תוכן מקודם
 

את הסניף המודיעיני החדש של פיצריית "לה מוצרלה", הפועלת כבר 5 שנים בשכונת גילה בהצלחה רבה, מנהל שחר בן ישי, ממשפחת מקימי הרשת הקטנה.

הטעם מחייב

כשהעסק משפחתי והטעם יוצא דופן יש תחושת מחויבות גבוהה לעסק ושחר מתייצב מידי יום בפיצרייה במודיעין, עם או ללא קשר לסגר. יחד עם אדם, מומחה לבצקים אשר מוכנים כולם במקום, הוא משרת את הלקוחות החדשים שקיבלו בברכה את הפיצרייה החדשה וכרגע נהנים ממנה בעיקר באמצעות משלוחים, וגם את הלקוחות הוותיקים,  אשר הכירו את הפיצה משכונת גילה וממש מרוצים מכך שיוכלו ליהנות ממנה גם כאן במודיעין,  קרוב לבית.

את הפיצה הזו אוכלים מהסוף

שחר מדגיש שההחלטה לפתוח את העסק דווקא בימי קורונה, קשורה לאמונה במוצר: "יש לנו מוצר מצוין עם טעם ייחודי ואיכותי ואנחנו ממש מאמינים בו. זו לא 'עוד פיצה' ולא פיצה ב- 20 שקלים. אני לא מעוניין להתחרות באף אחד אלא פשוט להביא את המוצר לשיפוט הלקוחות. כל חומרי הגלם שלנו סופר איכותיים ואנשים מאוד מפרגנים מהרגע הראשון. הרטבים שלנו מבוססים על עגבניות שמגיעות מאיטליה, הגבינה מעורבת – מוצרלה ועמק, והבצק? כולו נעשה במקום" ובכלל, אומר שחר "אצלנו את הפיצה אוכלים מהסוף. את הקצה שבמקומות אחרים זורקים אצלנו אוכלים קודם כל! הקצה פריך, מצופה שומשום וטעים במיוחד"

 קצה פריך, מצופה שומשום וטעים במיוחד

חוץ מפיצה טרייה וטעימה עם מגוון תוספות מיוחדות (כמו חציל, ביצה קשה, קונפי שום ועוד), תוכלו למצא ב"לה מוצרלה" גם פסטות, מאפים בהרכבה עצמית, פוקאצ'ות, סלטים ואפילו קינוחים מתוקים. 

"אני מזמין את כולם להזמין מאיתנו ארוחה איטלקית – פיצות, פסטה, סלטים, קינוחים ומאפים כמו באיטליה". ברגע שיחזרו לשגרה, מאמין שחר, יציעו גם  איזורי ישיבה מפנקים במקום, לבילוי טעים עם המשפחה או עם חברים.

לא רק פיצה. פסטה ב"לה מוצרלה" 

מפרגנים ללקוחות ומרימים בהנחות לכוחות הביטחון

בפיצה לה מוצרלה מבינים את המצב ועושים הכל כדי שהפיצות ושאר מוצרי האיכות שלהם יגיעו לכולם. הם שמחים לעשות משלוחים לתושבי העיר, ללא תשלום - בקנייה של 50 ש"ח ומעלה.

המבצעים המיוחדים לתקופת הסגר מגיעים כמובן גם למכבים ולרעות, כפר רות ושילת, כאשר החיילים וכוחות הביטחון במדים במחסום מכבים ובמתקן אדם מקבלים אקסטרא פינוק עם 20% הנחה!

לפרטים נוספים ויצירת קשר -> לה מוצרלה