תאומים 21.5-21.6

אתם מחפשים להתבודד ולהתרחק מרגשות, למרות הגעגועים שלכם לבן/ת זוג החשוב/ה לכם. אתם לא מבינים מה עוצר אתכם מלהתקדם עם בן/ת הזוג וזה קורה לכם כבר הרבה זמן. חברים ולקוחות חדשים מפנים לכם עורף למרות שאתם משתדלים מאוד. הכעסים כלפי אויבים בעבודה עולים מחדש. הנשואים מרגישים ככלואים. אלה שלא מצאו אהבה ירגישו את בדידותם ביתר שאת. ביחסים מתנדנדים: בן/ת הזוג לא מראה סימנים של פשרות כלשהן. גם השבוע יהיה בסימן התחום הבריאותי. פנו לייעוץ אישי ברוב שטחי החיים.


    

         סרטן 22.6-22.7

השבוע עוברות לכם בראש תכניות הקשורות לדירה. זה הזמן להתאמץ לשפץ ולהעדיף ללכת על רכישה יותר מאשר על השכרה. חשבון נפש על מה שהפסדתם בחיים תוקף בכוח רב. התקיעות במישור הרגשי יוצרת בכם את הרצון לקום ולעזוב. הסיבה העיקרית העוצרת בכם מלעזוב היא חוסר הביטחון הכלכלי וגם הילדים. אתם מחפשים קשר שיכול להרים אתכם מחדש. תחום הקריירה מושך אתכם להתעניין בתחומים נוספים. זה הזמן למצוא את הדרך לגבות את הזכויות שלכם ממוסדות. שמרו על עצמכם בשל מזג האוויר ההפכפך.


     אריה 23.7-22.8

השבוע מתחיל במצב כוכבי משופר. הרגשת שיפור בנוגע לצד הנפשי. אתם יוצאים לחפש את הכיוון המקצועי או ההתנדבותי. הטרדה כלשהי הקשורה לחברים או למשפחה, תיפול על כתפיכם. אתם מרגישים כחסומים, כמו שמישהו עצר אתכם מלהתקדם.. נושא הכספים עדין מדאיג, אך אתם נהנים מעזרה מבחוץ. חלק מהנשואים שבכם, יחפשו ריגושים מחוץ למערכת הנישואין. הבעיות המשפחתיות לוחצות אתכם להטות שכם ולעזור לאחרים. בריאות בן/ת משפחה תדאיג אתכם. על מנת ליישב סכסוך כספי או אישי מתמשך, עליכם לפנות בדחיפות לייעוץ.


    בתולה 23.8-22.9

השבוע אתם עשויים להעמיק קשרים רומנטיים וחברתיים. מומלץ להיעזר במחשב בנוגע למציאת: הכשרה, לימודים, עבודה, זיווג מקומות בילוי וחבילות נסיעה. מישהו הקשור למשפחה מתנגד לדרך חייכם, אתם מנסים להסביר עמדתכם אך יש לכם הרגשה שאתם נלחמים בטחנות רוח. ענייני כספים מעסיקים אתכם. אלה שלא עובדים יצפו להזדמנות למצוא את מבוקשם, במהלך הימים הבאים. בריאותכם מתייצבת. ההתקדמות בנושא תביעה כלשהי איטית ומייגעת. טיפ: פנו לאנשים היותר מתאימים, על מנת שיעזרו לכם להצליח. נסיעה שבוטלה עדין מעיקה על ליבכם.


    מאזניים 23.9-23.10

אתם רוצים להמשיך את הקשר הסמוי, אך נתקלים בחומה. הדמות שנכנסה לחיים שלכם לא מפסיקה לנדנד. רצוי להקשיב לדיאלוג הפנימי הממושך ביניכם לבין עצמכם, הנקשר להגשמת החלומות המקצועיים שלכם. חפשו את הקידום בנושאי תעסוקה ועסקים. לפנויים: הסיכוי למצוא זיווג, תהיה קלה יותר השבוע. המפתח לכך היא היוזמה. בבית, עליכם להחליט אם אתם מתגרשים או ממשיכים על בסיס תנאים המתאימים לכם. חלון הזדמנויות בשטח התעסוקתי ייפתח לכם אם תחפשו היטב באינטרנט באופן יום יומי ואינטנסיבי.


    עקרב 24.10-21.11

השבוע אתם זקוקים לנחמת הקרובים אליכם בשל רגשות לעבר. לדורשי העבודה: בסוף השבוע הנוכחי זה יתגשם ובגדול. חברים יפתיעו אתכם במייל או בצלצול. ידיכם עמוסות בעבודה והאנרגיות מחפשות להוריד מרשימת הסידורים משימות ומטלות דחופות וחשובות. אתם עצובים ביחס למישהו והגעגועים תוקפים בכוח רב. רגעים בחיק המשפחה יוצרים קירבה יתרה. התרכזו בעבודה ובכל הקשור לקידומכם המובטח. אתם קצת חלשים מבחינה גופנית. מומלץ להיבדק על מנת לגלות אחת ולתמיד איך לשפר את מצב הבריאות. התחילו למחוק אשליות ביחס לקשרים רעועים.


