סרטן 22.6-22.7

השבוע תמחקו אכזבות מהצד הכלכלי, סכסוך עומד להסתיים. אתם משנים את מראכם החיצוני לטובה. הנכם מפנטזים על טיול, אך כרגיל, בסוף דוחים אותו למועד אחר. לקראת ספטמבר השנה יצוץ חלון הזדמנויות במישור הרומנטי ובנישואין. הגיע הזמן שתקדישו מעט זמן לעצמכם בנוגע לתחביבים ולבילויים. בזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים חצי בתגובה להשקעתכם. ייתכנו מהלכים חדשים ומעוררי תקווה בנוגע לקשר שהתנדנד בעבר. למדו מטעויות העבר, שימרו על חברים ישנים וטובים, כדי שלא תישארו לבד בימים קשים וגשומים. אתם מקבלים עזרה חיצונית. 


     אריה 23.7-22.8

השבוע תמגנטו אליכם את כל מי שתבואו איתו במגע. קצב החיים מבלבל אתכם. קשה לכם להתמודד עם השגרה והשעמום. אתם מחפשים ריגושים חדשים, אך הקשר האחרון שבלב עדיין מהדהד בעוצמה בחדרי הנשמה. אתם מערבבים הנאה ועבודה וזה נוקם בכם בסופו של דבר. זה הזמן לרצינות יתר. לנשואים: הסבלנות תשתלם נוכח הקשיים לגשר על פערי עמדות. הפתעה דרך האינטרנט לגבי משהו שחיפשתם די הרבה זמן. זה הזמן לחפש קידום כלכלי. שתפו אחרים בבעיות, אך הפעם עם יועצים מקצועיים ולא חברים וידידים.


    בתולה 23.8-22.9

הצעות ורמזים להתקרבות אליכם השבוע מכיוון בני המין השני צצים ממקור בלתי צפוי, יחד עם זאת, אל תפרשו רמזים רומנטיים כדבר שיימשך לתמיד. אתם עשויים להצליח להרשים בכישורים הטבעיים שלכם. אנשים המפריעים לכם במישור העבודה יחשפו את צביעותם לעיני כל, אבל אתם בסוף תנצחו. אתם נמצאים בשלב בו מצבי הרוח שלכם מוקצנים, בדיוק כשנדמה לכם שאתם כן יכולים לעצור בעצמכם מלהתפרץ. זה הזמן להשתדל להשכין שלום בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. אלה שלא מצאו את דרכם באהבה יעשו חושבים.


    מאזניים 23.9-23.10

אתם חולמים על עסק עצמאי ובינתיים מוכיחים נאמנות לממונים עליכם ולעסק. אתם פועלים ברצינות כדי לעזור למישהו שזקוק לכם. הדבר גורם לכם לסיפור אישי. ההתמודדות עם בעיות של בני הבית יחלישו אתכם. בעקבות זאת תחושו בצורך לברוח להסתגר או להתבודד. למי שאין להם פינה אליו הם הולכים קבוע להירגע, מומלץ שתמצאו לכם פינה נוחה ומנותקת לצורך התבודדות. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי אהבה, משפחה וכספים. כדאי שתשקלו לפנות ליועצים מקצועיים לייעוץ כלכלי ורגשי. זה הזמן למעט ספורט, יופי ובריאות.


    עקרב 24.10-21.11

אל תתביישו לבקש השבוע עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם כלכלית. בימים הקרובים נושא הקריירה יתפוס תאוצה, זה אומר שתגיעו להסכמי עבודה מוצלחים עם המעבידים, ולכם העצמאיים - המכירות יעלו יפה וייתכנו שיתופי פעולה רעננים וחדשים. סכום כסף שהתעכב יגיע ממקור בלתי צפוי. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי אצל בן/ת הזוג. תנו לעצמכם את הקרדיט עבור היותכם נאמנים ואוהבים ושמגיע לכם לקבל אהבה ונאמנות בחזרה. תחשבו על קניית דירה או על שיפוץ, כולל גם על השקעה לטווח הארוך.


    קשת 22.11-21.12

אתם רוצים לטוס ולפרוק את המתח שנצטבר בחודש האחרון, לבסוף תוותרו בשל לחץ דאגני מכיוון המשפחה. צעדים של מחשבה שנייה לגבי קשר שחשבתם אותו לרע עוברים בכם ולא מרפים. זכרו שאפשרי להוריד קצת שעות עבודה, אבל להמיר זאת לטובת בילויים מקומיים וקצרים. אתם בעלי מצב רוח טוב. אל תיתנו לטיפוסים מתנשאים להוריד לכם את מצב הרוח. הפעילו בעבודה את הכישרונות. שם אסור לכם לקום ולעזוב בגלל עומס רגשי ובשל בעיות משפחתיות. חזרו לספורט ולעסוק יותר בבריאותכם.


