תאומים 21.5-21.6

אתם רגועים יותר ביחס לכיוון הכללי כי התרחקתם ממקורות שלחצו אתכם בעוצמה אדירה. טיפ: ייתכנו מגעים למכירה, השכרה או של קניית נכס חשוב ויקר, ולמרות זאת כדאי לכם לחכות לתקופה יותר ברורה לבצע זאת. רגעים יפים בחוג המשפחתי ימחקו את אכזבות מהצד הכלכלי והאישי. אתם מפנטזים על טיול או על בילוי נוסטלגי אך לאור מצבכם הבריאותי והכספי - אתם בסוף דוחים זאת למועד מאוחר יותר. לצעירים ברוחם ולמתאמצים בלבד: צפוי חלון של הזדמנויות במישור הרומנטי ובריענון מסגרת הנישואין.


    

         סרטן 22.6-22.7

השבוע אתם חשים שהגיע הזמן שתקדישו לעצמכם זמן לפינוק וטיפוח אישי בנוגע לתחביבים ולבילויים. עובדה ידועה 'אוכלת אתכם' על שבזוגיות אתם נותנים הרבה ומקבלים כמעט כלום. לחלק מכם ייתכנו מהלכים מפתיעים וחדשים בנוגע לקשר שחשבתם שאיבדתם אותו לעולמים. שימרו על חברים ישנים וטובים. זה הזמן להשמיע קול ביחס לחוסר השיוויון במשפחה בנוגע לפרטיות, ירושה,כספים וזכויות אחרות וצודקות. אתם מתקרבים להכרה בפועלכם בתחום הקריירה או לדיפלומה עליה שמתם את מלוא מרצכם כבר הרבה זמן. ספורט ובריאות הם הפעילויות המומלצות.


     אריה 23.7-22.8

השבוע ויותר מתמיד, עליכם להיות קשובים לדעות הזולת בהקשר העצבנות הרגשית שלכם. הקשיבו לעצות בונות. אסור לכם לכפות את דעתכם על אחרים. שימו לב: אדם מבוגר זקוק לעזרתכם, ולמרות שיש לכם זמן לדברים אחרים אתם קצת מזניחים אותו. מישהו ינסה לעזור לכם לפלס דרך במישור התעסוקתי. למועסקים: הסיכוי לקבל קידום בקרוב גדול משהיה בעבר. זה הזמן לחפש את הסליחה מכיוון מישהו שקופח על ידכם בשל האשמות השווא שלכם. געגוע לבן/ת זוג מהעבר חוזרים אליכם כשברי אנייה טרופה.


    בתולה 23.8-22.9

גל הפתיחות שסחף את בן/ת הזוג כלפיכם ימשיך למלא את ליבכם באופטימיות. למתעקשים למצוא אהבה, זה הזמן לשנות גישה ולהיפתח, חפשו באינטרנט אחר הזדמנויות שונות. המשיכו להיות חייכנים במקום העבודה, זה ישתלם בקרוב. אלה שלא מצאו משרה כלשהי ימצאו אותה כבר בימים הקרובים, לרבות אלו שיוכלו לקבל כספים המגיעים להם ממקומות אחרים בהם עבדו בעבר. בן/ת הזוג מן העבר מנסה לגרום לכם ליזום מה שאתם לא רוצים. זה הזמן לסידורים שונים בנוגע לילדים, דבר שיפנה לכם זמן לצאת ולנשום אוויר.


    מאזניים 23.9-23.10

השבוע אתם מצליחים להבין דברים אודות בן/ת הזוג שעדין לא הבנתם. הציפיות מן הצד הרומנטי עדיין תקועים ללא הגשמה, אבל תמצאו שוב קרן אור מבעד לאפילה. בכללי: זה הזמן לשנות את סדר העדיפויות לגבי תשומת הלב המגיעה לאחרים מכיוונכם. השקיעו במשפחה יותר מאשר בחברים ובידידים. הרחיקו גורמים שמסיתים אתכם כנגד כל מה שאתם מאמינים בו, מבחינה רוחנית וערכית. לנשואים מלאי הרוגז והזיכרונות המרים: תנו צ'אנס נוסף לדמות המחלקת אתכם את החיים, עם הילדים בין כותלי הבית ומחוצה לו.


    עקרב 24.10-21.11

שבוע מוצלח בהקשרים רגשיים עומד להכניס אתכם למצבים מביכים. הזמינו את הפרטנר/ית המקורב/ת אליכם כדי להבין היכן הדברים עומדים. אתם חיים בתחושת געגוע אל העבר, מזה המון זמן מבלי שתוכלו לשנות את המציאות לטובתכם. אתם דואגים לגבי ההוצאות הכספיות שיצאו מכיסכם בתקופה האחרונה אך אל דאגה, כספים המגיעים לכם יגיעו אליכם בזמן הנכון. אתם מהססים לגבי הכיוון שלכם בחיים. השתדלו ללכת בתלם, תעשו הכול, הפיקו נחת מהעבודה ומהלימודים. מי שהסתבכו ברגשות שייפנו לייעוץ אישי ברוב תחומי החיים.


