טלה
21.3-20.4

כוכב התקשורת כאילו עוצר אתכם וזה יימשך לצערי עוד כארבע שבועות. אתם חשים כפחות יודעים על עצמכם ועל הדרכים להתניע חלומות. כרגע אל תחליטו כלום. צאו להתאוורר בחיק הטבע. רומנטיקנים זהירות: אתם מונעים מתוך דחף שלילי שעלול להפיל אתכם ברשתו. הורידו כעסים וזה הדבר הראשון שעליכם לעשות טרם שיקרה השינוי המיוחל. הפרידה האחרונה הותירה אתכם כמתגעגעים לעבר אבל לא נראה לכם שאפשרי עוד לתקן. הימנעו מלצעוק על הבוס ועל כל העולם. בקרוב ולקראת האביב והפסח נכונו לכם ימים הרבה יותר מוצלחים. התמידו לחשוב חיובי כלפי הסיכוי לתקן את דרככם בבית וכלפי בן/ת הזוג. חשבונות נפש ומרירות גורמים לכם להרגיש כבודדים במערכה.


שור
21.4-20.5

בקריירה: הורידו השבוע ציפיות לזבנג וגמרנו בנוגע לבעיות. תודו לשמיים על שאתם חוזרים למסלול בתחום המקצועי ולמה שיש לכם כבר בחיים. לא לבקש מאחרים לעשות עבורכם את העבודה. לא להתבייש לבקש סליחה, ואם יש בסיס רגשי גם לא להסס לנסות שוב ללכת בדרך ממנה נפרדתם. חברים ועסקים: סמכו רק על עצמכם ותצליחו. לפנויים: תסכולים רומנטיים, אתם מחפשים מפלט מול המחשב, התכתבויות חברים ובעיקר עם עצמכם. אל תתפלאו לגלות כי הילדים יסבלו מלשונכם החדה ואולי גם מצד בן/ת הזוג. העניינים יירגעו בשל התערבות בני משפחה.  לנשואים: הסלחנים והאוהבים באמת ייהנו מסוף שבוע של הבנה ומהזדמנות להשיח את מר ליבם האחד עם השני/ה. למחפשים תעסוקה ולמתאמצים מחכה הזדמנות הקשורה לעסקים הדורשים יכולת מכירה וניהול.


תאומים
21.5-21.6

אתם נקלעים למצבי רוח משתנים בגלל נסיגתו המזיקה של כוכבכם השליט מרקורי. זהירות: בדרכים ובמקומות עבודה, גם לא לחתום על חוזים. מומלץ לדחות ביקור רופאים וניתוחים. מה שיעניין אתכם הם המשפחה, הילדים והחברים לעבודה. הפתעה חיובית בנוגע לשמחה הקשורה לאחים או לאחיינים. קרייריסטים: קשריכם יתהדקו בעבודה הנוכחית. אתם ממשיכים בכישרון רב לפתור בעיות של אחרים בו בזמן שאתם מתקשים לפתור את הבעיות האישיות שלכם. אתם ממשיכים להעניק לאחרים ולא מקבלים את הכבוד הראוי לכם. הרבה זמן רציתם לשתף מישהו ולא היה לכם את האומץ להיפתח. פנו לייעוץ מקצועי ובעזרת ה' הכול יסתדר!


סרטן
22.6-22.7

הלחצים האחרונים מכיווני התעסוקה מוציאים אתכם מדעתכם. אווירת קיפוח בשל הבטחה מצד מעבידים שלא קוימה במועדה. בכללי, עליכם לקבל החלטות אמיצות. התעלמו מאנשים העוצרים אתכם באופן קבוע מלהתקדם, אבל הוציאו לאור את המקצועיות שלכם במקומות תעסוקה, במילים פשוטות: אחרים משתדלים אז קחו דוגמה מהם. מומלך לפעול במרץ בעניין הקריירה, אבל בזהירות ובמתינות שכן בטעות הדבר עלול לגלוש לאגרסיביות ולמלחמות אגו. כספים יוזרמו למטרת קנייה חשובה ויקרה. שימו לב לאותיות הקטנות בחוזה. תוזמנו לשמחה הקשורה למשפחה הקרובה. קושי במישור הרומנטי העכשווי ואתם חושבים על מה שהיה לכם בעבר. צאו אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות, על מנת לשוב אל מסלול הגשמתן.


