בתולה
23.8-22.9

אווירת השמחה לקראת החג תופסת אתכם מחדש ומחברת אתכם לילד/ה שבכם. תתפלאו לגלות שהסביבה הקרובה רוצה בחברתכם, יותר מכפי שחשבתם תחילה. בן/ת הזוג מונע/ת מכם לקבל את כל אותה אהבה וזה גורם לכם להיסגר כל שני וחמישי מחדש. כעסים על הורים ואחים מתעוררים מחדש. הקפידו שלא לשכוח את מנוחת החג. כוונו אל השמיים ואל כוונות הבורא וזה יעשה לכם טוב גם אם חלקכם חילוניים, או שמזמן איבדתם את האמונה. חזרו לספורט. התייחסו לכושר כמו אל אושר.

מאזניים
23.9-23.10

יש בכם השבוע תחושה של לעופף ואתם מבולבלים מעוצמת המסורת והקדושה שבאוויר. גם השנה, כמו בכל שנה, אתם מתאמצים לעשות הכול על מנת לרצות אחרים, ואולי יותר ממה שמגיע להם באמת. החג הקרוב מוציא מכם את כוחות הנפש האחרונים, אך מצד שני מעורר אתכם למחשבה על העתיד ולגבש תכניות לזמן עתיד. הרגשת הקיפוח המשפחתית והרומנטית מצטמצמת והופכת לשמחה, זאת תודות לחוג הנאמן והמיטיב. צלצלו לחברים ישנים שבאמת אוהבים אתכם. רגעים מפתיעים של הנאה ממלאים אתכם בהשראה וברוחניות מוגברת.

עקרב
24.10-21.11

הפנויים מרגישים את תחושת הדאגה לגבי עתידם הרומנטי, בעיקר לקראת החג. לנשואים: הפרידה  הכאובה מבן/ת משפחה עדיין מכאיבה וצורבת, אנשים אומרים תתרגל/י, אבל השנים לא מוחקות את הצער. בסביבות החג הקרוב פתאום יופיעו אנשים שיחבקו אתכם ויעודדו את רוחכם. אתם מוצאים נחמה בחיק המשפחה. מסרים דרך הווטסאפ ומכיוונים אחרים יגיעו לאוזניכם ויציתו לכם את הדמיון. אתם מצפים לתשובה כלשהי מגורמים אשר יוכלו לשנות את חייכם ללא הכר. לבודדים ולפנויים רגשית: הזמן לשקול ייעוץ אישי בנוגע לעתידכם המקצועי והרומנטי.

קשת
22.11-21.12

השנה אתם פחות מתאמצים בנוגע להתארגנות לקראת החג. טיפ לא מחייב: כדאי להפנות את תפילתכם הפשוטה אל בורא עולם. תנסו, זה לרוב יעבוד. עזרה ממקור בלתי צפוי תהפוך את האכזבה ממשפחה למשהו פחות כואב. המנוחה בחג לצד פעילות חברתית וספורטיבית תחזיר לכם את האנרגיות. כספים יחזרו אליכם בדרך כלשהי, גם אם הם לא יגיעו ממקור החייב לכם באמת כספים. ענייני חובות ירושות ומשפטים כלשהם יידונו סביב ימי החג. הזמן לשקול לפנות לייעוץ אישי בנוגע לצדדים השבורים והשוברים לכם את הלב.

גדי
22.12-20.1

הגעגוע לבן/ת משפחה אותו איבדתם, מורגשת בימים שלפני החג, ובחג עצמו אתם שוב חשים שהזמן לא מוחק את הכאב אלא אולי אף מעצים אותו. הילדים והאחיינים ממלאים אתכם בתחושה חיובית מרעננת נעורים ונשמה. טיפ לפנויים והפנויות: הזדמנות פז למצוא אהבה חדשה, בתנאי שלא תבחלו מהאינטרנט ובעזרה מהסביבה הקרובה. בחג: הנשואים יניחו בצד חרבות וכעסים ישנים ויתרכזו בילדים ולבעיות הקשורות אליהם. אתם מצפים לתשובה במישורים כלכליים וקצת בעניינים רגשיים-רומנטיים. חזרו לספורט התייחסו לכושר כמו היה השביל אל האושר'.

דלי
21.1-18.2

הפנויים מדברים על קשרים חדשים אך בפנים לא בטוחים שהדברים יצמחו על פי הציפיות. האווירה החיובית תלויה באוויר וסוחפת אתכם אליה. עתידכם הרומנטי על הפרק. הפנויים ינצלו את ימי החג על מנת לחפש את שאהבה נפשם. הנשואים יחושו באופטימיות לקראת החג, אך היא עלולה להתחלף במריבה סתמית לגבי קנאה או כספים וכל אלה על רקע ותסריט מוכר וידוע. אתם רוצים לקבל את הכנות מצד בני המין השני אבל מרגישים שכל מה שרוצים מכם זה לנצל את חולשתכם הזמנית.

