תוכן מקודם

D PIZZA החדשה בדונה סנטר (שמואל הנביא 6),  הוקמה על ידי יוסי דייויס, תושב פסגת זאב, שמצהיר שהוא בהחלט שוקל לעבור עם המשפחה למודיעין בעקבות הפרנסה. ליזם הצבעוני יש הרבה מה להציע לרעבים בעיר ואין לו ספק שאל הפיצה שלו, בהכשר בד"ץ בית יוסף, יגיעו לא רק בגלל העגולה הנהדרת שהוא מכין, אלא גם בגלל התפריט המגוון, הניקיון המוקפד והשירות.

 

"בצק במתכון אמריקאי וסודי "

הפיצה של D PIZZA עשויה מבצק דק ומושקע על בסיס מתכון סודי שקיבל יוסף מחבר קרוב בחדרי חדרים. "את הפיצה מכין החבר גם בסניף בניו יורק וגם בשלושה סניפים בירושלים וכל אמריקאי שאוכל את הפיצה מרגיש מיד טעם של בית" מספר יוסי,  "אני בטוח שגם תושבי מודיעין מכבים רעות ייהנו מהטעם".

 

פיצה, צ'יפס מוקרם ומענה לחולי צליאק

בנוסף לפיצות הנהדרות שמכינים במקום, מציע התפריט גם פסטות במגוון רטבים, סלטים טריים טריים, תפוחי אדמה עם טופינג, צ'יפס מוקרם, לזנייה ומאפים ממולאים אחרים. כל המנות מוכנות מא' ועד ת' בעבודת יד, כולל הבצק והרטבים.

 


אבל עם כל הגאווה למוצרים בעבודת יד סבור יוסי שאחת הבשורות הגדולות לתושבי העיר נוגעת לקהל נטולי הגלוטן הגדל מיום ליום. לקהל זה מציע יוסי תפריט מיוחד, הנעשה בסביבה נטולת גלוטן, כולל תנור מיוחד שהותקן למטרה זו בלבד. "בכל העיר אין מסעדה שמספקת מענה שלם למי שאינו אוכל גלוטן ואת המצוקה של הקהל הזה ניתן לראות מדי יום". הוא אומר ותמה על החוסר במענה שאינו עולה בקנה אחד עם הביקוש הגובר למוצרים ללא גלוטן לא רק במרכולים אלא גם במקומות הבילוי וההסעדה.


 

משלוחים בכל העיר ללא תוספת תשלום

ליוסי חשוב שהפיצה הנהדרת שלו תגיע לכל מקום בעיר ולכן שמים במקום דגש על משלוחים מהירים לכל חלקי העיר ללא תוספת תשלום. "אנחנו שואפים שכולם יכירו אותנו וחשוב לנו להנגיש את הפיצה האיכותית שלנו ולא לייקר אותה בגלל המשלוח, כך שכל אחד ברחבי מודיעין מכבים רעות יוכל ליהנות ממנה" אומר יוסי.

 

אופטימי, גאה במוצר ובשכנים

יוסי אמנם אינו תושב העיר אבל הוא זכה להיות השכן הקרוב והצמוד של 'עופר פלאפל' ולא מפסיק לפרגן. "בן אדם מדהים ופלאפל מעולה". יוסי בטוח שהאזור יפרח כמוקד למזון מהיר ואיכותי ומתחייב להוציא את התפריט והמנות האיכותיות ביותר. "אנחנו מכינים ומוכרים אך ורק מנות איכותיות, העשויות מחומרי גלם משובחים ובמחירים הוגנים".

לפרטים נוספים _> D pizza - מודיעין