אריה
23.7-22.8

השבוע הוא הזמן להפגין ביטחון עצמי ומקצועיות. מעורבות של חברים רק מפריעה לכם כרגע להשלים פרויקט שהתחלתם. הנשואים יחפשו לשקם אמון אך ללא הועיל, ייתכן שתצטרכו לפענח חידות רגשיות. אתם מרוכזים באחרים למרות שיש לכם לא מעט עניינים אישיים לפתור. לפנויים: געגועיכם לקשר רומנטי נבלעים בתוך טרדות היום והזמן. אתם מבטיחים לעשות משהו בנידון אבל משהו מפריע. בבית. הלחץ גובר. פנו לייעוץ מקצועי, ולא תתאכזבו. געגועים למישהו שאיבדתם בעבר, עולים שוב על הפרק. תגלו משמעות מיוחדת במרקם היחסים במקום העבודה הקיים או בזה שעזבתם בעבר. הדאגה לאחד מבני המשפחה רובצת בעיקר על כתפיכם. חפשו ייעוץ אישי בנוגע לרוב תחומי החיים.


בתולה
23.8-22.9

השבוע אתם נקלעים למצבי רוח משתנים בגלל נסיגתו המזיקה של כוכבכם השליט מרקורי. שלוותכם מתפוגגת נוכח האהבה החומקת לכם בין הידיים. אל תתנו לגורמים עוינים לשבור את רוחכם. נושא התעסוקה עמום אך אל דאגה, בקרוב המצב יתבהר ולטובה. התחילו לחשוב על החיים ברצינות, שמרו על בריאותכם. היפתחו לרוחניות מתקדמת. השבוע אתם בפעילות מוגברת ברוב המישורים. הקפידו לתרום לאנשים אחרים ומהר תקבלו כפליים בחזרה. הכניסו תוכן רומנטי לחייכם. צאו לבלות או אל הטבע ורעננו את התוכניות הישנות על מנת לשוב אל מסלול הגשמתן.


מאזניים
23.9-23.10

הקפידו השבוע לשמור על הקיים אבל זה לא מונע מכם להתגעגע אל העבר ולערכיו הכלכליים והרומנטיים. השמחה והכאב יתערבבו יחדיו בתוך בליל שיחות הצ'אט, הטלפון או במפגשים המקריים במסגרות שונות. השבוע אתם צריכים לרסן את עצמכם מפני התפרצויות בלתי רצויות, למרות שכנראה הרצון יהיה להחזיר כנגד כל העולם. התרכזו בתחומי הבית ומאחורי אנשים אמינים היכולים להשכין שלום בית. תחושת מועקה בלתי מוסברת שואבת מכם את מירב הכוחות ובעקבות זאת אתם פועלים שלא על פי חשק. באמצע החודש הבא תפנית חיובית ברוב השטחים, אך לא לזמן ארוך. בעבודה ובבית: קחו פסק זמן ותחשבו שמא אולי טעיתם בשיקולי הדעת ושאפשרי לסלוח לאדם יקר.


עקרב
24.10-21.11

השבוע אתם מרחפים ולא ממש מרוכזים. שמרו על המפתחות, הארנק, על חפצים אישיים וגם על עצמכם מתאונות קטנטנות בבית.  אזורי הקיבה הגב והכתף יטרידו אתכם לסירוגין. ענייני פרנסה עולים על הפרק ועליכם לקבל החלטות אמיצות אם להמשיך להישאר ולהפסיד אפשרויות אחרות ובין להשקיע עוד במקום הנוכחי ובמה שבו אתם עוסקים כרגע. טיפ: זה יהיה לכם מאוד קשה לביצוע, אבל מומלץ להתרחק מאנשים שלא ראויים לחברתכם ובמיוחד מאלה שנתתם להם את הנשמה ואכזבו אתכם בגדול. תחושת המועקה מתגברת והיא קשורה להבטחות שלא קוימו כלפיכם. צלצול מפתיע ישמש לכם כמפלט וכמשען מאזן. שמרו על בריאות ההורים ועל יתר בני המשפחה.


