בתולה 23.8-22.9

השמחה לקראת החגים הקרבים מהולה בחששות ממפגשים לא רצויים וטעונים. בן/ת הזוג מונע/ת מכם לקבל את כל אותה אהבה שהגיש/ה לכם, כמו פעם ובתקופת החיזור ההתחלתית. כעסים על הורים ואחים מתעוררים מחדש, אך אל דאגה, מפני שהכול יעבור בשלום, גם אם אתם חושבים שדבר כזה 'לא יקרה'. גברים ונשים: הקפידו שלא לשכוח את בן/ת הזוג המצפה להפתעה. שמרו על החיוך המקסים שלכם, אם אין לכם יותר חיוך אז 'תקנו' חיוך, כי בשבוע זה הוא יעזור לכם הכי הכי!


    מאזניים 23.9-23.10

סידורים לפני נסיעה או לגבי ביקור חשוב בחוג המשפחתי או החברתי נכנסים לתאוצה. למרות ההבטחות החוזרות ונשנות לעצמכם, יתברר לכם שוב שאתם מתאמצים לעשות הכול על מנת לרצות אחרים ושוב אתם מקבלים רבע ממה שאתם נותנים לאחרים - הגיע אולי הזמן לחשוב על נוסחת הטעות' הגורמת לכם להיות כמובנים מאליהם ובכך לסבול. ההכנות לקראת החג מוציאים מכם את כוח הסבלנות והנפש האחרונים. צלצלו לחברים ישנים שנדמה לכם ששכחו אתכם הרחק מאחוריהם. בשורה משמחת מחכה לכם בהקשרים תעסוקתיים - חדשים או קיימים.


    עקרב 24.10-21.11

בשבוע שלפני החג ניכרת בכם תשישות נפשית מה שלא קרה בשנים האחרונות. חלק מבני המזל מנסים לשכוח עלבונות הקשורים לאלה ששכחו אותם מאחור, ואת אלה שאף פעם לא מעריכים אותם כראוי. שמחה החג מהולה בעצב על מישהי, או מישהו יקר/ה שכבר לא נמצאת אתכם, כמו פעם. הזמן הוא הכי טוב לעזרה, לתפילה ולהתקרבות רוחנית. כספים יספיקו לכם לכל דבר ועניין. בשורות טובות מצד הילדים/אחיינים ירחיבו את החיוך ואת השמחה. זה הזמן לחשוב על עיצוב הגוף למען הבריאות והיופי.


    קשת 22.11-21.12

השבוע כולו ובעיקר ממש לקראת החג: המחויבים רגשית חשים דאגה לגבי עתידם הרומנטי ולמקומם בלב בן/ת הזוג. לפנויים: הפרידה הכאובה עדיין מכאיבה וצורבת, וכמו בכל שנה, אתם מוצאים נחמה בחיק המשפחה או החברים. אתם קצת עצובים אך עסוקים כל כך מכדי להישבר. בחג אתם צפויים להרגיש טוב ומחכות לכם הפתעות הקשורות לילדים, לאחיינים, לאהבה ולתשומת לב. הגיע הזמן שתסדרו א החדרים ואת הסידורים שדחיתם את ביצועם. זה הזמן לייעוץ בנוגע לעתידכם המקצועי והרומנטי. חפשו יועצים מתאימים.


    גדי 22.12-20.01

הגעגוע לבן/ת משפחה שאיבדתם מורגשת בימים שלפני החג - בעיקר ממש לקראת החג. סוגיות הנוגעות לכספים, ירושות או למשפט, והחלטות לגבי תעסוקה ממשיכים להטריד את שלוותכם ומנוחתכם. בחג: הנשואים ינהגו בהשתדלות ויניחו בצד את החרבות והכעסים הישנים. הפנויים יחששו לגבי קשר רומנטי שעולה ויורד ושגורם להם כבר המון זמן - לתסבוכת רגשית גדולה. הבטחות לקידום, לעזרה ממישהו חשוב או מצד גורם אחר מסיחות את דעתכם. כספים יגיעו בזמן, אל דאגה. ההתארגנויות לקראת טיול יתנהלו כרגיל ובקרוב תצאו לדרך הארוכה והיפה.


  

     דלי 21.01-18.02

אווירת החג סוחפת את הסובבים אתכם ומעוררת בכם תמיהה רבה. אתם בעיקר חושבים על המנוחה ועל ביקור/טיול שתוכנן במשך המון זמן קודם לכן. הפנויים ידברו על קשרים חדשים אבל לא ינדבו פרטים מפחד שיקלקלו להם את הדובדבן שבקצפת. לנשואים: אתם מחפשים תשובות גבי מקומכם בקשר. האווירה האופטימית עלולה להתחלף במריבה סתמית על רקע מוכר וידוע. תמונות אנשים יקרים עולים לכם, במכלול הכאב והזיכרונות. זה הזמן לשיפור יחסים קרובים, החליטו להיות כנים, פעם אחת ולתמיד כלפי בן/ת הזוג שאתם אוהבים.


