טלה
21.3-20.4

השבוע שאחרי החגים אתם עובדים קשה לבצע שינוי בעבודה או בקריירה. זהירות! אתם עשויים לפגוע באנשים מסוימים. השתדלו שלא להיגרר לכל אלה ולהכביד בכך על מצפונכם. שימרו מרחק מנע מהאהוב/ה הנוכחי/ת, כי ייתכנו ויכוחים ומריבות בלתי נשלטים על כל נושא שיצוץ. בשטח הרומנטי: הכבדות שבה אתם מתנהלים, תרגיז את המצפים מכם ליזום. סוף השבוע יאכזב מבחינת הזוגיות. אל תקשיבו לחברים שלא בקיאים בפרטים הקטנים. מי שלא מועסק ירגיש שאין לו חשק לחפש עבודה.

שור
21.4-20.5

אתם מסתגרים בתוך עצמכם בשל מילים ששמעתם והפוגעות בנפשכם הרגישה. שתפו את בן/ת זוג/תכם בהרגשה. אם זה לא יעזור צאו להתאוורר בקרבת מקום ירוק או לבחור את הים כמטרה. השבוע תחשפו את פרצופם האמיתי של אנשים שהחשבתם לנאמנים. פחד מגל הפיטורים יכביד על ליבכם המיוסר ממילא. כספים ישוחררו לכיסוי חובות. התרגשות כתוצאה מצפייה לתשובה בתחום הקריירה. הגידו 'לא' לאנשים המנסים למשוך אתכם להשקעה בעסק כושל. חפשו ייעוץ טלפוני הממוקד בבעיות שלכם.

תאומים
21.5-21.6

השגרה משפיעה עליכם לרעה בכל הנוגע לקשר שלא 'אפוי מספיק' לטעמכם ושאינכם יורדים מספיק לעומקו ולתכליתו. נצלו את השבוע להתרגעות. בא לכם להוציא מהלב, אז ליתר ביטחון שתפו/פנו למי שמבין אתכם ושלא אכזב אתכם אף פעם. כעסים הישנים אודות היחס במשפחה, שם אתם משקיעים פי עשר ומקבלים מינוס עשר עולים שוב על הפרק. זה הזמן לשיקום היחסים עם כמה מבני המשפחה. עסקו בנושאים רוחניים על מנת להגיע למודעות עצמית טובה יותר.

סרטן
22.6-22.7

אתם לא מרוצים מהתוצאות הכספיות מהעיסוק העכשווי, אבל אל דאגה, לקראת סוף השנה אתם מקבלים קידום או עבודה שתמלא את חייכם בסיפוק. אתם מאוד עצובים אך לא מראים זאת בחברה. כולם נהנים מהאינטואיציות שלכם ויאפשרו לכם להתקרב. בעיות האהבה ממשיכות להעיב על רוב שטחי החיים. מישהו מיוחד יחוש בתסכוליכם ויזכה אתכם בקרבה מועדפת. בקרוב תפנית חיובית ברוב השטחים. אתם מגיעים למסקנה נכונה שעליכם לתכנן את הצעד הבא במישור הלימודים והקריירה ושלא לסמוך על אחרים.

אריה
23.7-22.8

נכון שייתכנו אכזבות מתחום הקריירה, אך אל דאגה, אתם במסלול הנכון לעבר הגשמה/הצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה שלכם מן הקצה אל הקצה. אל תמתינו לצלצול מאובייקט שהשארתם מאחור. לפנויים: זה הזמן ליזום מהלכי פשרה רומנטיים, להתגבר על הביישנות הטבעית שלכם וליצור 'מגע' עם בן/ת הזוג עליהם אתם חולמים כל הזמן. רגשות של חוסר ברירה או ברירת מחדל גורמים לכם להישאר במקום בו אתם כעת, אבל הלב שלכם נודד אל עבר מחוזות העבר מעוררי הגעגוע.

בתולה
23.8-22.9

לבעלי עסקים: העננה אפורה והכבדה נעלמת ובמקומה ירד השבוע גשם של רעיונות וגם תזרים כספי חדש ומרענן. למועסקים: הפיטורים האחרונים ממשיכים להשפיע לרעה על מצב רוחכם ואתם חושבים על מקצוע אחר או על הכשרה שתקדם אתכם לעבר שביל ההצלחה. רומנטיקה בשבת תמלא אתכם במידה מסוימת של אופטימיות. תקבלו רמזים ברורים לגבי עבודה חדשה לה חיכיתם. אתם נפעמים מיפי הטבע ומכוחות שמימיים קדושים. יש בכם נטייה לרוחניות מוגברת. זה הזמן לצלצל ולחפש ייעוץ אישי ברוב המישורים.

