טלה
21.3-20.4

אתם מרגישים שהגעתם למצב בו עשיתם הכול כדי להחזיר את עטרת האהבה ליושנה, אך זה לא הצליח לכם. אתם עצובים בשל כך ומחפשים להתבודד. אנשים מפנים לכם עורף למרות שאתם משתדלים מאוד. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים וצפים מחדש. הנשואים מרגישים ככלואים. אלה שלא מצאו אהבה חדשה ירגישו את בדידותם ביתר שאת. בן/ת הזוג לא מראה סימנים של פשרות כלשהן וחלק מהסיבות להתרחקות היא כמה מילים שפגעו ישירות בלב. כספים שנתקעו בדרך מעסיקים אתכם מאוד. פנו לייעוץ.

שור
21.4-20.5

השבוע אתם נמצאים תחת מצב כוכבי משופר. קחו את הכול בקלות, למרות שהצד הכלכלי לא מאיר פנים במיוחד. בתחום הרומנטי והחברתי אתם מאוכזבים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. אתם מנסים לשתף פעולה עם אנשים המנסים להנחות אתכם אל עבר ההצלחה ומנסים לחשוב 'מחוץ לקופסה'. טיפ השבוע: מה שאתם מחפשים קיים באינטרנט וזה אומר מבחינה רגשית רומנטית ומבחינת עבודה וחברה. ארגנו מחדש את נושא הכספים. אתם זקוקים להכוונה ולייעוץ ברוב שטחי החיים. זה הזמן לספורט קבוע, רציני ורצוף. 

תאומים
21.5-21.6

השבוע הקרוב יעמוד בסימן קשרים רומנטיים. הרמזים הברורים שקיבלתם, מפעילים אתכם סוף סוף לחפש ברצינות מוצא לכאב התמידי בנוגע לבן/ת הזוג המרוחק/ת. אתם משיגים הישגים חברתיים וכלכליים על ידי הפעלת הדמיון ובקרוב ידברו אתכם על משהו הגדול עליכם במידה אחת ואולי גם בשתי מידות. אתם מחפשים לשבור את מעגל בדידותכם. אתם נוטים להרעיף רגשות בצורה לא מבוקרת. צפויה לכם הפתעה בתחום הרומנטי. אלה שלא מצאו עבודה ולא קידום, יופתעו לטובה. המשיכו להיות חזקים ותראו שבאמצע השבוע הבא תהיה תפנית.

סרטן
22.6-22.7

התקיעות במישור הרגשי יוצרות בכם את הרצון לחפש את התנאים להצלחה במישור זה, כמו למשל לגור לבד ולעשות את הכול בעצמכם וללא עזרה חיצונית. אתם מחפשים קשר שיכול להרים אתכם מחדש. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים. זה הזמן למצוא את הדרך לגבות את הזכויות שלכם דרך דין ומשפט. אני ממליץ לא לשאוף לשנות את מקום העבודה לטובת מקום או מקצוע אחר. זמנים טובים לחשבון נפש ביחס לתחום הזוגי התקוע ועל תשומת הלב שלה אתם צמאים וראויים.

אריה
23.7-22.8

השבוע מתחיל במצב כוכבי ממזל ומשופר. הרגשת המועקה נעלמת. אתם יוצאים לחפש את הכיוון המקצועי או הערכי הכמעט התנדבותי ביחס ליכולתכם. נושא הכספים עדיין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. חלק מהנשואים שבכם, יחפשו ריגושים מחוץ למערכת הנישואין. הבעיות המשפחתיות לוחצות אתכם להטות שכם ולעזור לאחרים. שמחה הקשורה לכספים ולמשפחה תמלא אתכם באופטימיות מחודשת. עם זאת, הימנעו מלקחת סיכונים מיותרים בתחום הכספים ובמיוחד בתחום ההימורים. הגיע הזמן שתחזרו לספורט עקבי ושלא תדחו זאת להזדמנויות חד פעמיות.

בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם עשויים להעמיק קשרים רומנטיים וחברתיים. אתם נעזרים במחשב ובאינטרנט וזה מומלץ. משהו הקשור לבני משפחת האהוב/ה, מתנגד לקשר ונדמה לכם שאתם נלחמים בטחנות רוח. ענייני כספים מעסיקים אתכם. נסיעה שבוטלה עדיין מעיקה על ליבכם. בעקרון חסכו לימים קשים תוך שאתם מתייחסים לכסף בכבוד, בדרך של שינוי חשיבה וגישה. חפשו באמצעי התקשורת אחר עבודה וחברה. מי שעובד זמן וצבר שנות קבע, מחכה לו קידום מעמדי או כספי ממש בקרוב. פנו לייעוץ אישי במיוחד בנוגע לזכויות כספיות ורגשיות.