      דגים 19.02-20.03

בימים אלה שלקראת החג: ציפיות לשיתוף פעולה מצד המשפחה יפלו על אוזניים חצי אטומות. טיפ: הזמן לקחת יוזמה ביחס לסכסוך כספי מתמשך ולהושיט יד לשלום או מינימום להתקשר ולומר משפט אחד וממצה. רגישותכם ועדינותכם הרבה משתחררת ונקשרת שוב לאנשים אליהם הייתם קשורים בעבר. אבות המשפחה היקרים חסרים לכם השנה יותר מתמיד. אתם נושאים תפילה לעתיד טוב יותר לאחרים ופחות לעצמכם. תקבלו בשורה משמחת מגורמים העשויים לקדם אתכם בחיים. זה הזמן לטיפוח עצמכם בספורט, בריקוד ובדיאטה למען הבריאות והיופי.


          טלה 21.3-20.4

השנה אתם קצת פחות מתאמצים בנוגע להכנות לקראת החג. ההבטחה לעזרה מצד קרובים תהפוך את האכזבה ממשפחה למשהו פחות כואב ויותר אופטימי. המנוחה בחג תחזיר לכם את האנרגיות הדרושות למשוך בתלם היום-יומי המתיש. אתם מחכים למשהו שירגש אתכם ואכן זה יגיע בגדול לאחר נסיגת רטרו כוכב מרקורי שירדה לכם מהווריד'. אתם מצפים שמשהו יקרה עד כדי שבן/ת הזוג ת/יתעורר לראות וייגש לשפר את זווית ההסתכלות עליכם משלילי לחיובי. אתם מחפשים את תשומת הלב שאינה מגיעה והראויה לכם.


         שור 21.4-20.5

השבוע, וכפי שציפיתם, תחושו בהתרגשות לקראת החג ותחוו את הסמלים המשמחים והרוחניים הנקשרים אליו. לנשים: ההכנות בעיצומן ולמרות הרצון העז להצליח, הן למעלה מכוחכן. ציפיות להערכה, לתמיכה ולשיתוף פעולה מצד בן/ת הזוג נענות להפתעתכן בחיוב. למרות הקשיים מבחינה ארגונית, אתם מנסים למצוא את החיוך הפנימי והרוחני. התחברו לבורא עולם ולתפילות להצלחתכם, זה עשוי לעשות לכם טוב. חוויתם מועקות הזמן האחרון, עצתי לכם תהיה: צאו קצת החוצה, להרגיש את אווירת החג באוויר, פעם עשיתם זאת ואין סיבה שהיום תדלגו על כך.


      תאומים 21.5-21.6

השתחררתם לא מזמן מלפיתת נסיגת הכוכב השליט מרקורי. זה מכניס אתכם לקצב עשייה המאפיין אתכם מימים ימימה. אתם ממשיכים לקבל סימנים עקיפים מבן/ת הזוג ממנה התרחקתם בעל כורחכם. ניסיונות של הרגע האחרון של קנייה/מכירה או שיפוץ לכל הקשור לנושא הנדל"ן. ההתרגשות לקראת החג והביקור המתקרב אליכם. אתם מקווים להזדמנות למלא מצברים. אל תיקחו ללב בחג, מפני שגם השנה תתאכזבו, בדיוק מאותם אנשים. אל תשכחו להיות בקשר עם אלה ששכחתם אותם מאחור. זה הזמן לשקול ייעוץ לקראת העתיד.


    

         סרטן 22.6-22.7

השבוע אתם חוששים מביקור כלשהו, סימני חרדה ממה שמצפה לכם עוד בחיים ממשיכים לחדור לנשמתכם. דברים שעל הלב מאירים בכם חרדה מבני משפחה, גם בגלל רגשות כלפי בן/ת הזוג, ידיד או חבר/ה. אתם מצפים לחג ולימים שיבואו לאחר מכן, כדי לנוח ואולי לשחרר קצת מהעייפות שהצטברה לכם במשך זמן רב. הזמנה כלשהי, תיענה בהיסוס או בשלילה. כעיקרון אתם מעדיפים את הפנים המוכרות ולא את אלה שפגעו בכם, כל השנים. צאו מן הבית לראות את הטבע אליו התגעגעתם.


     אריה 23.7-22.8

לרובכם בחג, השמחה מוכפלת: ביקור החסידה, ביקורים אחרים ומפתיעים וסימני קידום - כולל גם כספים המגיעים לכם שישתחררו. ביקור חשוב יעשה לכם את החג. האווירה תהיה טובה, כי אתם איך שהוא שוברים את השעמום שתקף אתכם לאחרונה. ההזדמנות לסלוח חומקת לכם בין הידיים. לפנויים ולנשואים: משאלות רגשיות כמוסות, בנוגע לבן/ת זוג יקבלו צבע אופטימי יותר. אתם מרגישים שבן/ת זוג או מי מהסביבה התעסוקתית מעניקים לכם תשומת לב יתרה. זה הזמן לבצע חשבון נפש ולהיזכר מי אהב אתכם הכי הרבה לאורכן של השנים.


על הכותב: האסטרולוג והמתקשר הידוע: אודי ברגר, בוגר הפקולטה ללימודי אסטרולוגיה בלונדון (LFAS), יועץ הבכיר, מאמן אישי, יועץ זוגי, חכמת הקבלה, נומרולוגיה ועוד. מהמובילים בארץ: תכניות טלוויזיה, ניהל פורומים חשובים 14 עיתונים.

קראתם את התחזית הכללית שלי? לחיזוי עתידי אישי צלצלו עכשיו/ ייעוץ טלפוני או בפגישה 054-4466444 ותגלו את נוסחת ההצלחה האישית בכל תחום + תחזית אישית בתחום המקצועי, הכלכלי והזוגי.

www.astrologia.co.il

קרדיט תמונות depositphotos.com