טלה
21.3-20.4

השפעת כוכב התקשורת ממשיכה להיות שלילית ומעורפלת. בעקבות זאת אתם סובלים בנושאי הימורים שונים ונקלעים לאשליות בתחום הרגשי. תקלות טכניות בבית קורות בצרורות. בתחום התעסוקתי אתם מבולבלים וצריכים להיזהר. בנוסף, אל תתנו שינצלו את תמימותכם. רגשות עזים כלפי בן/ת הזוג ייתקלו באכזבה כתוצאה מחוסר היענות. תזוזה כלשהי בנושא משפטי תעורר בכם תקווה. בריאותכם מושפעת מלחיצות נפשית ממושכת. אתם חשים בחוסר מנוחה, עצבניים וכמבקשי שינוי בכל תחום. חברים ינסו לכוון אתכם אל פתרון בעיה רגשית סבוכה. אל תפתחו עד הסוף השאירו כמה סודות לעצמכם. השקיעו בעבודה ובבית. הוצאות מיותרות שהוצאתם לאחרונה, מעיקים פחות על חשבון הבנק. כספים המגיעים לכם יגיעו. אל דאגה.


שור
21.4-20.5

השפעת כוכב התקשורת השבוע ממשיכה להיות שלילית. למהמרים: זכרו את שעברתם בשנה שעברה. מומלץ לפעול בזהירות יתר, אחרת תאבדו את מרבית השקעתכם בבורסה ובכל תחום כלכלי אחר. כרגע אפשרי לנוח מהאקשן שלא משאיר לכם רגע של מנוחה. השקיעו בבית באהבה ובילדים. זה הזמן לפרסום. חפשו דרך למצוא שינוי בתחום הקריירה. פנו ליועצים בנוגע לקריירה ולזוגיות. אתם עומדים לחרוץ את הדין ביחס לחיי הזוגיות שלכם. המלצתי בנידון תהיה לחשוב היטב טרם שאתם עושים זאת. ייתכנו מהלכים של הרגע האחרון, לשפר את מה שלא יכולתם לעשות בעבר. הזמינו אדם מחוץ למערכת שיוכל להשפיע על בן/ת הזוג הנוכחית. דחו נסיעה שנועדה לשבוע.


תאומים
21.5-21.6

השפעת כוכב התקשורת השבוע ממשיכה להיות שלילית. אתם דואגים להורים ולקרובים אחרים. האנרגיות מושקעות בילדים ובין כתלי הבית. טיפ השבוע: חלקו את כוחכם בין עבודה למשפחה. כושר החלטתכם ירוד ביחס לתחום האהבה והמגורים. סכסוך מתמשך בעבודה יוצר בכם פחד מפיטורין. בריאותכם מושפעת מלחץ נפשי. תחושה של תקיעות בתחום האהבה יוצרת בכם מועקה ותסכולים. היזהרו פן תנוצלו שכן כיסכם יהיה פתוח לרווחה. כדאי שלא לבטוח באנשים השוכחים אתכם לעיתים קרובות ושפתאום חוזרים כשהם רק צריכים משהו. רק אלה הקשורים לבית יהיו הראויים לתמיכתכם. תנו לעצמכם מנוחה בנושא הקריירה. זה לא הזמן להיכנס ללחץ. השקיעו משאבים לטווח הארוך כי ברבות הזמן תמצאו בהם נחמה.


סרטן
22.6-22.7

השפעת כוכב התקשורת ממשיכה להעיק. אתם אמורים לשנות משהו הקשור לבית או לכבד הסכמים הקשורים אליו. חלק מן החברים מפנים לכם עורף. אל דאגה זה יסתדר עד לאביב הממש קרוב. השבוע ויותר מתמיד אתם זקוקים לאוזן קשבת. הפתעות ממקור תעסוקה בלתי צפוי. נסיעה חשובה מתקרבת והולכת. אתם נמנעים מלמלא את החיים בחוויות בילוי מרעננות. בעיות על רקע השקעת בן/ת הזוג בעבודה יותר מאשר בזוגיות. תנו את שמגיע למי שצריך ולא תתאכזבו. אירוע חשוב יסחף אתכם אליו. הבטחה לשינוי בתחום הזוגיות שום מופרת על ידי בן/ת הזוג. אתם חסרי אונים נוכח אי היכולת לשנות את הכללים בבית. אל תפחדו מייעוץ אישי..


