תוכן מקודם

קופיקאט הוקם ע"י גלעד קפילוטו בן 53 נשוי+3 ילדים ותושב היישוב לפיד הסמוך למודיעין.גלעד הקים את הדפוס בשנת 2000. גלעד האמין במודיעין והסביבה כמקום שיצמח ויגיע למימדים גדולים יותר ואכן, כעבור כשני עשורים התחזית התממשה. בזמנו קופיקאט היה הדפוס הראשון במודיעין והסביבה. "כשהגעתי לכאן לא היה כלום לא איזורי תעשייה לא קניון, לא מרכז ישפרו והעיר רק התחילה להיבנות, זאת הסיבה גם שפתחתי את הדפוס כאן בשילת, פשוט כי לא היה איפה.": גלעד

הניסיון של גלעד בתחום הוא רב שנים, ולפני פתיחת קופיקאט למד גלעד את מקצוע הדפוס שהיה בזמנו מקצוע מבוקש מאוד ומאתגר מאוד, "כל זאת היה בזכות פרסומת של עפרה חזה ז"ל, פרסומת שבה הוצגה עפרה חזה במגוון צבעים, בלונדינית, גבוהה צבע עיניים שונה ובקיצור כל מה שתוכנת הפוטושופ בזמנו ידעה לעשות .הפרסומת נועדה לקדם את עולם הדפוס על ידי קרן הדפוס בשנות ה-80 ומאז פשוט התאהבתי במקצוע ".

איך עובד הדפוס היום?

"הדפוס נותן מענה לכל עבודות דפוס לאנשים פרטיים וגם לעסקים. יש לנו דפוס כללי שזה אומר כרטיסי ביקור, מעטפות, פולדרים, פליירים, פנקסים, מגנטים ועוד. ויש לנו דפוס רחב שזה הדפסת רולאפ, שלטים, שמשונית, שלטי תיווך ועוד ". "היתרון הגדול שלנו מתבטא בצוות המקצועי של הדפוס, יש לנו שלוש גרפיקאיות מקצועיות שיודעות לעצב ברמה גבוהה מאוד וכך לתת יתרון משמעותי לכל עבודת דפוס ולגרום לבידול מול מתחרים. אני מנהל את הדפוס ולצידי גם דפס נוסף".

איך לעבוד עם התושבים במודיעין והסביבה ?

"תושבי מודיעין והסביבה יודעים להעריך איכות, הם מבינים שההבדל הוא לא תמיד בסוג הנייר אלא בסוג העבודה, בגרפיקה ובאיכות ההדפסה, הם לא מתפשרים על פחות ממצויין ולנו זה טוב מאוד."

החומרים בדפוס לא מסכנים אתכם העובדים ?

"לפני שנים רבות היה תחום הדפוס מיושן והשתמשו בחומרים וצבעים מסוכנים שהיו על בסיס עופרת, כיום רוב הדפוס הוא דיגיטלי והצבעים הינם על בסיס מים ואין כל סכנה ולו הקטנה ביותר. קוריוז קטן- למרות המהפכה בבטיחות הדפוס כיום עדיין ישנו חוק בתוקף שיצא בשנות ה-50 ולפיו בעלי בתי דפוס חייבים לתת "תוספת חלב" ביום לכל עובד, היה ידוע שחלב מנקה את הגוף ממתכות, ועד היום זה בתוקף".

מוצרים מיוחדים?

"לאחרונה הכנסנו הדפסה וכריכה של ספרים ומחברות בכריכה קשה."

איך המחירים ?

"המחירים שלנו טובים מאוד. ויותר חשוב זה שבנוסף למחיר הטוב, השירות והמקצועיות שהלקוח שלנו זוכה לו הם מצוינים. הלקוח מקבל את העבודה בזמן שסוכם ובאיכות גבוהה, עובדה שהרוב הגדול של לקוחותינו הם חוזרים. גם עסקים חדשים שפותחים בעיר  מגיעים אלינו דרך המלצות של עסקים אחרים. עבורנו זה דבר חשוב ביותר שמעיד על אופיו של העסק כשירותי ומקצועי".

טיפ לחיים:

"מחשבה מייצרת מציאות"

לפרטים נוספים לחצו כאן