קשת
22.11-21.12

הדגש שלכם השבוע יהיה על חשיבה זהירה, כספים, קריירה ורומנטיקה. יסתבר לכם שהבטחה בתחום הרומנטי לא מתקיימת בפועל, תנסו לקחת הכול בקלות. האנרגיות הטובות מושקעות בילדים, באחיינים או בנוגע לעמדתכם בנוגע לכל אלה. חלקו את כוחכם בין עבודה למשפחה. כלכלית: הכספים שמגיעים לכם יגיעו מהר משחשבתם. תחומי לימודים והרחבת האופקים: תורגש הקלה מעומס המתח העכשווי. המחשבות מתחילות להתגבש סביב העבודה. לפנויים: השבוע הכוכבים מתגמלים במיוחד את בעלי היוזמה והביטחון, בנוגע לקשרים רומנטיים, אך האהבה או הזיכרונות מן העבר לא מניחים לכם לתפקד כאילו לא קרה כלום. אל תחפשו להעניק מתנות רגש וחומר חינם לבן/ת הזוג או לכל גורם אחר.


גדי
22.12-20.1

בימים אלה אתם מסיימים יחסים לא מוצלחים, ייתכן שבעקבות מריבה או בשל סכסוך מתמשך. יש לפקוח עין על אדם צבוע ומתחסד המעמיד/ה פנים כחבר/ה, עם מעט סבלנות תוכלו לחשוף את מזימותיו. טיפ: תנסו להתחבר לקשרים מכיוון חדש ויצירתי, אקט שעשוי לעזור. הנשואים יגלו כי הספורט, מעשה האהבה וההידברות משתלמים. זה הזמן לעסוק בנושאים רוחניים על מנת להגיע לרגיעה שכלית ולמודעות עצמית, לחפש את הזיווג המתאים ולדעת איך והיכן למוצאו. אלה שהשקיעו מאמצים מרגישים בקידום הכלכלי, הקרוב להתגשם. מסמך כלשהו או מכתב או ידיעה כלשהי יקבעו את עתידכם הקרוב. זה הזמן לפתוח עצמכם לייעוץ חיצוני רק כך תגיעו לייעדכם במינימום פציעות רומנטיות.


דלי
21.1-18.2

השבוע יאופיין בתקשורת לקויה. החלטה חשובה עומדת על סף הכרעה. אל תעזבו את מקום העבודה, גם לא לעבור דירה, בכל מקרה, שימו לב לאותיות החוזה הקטנות. מישהו מחזר אחריכם, אבל הוא לא מספיק גלוי. אתם אמורים לחפש עזרה שתשרת אתכם בנאמנות. הוסיפו זמן איכות לילדים. זה הזמן לראות את הצד השני של אנשים שונים, אותם פסלתם בעבר. עליכם לתרגל קצת יותר אמפטיה דווקא במקומות ולגבי אנשים שיש לכם פחות סבלנות אליהם. אל תהיו עסוקים בחשבונות ובחישובים קטנוניים. פשוט תזרמו ותפעילו את הלב, התחום הבין אישי החדש-ישן יעלה יפה, לא את הראש. רגעי נחת דלים אך מרעננים בחברת נותני עצות והכוונה.


דגים
19.2-20.3

לבעלי העסקים והיוזמות האישיות: אתם מגלים שרמת התפקוד העסקי שלכם ירודה כולל מצבי הרוח המשתנים, הם בגלל הפגיעה הממושכת מבני המין השני. מישור העבודה סביר אך דורש תיקון. הקידום האחרון דורש מכם לעבוד כפליים. עצות שקיבלתם מחברים מבלבלים אתכם במישור הרומנטי. אהבה וזיכרונות אינם נשלטים ויש להם רצון משל עצמם. החלטות שמזמן הייתם צריכים לקבל, מתעכבות. השקיעו לטווח הארוך. השקיעו ברוחניות ובלימוד. ייתכנו אכזבות מתחום הקריירה. אל דאגה, שכן אתם במסלול נכון לעבר הגשמה. הצעה מכיוון בלתי צפוי תשנה את ההרגשה מן הקצה אל הקצה. בחנו אותה היטב. הקשר הקיים מתנדנד וכאילו לא הולך לשום מקום. זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

תמונות המזלות: pixabay

שער: depositphotos.com