אריה
23.7-22.8

השבוע אתם צריכים לעצור ולחשוב איך לגרום לאחרים להעריך את שצברתם - רגשית וכספית כאחד, בקיצור הכינו עצמכם למצב של כאילו אתם מככבים 'ב'הכלה מאיסטנבול' עם המטפחת והדמעות. ויכוחים על רקע אישי מעוררים בכם סלידה במסגרות תעסוקה. בן/ת הזוג מהסס/ת בקשר אליכם וגם אתם לא סגורים מספיק. אתם לחוצים מנושא הכספים. פגשו את הבעיה באמצע הדרך, תנסו 'לפטר אותה' לפני שהיא תגיע אל דלת ביתכם. אתם בתחושת אי שליטה אך מנסים לשדר 'עסקים כרגיל'. פנו לייעוץ ביחס לנושא הזוגי. עצה זו תחסוך לכם סכסוך עתידי כבד. שיפור בתחום הקריירה, בקרוב מאוד. בריאות בן/ת  המשפחה, תשתפר. הכינו את הצ'ק לקראת האירוע המתקרב.


בתולה
23.8-22.9

השבוע תרגישו את המכשולים הישנים בנוגע לעבודה ולצד המשפחתי-רגשי. פתחו את הפה והביעו את עמדתכם בקול צלול וברור. דאגות ביחס לירושות או לכספים המגיעים לכם. מישהו יבקש את חברתכם בדרך 'עקומה' ומלחיצה מידי. יזמים: לפניכם הזדמנויות בתחום העסקי אשר תצית בכם תקווה מחודשת. אתם חולמניים יותר מן הרגיל. יש לכם מבט לאחור ואל כל הנקשר לעברכם. תחשבו על מישהו והוא פתאום יתקשר. בנוסף, תקבלו סימנים מחבר אחר שעמו לא הייתם בקשר מזה יובלות. הפנויים ינסו לחזור לקשר שהיה להם או לרענן קשרים עכשוויים. בקרוב מאוד הנשואים יזכו לימים של סליחה. זה הזמן לחפש ייעוץ אישי, כדי לברר את הצעדים לקראת שינוי חיובי..


מאזניים
23.9-23.10

השפעת כוכב התקשורת מעיקה וזה יימשך עד לסוף החודש. רגעים יפים בחברת הילדים או האחיינים. המשיכה כלפי בן/ת זוג מהעבר עולה בעוצמתה מיום ליום. למרות תסכולכם, אתם ממשיכים להיות תלויים כלכלית בבן/ת הזוג. התמידו לחפש דרך והזדמנות לפריצה בתחום הלימודים והקריירה. אברי הנשימה, הברכיים והכתפיים רגישים יותר. תחושת הבדידות הממושכת מכאיבה מאוד. אתם צריכים לפסוק בין עבודה לאהבה מאחר וסדר העדיפויות התבלבל והסתבך לכם בזמן האחרון. אל תיקחו החלטה בתחומים האלה, חכו לראשית אפריל. הפתעה נעימה ביחס לקריירה עשויה לצנן את כעסכם. ההזדמנות העסקית תקועה בבוץ. העסק החדש תקוע במקום, אתם חייבים להשקיע בו את כל דמיונכם ומרצכם. זה הזמן לפרסום אגרסיבי. 


עקרב
24.10-21.11

מרקורי בנסיגה וזה מתבטא בקלקולים טכניים, בעיקר  חשמליים וגם במקום בו התקשורת היא לשון המאזניים. הימנעו מהתרסות כלפי בן/ת הזוג, אחרת אתם צפויים להתנהל כשידכם מגששת באפילה. בעלי המרץ: זה הזמן לנהוג בשיקול דעת במישורי תעסוקה בדרך שעד כה לא נקטתם בה. פרגנו ואל תקנאו באלה שיש להם. השקיעו בנשמה, צאו מהבית. לצעירים בנפשם: זה הזמן לעליית מדרגה, מבחינת התמקצעות ולימודים. אתם רבים ומיד מתפיסים. בני המין השני יוכלו ליהנות מנדיבותכם. כדאי לקפוץ לביקור ולבלות בחיק המשפחה. גורם מן העבר ינסה לפרוץ את חומת התנגדותכם הרגשית. ענייני העבודה מתקדמים לאט אבל התקווה מבצבצת מעל האדמה. תשומת ליבכם קשורה לביטחון המשפחה. זה הזמן לייעוץ.


