תוכן מקודם

שני חבר'ה צעירים בגיל, אבל לא בניסיון, החליטו שהם פותחים את 'הדבר הבא' דווקא אצלנו, בפינת הקניון של מודיעין מכבים רעות, ממש מול הסופרפארם. אם תשאלו אותם למה פתחו את MaShoe, תקבלו הסבר מנומק. אבל זה להמשך הכתבה. בינתיים נספר שזהו בדיוק המקום בו נפגשים כל האנשים שמחפשים להיות קצת מיוחדים, והם יכולים להיות גברים,  נשים, ילדים או נוער בכל גיל.  סביב הדוכן תמצאו אותם מתלבטים באיזה דגם לבחור (כי יש למעלה ממאה!), או שולפים עיצוב אישי שהביאו מהבית.

שוחחנו עם ניר לוי ומאור פינקלשטיין מ- mashoe ששדרגו את עסק עיצוב החולצות שהיה להם בקנדה - או נכון יותר לומר לקחו אותו כמה דורות קדימה.

טכנולוגיה בשירות האינדיבידואליזציה

את העסק שהיה להם בקנדה מכרו השניים ואת המדפסת המשוכללת הם התאימו באופן בלעדי להדפסה על נעליים. הטכנולוגיה דומה אבל הביצוע פחות. הם תכננו וייצרו מגש המאפשר למדפסת להדפיס ישירות על נעלי אולסטאר - שחורות או לבנות, במידות 32 עד 48, נמוכות או גבוהות - כל זה בזמן שאתם תעשו סיבוב קצר בקניון.

כששואלים אותם מי צריך את זה בכלל הם מדברים על אינדיבידואליזציה, טוויסט לתלמידים עם תלבושת אחידה, האיכות הידועה של המותג, האפשרות לכבס את הנעלים וכמובן – 6 הדגמים של הנעלים ו- 130 העיצובים. ""למה להיות כמו כולם כשאפשר להיות מיוחד ולהביא את הטאצ' והסטייל האישי שלכם לידי ביטוי?"

מופתעים ממודיעין (לטובה כמובן)

מאור וניר בחרו להקים את העסק שלהם כאן במודיעין ולא במרכז תל אביב וזה לא ברור מאליו, אבל הם מסבירים ומנמקים שלפני שיגיעו לעיר הגדולה הם חייבים לבדוק את השוק ולהרגיש אותו. בדרך זו הם מתוודעים למוצר, לניואנסים, וכמובן לומדים את הלקוחות. כשפתחו, לפני פחות מחודשיים, הם ציפו שלדוכן תגענה אימהות שמעוניינות לקנות לילדים משהו מיוחד, אך הם גילו שלהיות אופנתי ולרצות להיות מיוחד - כולם רוצים. הם כבר הדפיסו נעליים מגניבות לבני  5 וגם לבני חמישים ומעלה. המוצר עובד מצוין גם כמתנה מהורים לילדים, וגם מבני נוער שאוספים כסף וקונים לחבר מוצר איכותי, ייחודי ומדליק במיוחד.

הלקוחות המודיעיניים מקבלים מהשניים ציון גבוה במיוחד ולא נראה שהם ימהרו להמשיך הלאה.

"הלקוחות בוחרים בעיצובים שמפתיעים גם אותנו"

"אנחנו כאן רק פרק זמן קצר, אבל ראינו כבר הכל. בני נוער, אמהות, גברים ממש לא צעירים ובמיוחד – עיצובים נהדרים ומקוריים. יש לנו קטלוג ובו מעל ל- 130 עיצובים ייחודיים, אבל מעבר לעיצובים שאנחנו מציעים, לקוחות רבים מביאים עיצוב משלהם – זו יכולה להיות תמונה של כלב אהוב, צילום מחופשה בחו"ל או צילום של האשה לעתיד, הכל לגיטימי והכל הולך."

"העיצובים המפתיעים שלנו ושל הלקוחות כוללים זוג נעליים, כאשר כל אחת מהנעליים יכולה להיות בעיצוב שונה לחלוטין. זה יוצא משגע, מעורר שיח ולגמרי ממכר."

לפרטים נוספים _> MaShoe