מאזניים
23.9-23.10

תכניות למציאת מקום עבודה חדשה יוצאות לדרך ואתם בדרך הנכונה. גם המישור הרגשי יעורר אתכם ליזום בדרך הנכונה. קסם האופי שלכם יפעל במקומות עבודה. אני צופה שתפעלו במשנה מרץ להחזיר את כושרכם הגופני לצד המיני התקוע. כספים יוצאו על קניית נכס חשוב. מישהו יעניין אתכם בפרויקט הנקשר לנדל''ן. קידום כלכלי קרוב להתגשם. התחום הבין-אישי החדש או הישן יעלה יפה רק אם לא תפחדו ליזום. אלה שתקועים בקשר רומנטי יגלו שהוא לא מתייצב מעצמו ואלה מוזמנים להתקשר לייעוץ.

עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם קרביים. חברים לעבודה, יכניסו אתכם ללחץ נוראי. היו פשרניים. מישהו יעזור לכם להשכין שלום והפיצוי יופיע מצד משפחה וחברים. חמישי סוער בנוגע לאהבה. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר. אתם שואפים למטרה והופכים עולמות להשיגה. כספים ייכנסו, מתנה תגיע בדואר. קשרים עסקיים חדשים יפתיעו לטובה. הזמינו את האויבים שלכם לשיחה והעזו לומר את אשר על ליבכם. היכולת להשתלב בחברה רחבה טעונה שיפור. עד שזה יקרה, התאמנו ב'אחד על אחד'. זה הזמן לחפש ולצלצל לייעוץ אישי.

קשת
22.11-21.12

הקפידו השבוע להעניק לב לאנשים שתרמו לכם בעבר ושאולי לקחתם אותם כמובנים מאליהם. אתם מוצאים משהו שחשבתם שאיבדתם. מריבות ישנות עולות על הפרק. הפחדים הקשורים במישרין ובעקיפין לנושא העבודה והקריירה, יתקפו מחדש. בימים: שלישי ורביעי תתחילו לחוש טוב יותר. התחילו לחשוב על מיסוד קשרים רומנטיים. כספים ישתחררו למטרה טובה. תקבלו בשורה נעימה משטח הקריירה, הכספים ומכיוון הילדים. למי שלא מצא/ה זיווג, זה הזמן לפנות לייעוץ על מנת לקדם זאת לכיוון היותר מוצלח.

גדי
22.12-20.1

אתם עצבניים בגלל אנשים ששמים את האינטרסים שלהם לפני כל עניין אחר. אתם מסתבכים במריבה עם מתחרה. מומלץ להתרחק מאנשים שלא ראויים לחברתכם. זהירות: חוסר סבלנותכם עלול לגרום לערעור מעמדכם החברתי. מקור בלתי צפוי עשוי להוציא אתכם מהמערבולות הרגשיות. התרכזו באינטרנט בהקשר החיפושים אחר אהבה ונתינה. תכננו את הצעד הרומנטי הבא בזהירות אבל בפתיחות רגשית והיזהר מהונאת האהבה. חיפוש אחר דירה לקנייה או להשכרה ייתקע בגלל בעיות סחבת וניירת. רגשות כלפי בן/ת זוג מהעבר עולים מחדש. 

דלי
21.1-18.2

השבוע אתם על טורים גבוהים וזה בנוגע לתחום הקריירה או קשור לנושא הכספים או לפיצויים המתעכבים. ידיעה טובה תגיע אליכם לקראת סף השבוע בנוגע לאחד מהתחומים הנ"ל. מזג האוויר ימשוך אתכם לפעילות יתר. הזדמנות רומנטית שלא מן העולם הזה תיפול לידכם כפרי בשל. הקשרים הוותיקים שלכם יבואו לעזרתכם בתחום הקריירה. חובות ישנים יגיעו לכדי פירעון מוקדם. כספים המגיעים לכם יושקעו בדרך שקולה ונכונה. בשורה טובה מכיוון אחד הילדים. זה הזמן לפנות לייעוץ בתחומים הקשורים לרומנטיקה ולרגש.

דגים
19.2-20.3

הסתכלו השבוע על הצד הטוב שבחיים, קחו סיכון מחושב. במישורים הקשורים לרומנטיקה קחו הפעם צעד רחב יותר מבלי לפחד. אל תסגרו את הדלתות בפני מחזרים או בפני בן/ת הזוג שבבית. קריירה: אתם מתכננים להתייעל. המרץ והעוצמה ירשימו אחרים. מישהו שהיה יריבכם יובס ויוכרע אפיים ארצה. אתם מעלים את רף הדרישות מהמעביד ומצליחים לכופפו לכיוונכם. חיזורים נסתרים רומזים על רגשות כלפיכם. הנשואים יחושו שהם רוצים לעמוד על שלהם, במיוחד הנשים. מי שבפלונטר ובבלבול מוזמן/ת להתקשר ולהתייעץ.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

תמונת שער: depositphotos.com