    קשת 22.11-21.12

אתם חשים כי אתם יכולים לסמוך על המשפחה יותר מאי פעם. טיפ: הבליטו את אישיותכם ועם מעט טקט ויוזמה כריזמטית התגובה החיובית לא תאחר לבוא. אל תבזבזו את זמנכם לגבי תשובות ממוסדות שמהם אתם מצפים לכספים. צאו לעבוד. מישהו אומר לכם לקנות דירה, אבל אתם חסרי אונים בנוגע לכך. המקצוע שלכם מתחיל להימאס ואתם מגששים לכיוון של שינוי. חפשו דרך המחשב נושאים היכולים למלא את חייכם באור חדש ואופטימי. פנו לייעוץ אישי בכל הנושאים הכואבים לכם באמת.


    גדי 22.12-20.01

התרכזו השבוע בכל הנוגע לילדים ולתחום הלימודים. הצעה ישנה תצוץ ותעלה שוב, אך הפעם בעוצמות גבוהות יותר. אתם שוב פגועים ומרגישים שלא מבינים אתכם. אסור לכם להסתגר. זה הזמן לברר מדוע אתם לא מתמודדים מול המשפחה המקפחת. טיול מתוכנן יטורפד על-ידי בני משפחה מסיבות של דאגה לשלומכם. התרכזו בשיפור חיי החברה, גם על חשבון בן/ת הזוג. המחפשים תעסוקה ימצאו את מבוקשו בימים אלה. מהלכי קידום ביחס אליכם בעבודה יבשילו לכדי אהדה ותמיכה במועמדותכם. זה הזמן לטיפוח החן, הגוף והיופי.


  

     דלי 21.01-18.02

אתם מתלבטים בנוגע להחלטה הנוגעת למכירה, השכרה או לרכישת משהו יקר. התרכזו בקשרים היכולים לסייע לכם מול בנקים ומוסדות. הצד הרגשי יציב, אבל התחושה היא שהוא כאילו לא מתקדם לשום כיוון. רגשות חמלה כלפי חברים יגרמו לכם להושיט ידיים לעזרה. השבוע סוער בנוגע לרגשות המופנים לכיוון העבר. חוב כלשהו ילחץ אתכם מחדש. למודאגים מבחינה כספית: אתם הולכים לקבל סכום כסף שיחלץ אתכם ממרבית החובות. צלצלו לייעוץ אישי בנוגע לכל התחומים. אתם מתגעגעים לימים בהם הייתם נהנים חברתית.


      דגים 19.02-20.03

השבוע אני ממליץ שלא לעשות צעדים שיכניסו אתכם למחויבות כספית גדולה. מידת הריכוז מתנקזת לתוכניות בילוי אותן אתם אמורים לממש בימים הקרובים. אל תתבלבלו, בעקרון זה שבוע מוצלח חברתית וממש כפי שייחלתם לעצמכם בימים הקשים של החודש שעבר. צאו לבילוי קצר מידי יום סביב מקום המגורים, דבר שישנה לכם את מצב הרוח לבלי הכר. הפנויים שבכם ינסו למצוא מוצא ביחס לבדידותם וגם הפעם עשויים להיכשל במשימה זו. מאוד מומלץ לפנות לייעוץ אישי ביחס לנדון. זה הזמן לטיפוח היופי והבריאות.


          טלה 21.3-20.4

למרות שאתם רוצים בקשרים טובים אינכם מצליחים השבוע שלא לעלות על העצבים של אחרים. בעבודה אתם עומדים בפני אתגר שגדול עליכם. האנשים שבאים אתכם במגע לא משתפים פעולה. אתם מחפשים לשבור את מעגל בדידותכם ומעלים חרס. אתם נוטים להרעיף בנוגע לסביבה הקרובה רגשות בצורה לא מבוקרת. אתם מחכים להפתעות בשטח הרומנטי שלא יבואו אם לא תרגיעו את האגו המשתולל שלכם. אלה שלא מצאו עבודה ולא זכו לקידום, יופתעו לטובה, המשיכו להיות חזקים ותראו שבאמצע השבוע הבא תבוא התפנית.


         שור 21.4-20.5

השבוע אתם חווים את התוצאה של התברגות מדהימה של הכוכבים בנושאי אהבה, יחסיי אישות וכסף. חבל לפספס. צפו להפתעה בתחום הרומנטי. הנשואים שבכם צפויים לגישור לגבי הנושאים הבוערים מזה זמן רב. הסכמים ישנים בנוגע לעבודה או לחתימת חוזים הקשורים לעסקים - יקודמו. בקרוב נסיעה המשלבת בילוי, מידע, למידה, חברים, משפחה ועסקים. אתם משועממים ולא מוצאים את האהבה בלב אחרים. טיפ: מה שאתם מחפשים קיים באינטרנט וזה אומר רבות מבחינה רגשית רומנטית ומבחינת עבודה וחברה. ארגנו מחדש את נושא הכספים.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com