מאזניים
23.9-23.10

כדאי לכם לחכות לתחילת השבוע בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או לרכישת משהו יקר. התרכזו בקשרים היכולים לסייע לכם לקחת הלוואה ולגשר על בעיות מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי יציב, אבל כאילו לא מתקדם לכיוון כלשהו. טיפ: גישתכם הליבראלית והחופשית תשפר את קשריכם מול מערכות יחסים חשובות. בקרוב מאוד: הלחצים הנפשיים 'ירדו' מכם תודות למצב כוכבי משופר. יד מכוונת תעזור לכם בנושא התעסוקה. אתם מתגעגעים לימים בהם הייתם מבלים ונהנים מבחינה חברתית ותרבותית.

עקרב
24.10-21.11

לצעירים בנפשם: תחושת הביטחון העצמי תסחף אתכם לעבר כיבושים רומנטיים חדשים. מהר יתברר לכם כי הצלחתם להגיע אל מעבר למשוער. המקבלים מסרים רומנטיים מבלבלים חייבים לדעת היכן הם עומדים בקשר. אתם עצובים ביחס למישהו והגעגועים תוקפים בכוח רב. רגעים בחיק המשפחה יוצרים קירבה יתרה. התרכזו בעבודה ובכל הקשור לקידומכם המובטח. אתם קצת חלשים מבחינה גופנית. מומלץ לחפש ולגלות מה אפשרי עוד לשפר על מנת למקסם את העזרה הבריאותית האנרגטית. התחילו למחוק אשליות ביחס לקשרים רעועים.

קשת
22.11-21.12

השבוע אתם חשים כי אתם יכולים לסמוך על המשפחה יותר מתמיד. משהו אומר לכם לקנות דירה, אבל אתם חסרי אונים בנוגע לכך. לעומת זאת השתמשו בכספכם לשם סגירת הלוואה ישנה אבל העיקר שזה לא יהיה קשור להימורים. למי שלא מצא עבודה, זה הזמן לשלוח קורות חיים. טיפ: אל תהיו כוחניים ומהירים מדי לשפוט. הגיע הזמן למחוק את 'השיטה' שכבר מיושנת ושלא עוזרת לכם בכלום. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכוון של שינוי. חפשו דרך האינטרנט נושאים היכולים למלא את חייכם באור חדש ואופטימי.

גדי
22.12-20.1

השבוע אני ממליץ שלא לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבות כספית גדולה. צאו לבילוי קצר מידי יום סביב מקום המגורים, דבר שישנה לכם את מצב הרוח לטובה ולבלי הכר. רגעים טובים ומרגשים הקשורים לנוסטלגיה מחכים לכם בין קפלי ימי השבוע. מבחן הקשור לנאמנותכם יביך אתכם מאוד. מישהי תרגיז אתכם סמוך ליום שלישי הקרוב. הימנעו מעימותים ישנים ומיותרים. הזמינו חברים לביקור בביתכם. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו. מומלץ לפנות לייעוץ אישי בנדון.

דלי
21.1-18.2

הדמות שנכנסה לחיים שלכם לא מפסיקה לנדנד. אתם רוצים להמשיך את הקשר שלרוב מסב לכם כאב. אך נתקלים בהתנגדות השכל שמנסה לנצח את קריאת הלב. בבית עליכם להחליט אם אתם מתגרשים או ממשיכים על בסיס תנאים המתאימים לכם. חלון הזדמנויות בשטח התעסוקתי ייפתח בפניכם אם תחפשו היטב באינטרנט, באופן יום יומי ואינטנסיבי. הפנויים יזכו לימים מפתים, קצרצרים ומעוררי רגשות. הנשואים ייהנו במיוחד בחברת אהבתם הטובה והישנה. תרוו נחת מהילדים ומהאחיינים. מצב הרוח טוב והאופטימיות באוויר.

דגים
19.2-20.3

התרכזו השבוע בתחום הכלכלי. טיול מתוכנן יטורפד על ידי בני משפחה מסיבות של דאגה לשלומכם. התרכזו בשיפור חיי החברה, גם על חשבון בן/ת הזוג. המחפשים תעסוקה ימצאו את מבוקשם בימים אלה. מהלכי קידום ביחס אליכם בעבודה יבשילו לכדי אהדה ותמיכה במועמדותכם. גורם שתפנו אליו יעזור לכם להגיע למודעות עצמית. לפנויים: אתם מפנטזים הרבה זמן סביב הנושא הרומנטי ומסרבים להאמין שמרמים אתכם. המחשבות על ייעודכם בחיים לא נותנות לכם מנוח. המרגישים כתקועים בכל המישורים חייבים לפנות לייעוץ אישי.

על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay