אריה 23.7-22.8

השבוע אתם רבים ומיד מתפייסים, זאת וכתוצאה מנסיגת כוכב מרקורי שממשיך להגביל. אתם קלים לניצול רגשי. בני המין השני יוכלו ליהנות מנדיבותכם רק במידה וילחצו על כפתורי הלב הנכונים. גל של געגוע לאנשים שלא פגשתם המון זמן יוליד את הצורך לקפוץ לביקור ולבלות בחיק המשפחה. גורם מן העבר ינסה לפרוץ את חומת התנגדותכם הרגשית. ענייני העבודה מתקדמים לאט, אבל בתחום הקריירה אתם שמחים על התקווה שנולדה מחדש. התקועים בבדידותם חייבים לחשוב על הסיבות למצבם זה ולהודות בטעותם.


    בתולה 23.8-22.9

הכוכב השליט מרקורי (האחראי בין היתר על התקשורת) נמצא בנסיגה והדבר מכביד על הצד החברתי בעבודה ובתחום הרומנטי.  אל תיקחו החלטה לקנייה, חוזים או מכירה. הפתעה נעימה ביחס לקריירה בשבוע השני של אוגוסט. לעצמאיים: העסק תקוע ואתם חייבים להשקיע בו את דמיונכם ומרצכם. זה הזמן לפרסום אגרסיבי בעיתונים המקומיים, דבר שיבטיח חזרה למצב רווחי בעתיד הקרוב/רחוק. תשומת לבכם קשורה לביטחון המשפחה, ובעיקר כלפי הילדים. אתם לא יודעים אם לפרק את מסגרת הזוגיות או אם נשארה תקווה לתיקונה.


    מאזניים 23.9-23.10

בימים אלה וכתוצאה מנסיגת כוכב התקשורת מרקורי, אתם סובלים מהעדר יחס מבן/ת הזוג. בנוסף, אתם גם חולמניים יותר מן הרגיל, האנרגיות שלכם תקועות ולא באות לידי ביטוי. יש לכם מבט לאחור ואל כל הנקשר לעברכם. האינטואיציה שלכם תהיה במיטבה, תחשבו או שתחלמו על מישהו והוא פתאום יתקשר. בנוסף, תקבלו סימנים מחבר/ה אחר/ת, שאיתם לא הייתם בקשר מזה יובלות. הנשואים יזכו לימים של סליחה, אך זה יקרה לזמן קצר בלבד, שכן מהר יתברר להם שזה היה כשקט לפני הסערה. תחזרו לספורט.


    עקרב 24.10-21.11

כוכב מרקורי שהיה בנסיגה התיישר כבר ועובדה כוכבית זו יוצרת מצב יותר נינוח בכול תחום ועיסוק. ויכוח בנושא תשומת לב ועל רקע השקעת בן/ת הזוג בעבודה יותר מאשר בזוגיות. זה הזמן להעניק מטובכם לאחרים, תנו את שמגיע, למי שצריך ולא תתאכזבו. אירוע חשוב יסחף אתכם אליו ויוציא מכם את הטוב, זאת בתנאי שתסלחו, למי שצריך לסלוח. הבטחה לשינוי בתחום הזוגיות שום מופרת על-ידי בן/ת הזוג. אתם חסרי אונים נוכח אי היכולת לשנות את הכללים בבית.


    קשת 22.11-21.12

השבוע מסתיימת נסיגתו של כוכב התקשורת מרקורי. אתם בתחושת שליטה, אך קצת מנסים לכפות אותה על בן/ת הזוג. שיפור בתחום הקריירה, בקרוב מאוד, שם אתם מחכים לתשובה גורלית לגבי קבלה של תפקיד או של קידום, שהובטח לכם בעבר. בריאות בן/ת המשפחה תשתפר, זאת לאחר שדאגתם רבות לאחרונה. הכינו את הצ'ק לקראת האירוע המתקרב. ההזדמנות העסקית עדיין תקועה בבוץ, כאבן שאין לה הופכין. זה הזמן לרוחניות ולתפילות. פנו לייעוץ ביחס לנושא הזוגי. עצה זו תחסוך לכם סכסוך קשה עתידי.


    גדי 22.12-20.01

היזהרו השבוע פן תנוצלו שכן כיסכם יהיה פתוח יותר מידי לרווחה. זכרו: רק אלה הקשורים לבית, יהיו הראויים לתמיכתכם, ולא אלה שניצלו אתכם כל השנים. נסיעה קרובה תעסיק אתכם. תנו לעצמכם מנוחה בנושא הקריירה. זה לא הזמן להיכנס ללחץ מעניינים רומנטיים, אלא לשבת ולחשוב מה חסר לכם בכדי להיטיב לכבוש שוב את לב האהוב/ה. תחום ההימורים לא יאיר פנים, אל תגזימו במידת ההשקעה, בתחום מפוקפק זה. השקיעו משאבים לטווח הארוך, כי ברבות הזמן תמצאו בהם עזרה ונחמה.


  

     דלי 21.01-18.02

אתם עומדים לחרוץ דין ביחס לחיי הזוגיות שלכם או שמשפט כלשהו יאיים על השלווה הכללית במסגרות רגשיות. המלצתי בנידון תהיה לחשוב היטב טרם שאתם עושים זאת. ייתכנו מהלכים של הרגע האחרון לשפר את מה שלא יכולתם לעשות בעבר ולא שיפרתם. הזמינו אדם מחוץ למערכת, שיוכל להשפיע על בן/ת הזוג הנוכחית. דחו נסיעה שנועדה לשבוע זה, מפני שזה זמן לא הכי מתאים מבחינה כוכבית. זה הזמן לצלצל ולהתייעץ לגבי תחום הזוגיות התקוע ולגבי הקשר המתנדנד שלכם. עסקו בספורט! 


      דגים 19.02-20.03

רטרו מרקורי: אתם חשים בחוסר מנוחה, עצבניים וכמבקשי שינוי בכל תחום. חברים ינסו לכוון אתכם לעבר פתרון בעיה רגשית סבוכה. טיפ: אל תפתחו עד הסוף, השאירו כמה סודות לעצמכם. השקיעו בעבודה ובבית. אל תתנו את כל כולכם כפי שעשיתם כל השנים. באופן כללי אתם בתחילתה של תקופה של שיפור במצב הכלכלי. הוצאות מיותרות שהוצאתם לאחרונה. מעיקים פחות על המינוס. פתרונות סופיים לגבי משפט, חוב, או של הסדרים אחרים, יוצרים מצב נוח מבחינה כספית ושל הקטנת התלות באחרים.


          טלה 21.3-20.4

השבוע כבד לכם בשל נסיגת מרקורי שבשיאה. נושא התעסוקה תקוע או ירד קמעה, אך ממש לא לזמן רב. עניינים רגשיים פחות מדאיגים אתכם אבל עמוק בפנים זה מעיק אתכם והכול מודחק לקרן זווית. חוויתם תזוזה קלה חיובית במישור הרומנטי ובקרוב עוד אחת... טובה יותר, אך מהר יתברר לכם שאין כמו בן/ת הזוג שבלב. בעלי עסקים: הזמן לפרסום אינטנסיבי בעיתונים. זיכרונות טובים הנקשרים לאהבה, משפחה ולילדים נכנסים אליכם...שוב אל הלב. ראשון ושני יאפשר לנשואים לקבל קצת חום ואהבה.


         שור 21.4-20.5

אתם מוטרדים בבעיות ומוציאים אנרגיות מיותרות על וויכוחי-סרק ועל אוכל טעים, אך לא בריא. עדיין נסיגת כוכב מרקורי, אבל אור בקצה המנהרה לגבי בן/ת הזוג שבבית. הרווקים והנשואים, יבקשו לשפר את הזוגיות. מכתב או מייל יבהירו לכם את מיקומכם בלב החברים. שמרו על המשפחה מאיום חיצוני. מרבית הזמן יוקדש, לעניינים הקשורים לנכסים עכשוויים ומן העבר. האהבה מתרחקת ובן/ת הזוג האמתי/ת מחכה לכם בבית. הקנאה שלכם משתלטת. חפשו יועצים טובים. התקועים בבדידותם או ברווקותם חייבים לפנות לייעוץ אישי.


      תאומים 21.5-21.6

שבוע אקשן רומנטי נקטע כתוצאה מצב רטרו מרקורי - כוכבכם השליט. מכתבים מפתיעים (מיילים) טלפונים ועוד ימלאו את ידיכם בעבודה, אבל תקלות אלקטרוניות יעצרו את הזרימה של הטוב. בילוי מסעיר מחכה לכם בקרוב. בקרוב תקבלו כספים המגיעים לכם. החלטה ביחס לנסיעה למקום מרוחק תידחה למועד מאוחר יותר. תכנית מגורים רומנטית מתוכננת לטווח הבינוני. אתם מרגישים שאתם רוצים לנקות את הראש ולהבין מה מביא אתכם לטעות שוב ושוב ולחזור אל האהבה הישנה ומתאכזבים, בעיקר מעצמכם ומפחדנותכם. המשיכו בספורט למען הבריאות והיופי.


       סרטן 22.6-22.7

השקעתכם הכספית בסכנה. בדקו את רשימת  הקשרים בנוגע לקריירה. ייתכן ששכחתם אדם שיכול להוציא אתכם מהקשיים הכלכליים. ענייני ירושות יהיו בראש דאגתכם ובני משפחה ינסו לטרפד את צעדיכם. בת משפחה קרובה עדיין לא משלימה, עם ההסדר שנרקם אולי בסתר. זהירות, מפני שאתם מסוגלים לצאת מן הכלים בהקשר של חוסר צדק כלפיכם, וזה אומר: במסגרות עבודה, שם תרצו לקום ולעזוב, ובמסגרות רגשיות מחייבות. אתם חולמים על דמות אהובה אותה תפגשו ושמחכה לכם מעבר לאופק הרחוק. חפשו ייעוץ אישי מקצועי ורומנטי.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com