קשת
22.11-21.12

השבוע אתם עצבניים ללא סיבה הנראית לעין, אבל לא רק זה, אלא שיש נקודות שמחות הקשורות לילדים הנותנים לכם כוחות להמשיך והם אלה שיהיו מבחינתכם במרכז. התרכזו 'בשקט' בעיסוקים העכשוויים עד יעבור זעם הכוכבים. בעוד שבועיים יהיה יותר טוב. חפשו פרצה בתחום הקריירה. דברים שנאמרו בהיסח הדעת יעלו בכם זעם טיפשי ומיותר. השקעתכם הכספית בסכנה. אל דאגה, שכן בן משפחה יערוב לכם. בדקו את רשימת הקשרים בנוגע לקריירה, ייתכן ששכחתם אדם שיכול להוציא אתכם מהקשיים הכלכליים. ענייני ירושות העבר יהיו לחלק מסדר היום. בת משפחה קרובה, עדיין לא משלימה עם ההסדר הישן. אתם חולמים על דמות אהובה. זה הזמן לרוחניות ולתפילות.


גדי
22.12-20.1

השפעת כוכב התקשורת תעיק עד לאפריל. אל תתנו לעצמכם השבוע חופש לפגוע באלה שכביכול עוצרים אתכם מלהתקדם. זכרו שאתם עוברים משברים רגשיים בצורה הכי קשה ביחס לשאר בני גלגל המזלות ושגם לאחרים יש לב רגיש ופגיע. השתדלו להימנע מרגשות קינאה מיותרים. חפשו את דרך השלום במסגרות כובלות ואת דרך החיזור וההבנה מול בחיר/ת ליבכם. חפשו יועצים טובים. כבד לכם בשל שמועות שווא לא נכונות הקשורות אליכם. עמדתכם לא מקובלת על בני המשפחה. אל דאגה, בקרוב תקבלו כספים המגיעים לכם. נושא התעסוקה תקוע אך לא לזמן רב. עניינים בריאותיים פחות מדאיגים. תזוזה קלה חיובית במישור הרומנטי. בעלי עסקים: זה הזמן לפרסום אינטנסיבי בעיתונים.


דלי
21.1-18.2

השבוע תחוו קלקולים במכשירים חשמליים. אתם מתוסכלים בעבודה. תתקשו לעמוד בעומס העבודה הכולל: מכתבים מפתיעים (מיילים), טלפונים ועוד ההבטחות לשיפור התנאים ולקידום אישי שקיבלתם לוטות בערפל. אלה שאין להם בכלל עבודה ירגישו כתקועים יותר מתמיד. תחושת חוסר הוודאות לגבי עתידכם הכלכלי, מותירה אתכם, במצב רגיש. 'תמשכו' כרגע, כמיטב יכולתכם. זה הזמן לחזר ביתר מרץ ואהבה אחר בן/ת הזוג. שמרו על בריאותכם הנפשית, אל תשמרו הכול בבטן, ספרו לאחרים. החלטה ביחס לנסיעות למקום מרוחק, במסגרת העבודה. אתם מרגישים שאתם 'על הכוונת' מצד המעסיקים, אבל כל זה לא יעיב על מצב רוחם המרומם. לפנויים תחושה של התרגשות לבאות. בסך הכול השבוע שלכם מלא באקשן.


דגים
19.2-20.3

אתם סגורים כלפי אלה שפגעו בכם במישורים רבים כולל גם במשפחה ובתחום הקריירה. הציפיות לאהבה מאלה שאתם מצפים מהם, ייפלו על אוזניים אטומות. רטרו מרקורי: תתקשו לרסן את לשונכם, בגלל עוצמת התסכול, הכעס והכאב. תנסו שלא ללחוץ, חכו לשינוי והוא יבוא עם הזמן. הקדימו תרופה למכה. זכרו שאם לא תחשבו בהיגיון כלכלי ורגשי, אתם עלולים למעוד. אתם מוטרדים בבעיות היום, ומוציאים אנרגיות מיותרות. בילוי מסעיר מחכה לכם בקרוב. הרווקים והנשואים יבקשו לשפר את הזוגיות. מכתב או מייל, יבהירו לכם את מיקומכם בסולם החברים. שימרו על המשפחה מאיום חיצוני. מרבית הזמן יוקדש לעניינים הקשורים לנכסים עכשוויים ומן העבר. חפשו עזרה מיועצים טובים


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

שער: depositphotos.com