    גדי 22.12-20.01

אתם מלאים ברוח לחימה, עד כדי שהביטחון שלכם יעלה לכם לראש על גבול השלילי. השבוע אינו מוצלח מההיבט הפיננסי. הימנעו מכל רכישה מיותר ומפזרנות יתר, כדי לא להגדיל את הדאגה שממילא חתמה קבע בחייכם. בן/ת הזוג מנסה להתקרב. יש לכם היסוסים לגבי מקומות עבודה. זה הזמן לשנות את סדרי העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. תנו צ'אנס נוסף לדמות המחלקת איתכם את החיים. זה הזמן לחזור לספורט ולשמירה על הבריאות והגזרה.


  

     דלי 21.01-18.02

שבוע מוצלח בהקשרים רגשיים. בעבודה: תחושה שאנשים מסוימים עוצרים אתכם מלהתקדם, תשתלט על מצב רוחכם. הזמינו את הדמות החולקת אתכם את חייכם לבילוי משותף, שם תדברו על העניינים הכואבים באמת. הפתעות מתחום התעסוקה, עד כדי שתעבור שמועה של קידום בהקשרכם. במישור החברתי: אנשים יחפשו את קרבתכם, אתם תשפיעו אור ואהבה על קרוביכם וחבריכם ותהפכו לנערצים. ללומדים: תרוו נחת מהעבודה ומהלימודים. האמון והפרגון חשובים לכם יותר מכל. מי שהסתבכו ברגשות שיחפשו ייעוץ אישי בנוגע לכל השטחים הכואבים.


      דגים 19.02-20.03

השבוע יש לכם זמן למחשבה אודות עתידכם המקצועי, הכלכלי והבין אישי. אתם מפגינים את החושים הטבעיים שלכם בהצלחה. תתעסקו לשם שינוי בעיקר בפתרון בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה. חפשו היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. זה הזמן הכי טוב לבדיקת המטרות שלכם בחיים. נסו לבדוק מהיכן הדחפים והרצונות שלכם נובעים והאם הנושאים הרגשיים עדיין חשובים לכם באמת. הפתעה מצד אלה שחשבתם ששכחו אתכם. זה הזמן לעסוק בספורט לשיפור הבריאות, הכושר והיופי.


          טלה 21.3-20.4

ידיעה חשובה ביחס לעתידכם הכלכלי תגיע לאוזניכם במהלך השבוע הקרוב. בימים הקרובים עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשרכם. טיפ: כעיקרון אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים, אלא לקבל את השונה, גם אם כוונתכם במקור היא להושיט יד לעזרה. אתם נכנסים לשלב מעשי בנוגע לרוב תחומי החיים. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי וכדאי שתקשיבו לעצותיו. בקרוב סיכוי לקבל קידום מעמדי וכספי, אם תמצאו את המילים הנכונות מול האנשים הנכונים. אתם מרוכזים בכספים המתעכבים לבוא.


         שור 21.4-20.5

גל הפתיחות שסחף את בן/ת הזוג ייעצר ותיווכחו שאתם קצת מרומים. אני ממליץ שלא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום או מקצוע אחר, היות וגל היוזמה שלכם בנושאי תעסוקה יתפוס תאוצה. חלק מכם ינסה לבצע שינוי לתחום אחר או למקום אחר, שינוי שנדחה המון זמן. חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. בריאותכם במיטבה ואתם מודעים קצת יותר לטיפוח מראכם החיצוני. השקיעו בעצמכם, התחילו לחשוב על רכישת דירה או על שיפוץ הקיימת.


      תאומים 21.5-21.6

אתם מלאים ברעיונות העוזרים לאנשים אחרים. תפגינו כשרון לייעץ לאחרים ובלעזור במהלכים כלכליים, אך בנוגע לעצמכם - ''דיבורים לחוד והגשמה לחוד''. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על הקשר בין האהבה ולהצלחה הכלכלית. למתאמצים ולשורדים אל דאגה, תקבלו באורח בלתי צפוי הצעה הנקשרת לרכוש ולעסקים. בבית עלולים להרגיז אתכם כי לא מבינים את דאגתכם. צפו לגעגועים מצד בן/בת הזוג אליכם. זה הזמן לחשוב איך לשמור על הבריאות, לקחת צעד לאחור ולחשוב לאן מבחינה רומנטית אתם רוצים להמשיך מכאן.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com