    קשת 22.11-21.12

אתם מלאים ברעיונות בהקשר הדרך החילוץ היותר מוצלחת מתקיעות, ומתקשים בדיוק להחליט מי היא הטובה ביותר ושוב לא מבצעים את המוטל עליכם. אתם בעלי כישרון טבעי בלתכנן מהלכים כלכליים, אך זכרו: דיבורים לחוד ומעשים לחוד. אתם זקוקים לאוזן קשבת על מנת לדעת על האהבה ועל הקשר בינה לבין ההצלחה הכלכלית. האופק הרומנטי ייפתח בפני אלה המשקיעים למוצאו בכל האמצעים הדרושים. יופי, כנות ואמת מושכים אתכם אליהם בחבלי קסם. אתם נזכרים באהבות נשכחות ואין לכם כוח לצאת מהגדולה שבהן.


    גדי 22.12-20.01

השבוע אתם באנרגיות אדירות שמזמן לא היו לכם. אתם תוססים כמו שמפניה מוגזת, לכן שמרו על איפוק והגבילו את עזרתכם מפני גורמים העלולים לנצל את תמימותכם. אתם גם מוכנים לעזור לכל מי שנקלע לצרה, ועצתי לכם תהיה: התעסקו יותר בפתרון בעיות מבית, מאשר בבעיות של אחרים. היו יותר פתוחים לביקורת בונה, על מנת לדעת היכן אתם טועים במישורי האהבה והקריירה. בעלי העסקים יוכלו לנשום קצת לרווחה. זה הזמן היותר טוב לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם הרומנטי הכלכלי והבריאותי.


  

     דלי 21.01-18.02

השבוע אתם קצת עצורים בנוגע לצד החברתי. טיפ: אל תתביישו לבקש עזרה מאלה המסוגלים לקדם אתכם מבחינה כלכלית. באורח בלתי צפוי תקבלו הצעה הנקשרת לרכוש ולעסקים. זה הזמן לבחון את הצד הרגשי ומגמות החיים האחרות בעיניים פקוחות ובלב פתוח. אתם פחות מוטרדים מבעיות כלכליות וזה מדאיג גורמים המצפים מכם לשינוי. מרבית הזמן יוקדש ללמידה כלשהי ולחשבון נפש נוקב אודות חייכם לזמן עתיד. אלה שלא מצאו את בחיר/ת ליבם מוזמנים להתקשר ולבקש ייעוץ אישי בכל התחומים הלוחצים באמת


      דגים 19.02-20.03

השבוע הנכם מוציאים אל הפעול תכניות מגירה ישנות שעדין לא אווררתם מול שמש ההגשמות. הנכם רציניים ואנרגטיים בקשר לעסק או לעבודה כלשהי ומעוררים תקווה בלב הסובבים אתכם. חסר לכם מידע אותו תמצאו דרך חברים נאמנים וגם דרך האינטרנט. מומלץ להתקרב לגורמים אשר מסוגלים להעלות אתכם בדרגה כלשהי בחיים. ייתכנו מצבים מביכים בנושאי: אהבה, משפחה וכספים. בן/ת זוג מן העבר מקווה לתפוס את תשומת ליבכם העסוקה בזוגיות אחרת. פנו לייעוץ אישי בנוגע לעתידכם הרומנטי הכלכלי והבריאותי.


          טלה 21.3-20.4

קצב החיים מבלבל אתכם השבוע. קשה לכם להתמודד עם השגרה. אתם מחפשים ריגושים חדשים אך עדיין לא מספיק בשלים לחפש לאחר הטלטלה הרומנטית הכואבת האחרונה. בגזרה התעסוקתית עליכם להתמודד עם שינויי מגמה, טעם אחר, לאנשים חדשים ולהתפשר על עבודות שמעבר לקצה יכולתכם לבצע. לנשואים: הפגינו עצמאות רגשית והורידו את התלות זה בזו ותיווכחו שהסבלנות והמאמץ ישתלמו מאוד. לאלה שמרגישים כצועדים במקום מזה המון זמן, זה הזמן לחפש קידום כלכלי וכזה שאפילו אם יחרוג מעבר לכוחכם. פנו לייעוץ אישי מעמיק.


         שור 21.4-20.5

יש אנשים המפריעים לכם בדרך כלל ובמיוחד השבוע במישור העבודה עד כדי כך שאתם מאמינים שהם יצרו לכם מחסומים מיסטיים המונעים מכם לקבל קידום. זה הזמן להשכין שלום בכל דרך אפשרית: בעבודה, במשפחה ובחיי הזוגיות. אלה שלא מצאו את דרכם במסגרת הנישואין, יסבלו קשות בשקט בצל הקשר הקיים שכן הם יחשדו בכנות בן/ת הזוג וגם בחוסר פרגון במשך פרק זמן ארוך. למחפשים קשרים מחייבים: הזדמנויות חדשות בהקשרים חברתיים ואישיים עומדות לנחות לכם באמצע החיים. פנו לייעוץ אישי בנושאים הכלכליים והרגשיים.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com