דגים
19.2-20.3

אתם משתדלים לחוש בטוב למרות המטענים בחיק בן/ת הזוג. חילוקי הדעות יגדלו בחג. בנוסף, אתם מרגישים אתם שמישהו מחזיק אתכם לידו ללא יחס ואהבה אבל כאילו נהנה סתם להחזיק אתכם לצדו. הציפיות מהמשפחה יפלו על אוזניים אטומות. טיפ: זה הזמן לקחת יוזמה ביחס לסכסוך כספי מתמשך. זה הזמן לכוון אל השמיים ואל בורא עולם המקשיב לכל אחד ואחת. חזקו קשרי משפחה. בקרוב תקבלו קידום כלשהו, אל דאגה הירידה האחרונה היא רק קרש קפיצה לעתיד. זה הזמן לשקול ייעוץ אישי בנוגע לעתידכם המקצועי והרומנטי.

טלה
21.3-20.4

לקראת החג מורגשת תשישות נפשית, המהולה עם ההתרגשות לקראתו. אתם מנסים לשכוח עלבונות הקשורים לאלה ששכחו אתכם מאחור. השנה, השמחה מהולה בעצב מסוים. אתם מוצאים נחמה במעט שנותר. התקרבות לרוחני, זכרו שאלוקים יודע ורואה הכול וצריך להאמין על מנת לראות זאת מתגשם. אתם מתגעגעים למזלות: שור, תאומים ודגים. אפשרות לחזרה מחודשת בכוח העמידה על שלכם. היזהרו מפני אדישות יתר לסימנים של התרחקות מצד גורמים רגשיים. כספים לא יחסרו לכם בחג וייתכן שתקבלו הצעה לבילוי מעניין ביותר.

שור
21.4-20.5

התרגשות לקראת החג, גם בשל קדושתו אבל בעיקר לגבי ההנאות המחכות לכם כבר זמן רב - לכדי מימושן. ההכנות בעיצומן, אתם מקבלים מלא ברכות המציפים אתכם בהנאה דרך הווטסאפ ודרך הטלפון. ציפיות להערכה מצד בן/ת הזוג ולשיתוף פעולה באירוע המתקרב לבוא. למרות הקשיים מבחינה ארגונית, אתם נאלצים להסתפק במועט ויחד למצוא את החיוך הפנימי שאבד לכם עם השנים. לבודדים בין דפי הזמן והחיים: הקשיבו השבוע לקול הפנימי הרוצה להתקרב לכוונות השמיים והבורא. לנשואים: הפתעה מהממת מצד הילדים ובן/ת הזוג.

 

תאומים
21.5-21.6

אתם מעופפים לקראת החג. ניסיון להספיק ולזרז הליכי קנייה/מכירה/שיפוץ כולל גם נסיעה אל מקום רחוק מביתכם. התרגשות לקראת הביקור המתקרב נמהלת בעצב - הבדידות שכפיתם על עצמכם. הזדמנות למלא את המצברים בחג או להגיב לאיתותים סמויים או גלויים מצד בן/ת הזוג מן העבר. טיפ: אל תיקחו ללב בחג, למרות שגם השנה תתאכזבו מאותם אנשים, מאותם סגנונות, מאותם פטפוטים ומאותו השעמום, אך אל דאגה, הטיול ייצא לפועל. שלחו אגרות. אתם חוזרים לספורט וזה הדבר הכי נכון לעשות.

סרטן
22.6-22.7

לחץ לקראת החג הקשור לעבודה ולעסקים. אתם עסוקים עד למעל הראש, אין לכם זמן להתרגש. בחג אתם שמחים ועם זאת, מרגישים בעייפות המצטברת. זה הזמן למילוי מצברים, צאו אל הטבע על מנת למלא את המצברים הנפשיים. אם אתם נוסעים למקום מרוחק, שלחו אגרות ברכה לאנשים שעזרו לכם בבעיות האישיות והכלכליות ושאותם השארתם אי-שם מאחור. הזמנה כלשהי תענה בשלילה ובשל כך תרגישו רגשות אשמה על שלא קיבלתם אותה. לקראת החג ובחג אתם מעדיפים את הפנים המוכרות הטובות והמפנקות.

אריה
23.7-22.8

השנה השמחה כפולה ומכופלת. ביקור חשוב יעשה לכם את החג. האווירה סביב שולחן החג, תהיה טובה ושמחה. ההזדמנות לסלוח חומקת לכם בין הידיים, אבל אל תחכו לה, יוזמה היא מילת המפתח. השתדלו להתעלות מעל לשיקולי אגו, בנוגע לחברים ולבני המשפחה הקרובים. במישור הרומנטי אתם מקבלים מסרים כפולים מאובייקט שלגיו אתם מרגישים יותר מסתם רגשות. אבל יחד עם זאת, אתם חשים שמשהו לא הכי אמיתי מגיע מכיוונו, זה אומר שבן/ת הזוג שוב 'מדבר/ת' בשני קולות וזה נשמע לכם קצת מזויף.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

תמונת שער : depositphotos.com