשי הלוקה בחסר. הפנויים ירגישו ביתר עוצמה את בדידותם הארוכה והמדאיגה. אתם נדחפים לממש תכניות בילוי, אותם תממשו במוצ"ש ובימים שני ושלישי הבאים. יהיו קצת כעסים על חברים קרובים, על שלא קיימו הבטחות קודמות, אך בסך הכול צפויות לכם הפתעות נעימות ומוצלחות בחברתם. מישור התעסוקה לא יאיר פניו כפי שייחלתם לעצמכם כל השבוע שעבר. חפשו יועצים בנושאים האישיים, על פי שיקולכם.


    גדי 22.12-20.01

שמרו השבוע על החפצים האישיים ועל תחומי הבית ותכולתם מכל משמר. בשורות וידיעות שונות בהקשר למסיבה או כנס כלשהו צפויים לשנות את מצב רוחכם מירוד להתעלות. בתיווכו של חבר תכירו השבוע מישהו אשר ישפיע על מהלך חייכם. מישהו שאוהב והמעריך אתכם מאוד יסייע לכם להתקדם בחיים. מחשבות על לשנות מקום עבודה לא נותנים לכם מנוח. רגעים מסעירים בחברת בן/ת זוג משאירים אתכם בסימני שאלה, לגבי ההמשך. תגלו שיש אלף דרכים לחזור לאהבתם הגדולה מהעבר הקרוב-רחוק.


  

     דלי 21.01-18.02

השבוע אתם משקיעים באהבה ומצליחים להתעלות על עצמכם. בסך הכול יהיה זה שבוע בהחלט מוצלח מבחינה רגשית. במישור הקריירה, כל מה שתגידו או תעשו יתקבל בחום ובאהבה. חברים יפתיעו אתכם בימים ראשון ושני ותזכו לכבוד ולהערכה. העבודה תתנהל כרגיל, היכונו ללחצים בעוד כשבוע ימים אבל שמאחוריהם תמצאו גמול לעמלכם. נסיעה לחו"ל תתבטל או תידחה. איתות רומנטי החוזר והמתדפק על סגור ליבכם, יביא אתכם לעשות חשבון נפש לגבי קצוות לא סגורים. פנו לייעוץ אישי ביחס לכך ולגבי הצד הכלכלי. 


      דגים 19.02-20.03

השבוע תזכו לאפשרויות בתחום הקריירה ובתחומי לימוד - לכו על זה עד הסוף. הרווקים שבכם יופתעו לטובה לגבי הקשר הקיים, או המתהווה. מי שעדיין לא מצא את הכיוון הכלכלי יתחיל לחוש את השינוי החיובי בקצות אצבעותיו. זה הזמן לצאת ממעגלי המבוכה והצניעות ולהעז. מקווה שתספיקו לעשות זאת, מפני שבקרוב תושפעו מנסיגה כוכבית-אסטרולוגית מגבילה. כספים המגיעים לכם ישתחררו במועדם המקווה. הנשואים יגלו מצד בן/ת זוגם, את הצד הרך של הלב, אם יבקשו לפתוח דף חלק וחדש. זה הזמן לספורט מבוקר ועקבי.


          טלה 21.3-20.4

השבוע אתם זקוקים לחברים ולתמיכה בנושאים הכואבים מבחינת הכיס. אל דאגה, הפתעה לטובה במישור הכספי תגרום לכם לנחת רוח, כבר ביום ראשון הקרוב. זה הזמן ליוזמות בתחום המכירות ולשיפור ההתנהלות בעבודה, ולאלה המחפשים קידום - כולל אלה החולמים על הסבה מקצועית. אתם חדורים בתחושה שאסור לכם לוותר על עצמאותכם ולהיות תלויים באחרים. התרכזו במה שמשרת אתכם בחיים וזו המטרה הקשורה לקן המשפחתי ולילדים. דברים שאמרו לכם בהקשרים רומנטיים, ממשיכים להכאיב בלב המתגעגע. בריאותכם הפיזית חוזרת לאיתנה צעד אחר צעד ובהתמדה.


         שור 21.4-20.5

השבוע תצליחו ליצור קשר חיובי עם חברים ובני משפחה. מידת הריכוז תופנה לעבר אלמנטים הקשורים לעבר, מבחינה רגשית ורוחנית כאחד. אתם משדרים נינוחות כלפי חבריכם לעבודה. המשיכו כך, כי ישתלם לכם מאוד. טיפ: השתדלו שלא להיכנס לוויכוחים חריפים מידי עם המעסיקים - זה לא הזמן ללחוץ על העלאה בדרגה או בכיוון של שיפור אחר. אתם לא מקבלים מבן/ת הזוג את היחס הראוי, מבחינתכם. טיול עומד על הפרק ואתם טרודים בסידורים הנדרשים לכך. הילד/ה במשבר ואתם נחלצים לעזרה.


      תאומים 21.5-21.6

אתם מחליטים להביע רעיונות דרך כתיבת מכתב לממונים עליכם או בכל דרך תקשורתית אחרת. תחילה אתם עשויים להתאכזב, אך לאחר זמן מה תיווכחו, כי למעשה פעלתם נכונה. אתם מחוברים לטבע ולקשור לעצמכם. אתם בקשר עם מקורות רוחניים מן העבר ומן ההווה. רגעים יפים בחברת בן/ת זוג, נותנים לכם תקווה שתתברר כזמנית, כי אתם לא יכולים להמשיך הלאה מבלי לדעת מה יקרה עם אהבת חייכם הצרובה במעמקי לבכם. סימני שאלה פתוחים קשורים לעתידכם הכלכלי ואולי גם הבריאותי.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com