תוכן מקודם

צילום: פתאל רומס מודיעין

לכבוד יום האישה הבינלאומי אשר צויין ב8.3, הזמינו יובל רצבי - מנהלת מתחם ROOMS מודיעין וד"ר אורנה מגר- יועצת ראש העיר לשוויון מגדרי,  את נשות מודיעין מכבים רעות להגיע אל מתחם העבודה השיתופי של רשת פתאל בלב המע"ר, וליהנות מעבודה במתחם המעוצב, במהלך כל יום האישה הבינלאומי, ללא כל תשלום.

בנוסף, הוצעה להן גם הנחה בת 20% על שימוש בכל מתקני המתחם – חדרי ישיבות, לובי, עמדות עבודה ומשרדים – במהלך כל חודש מרץ.

 ראש העיר חיים ביבס הגיע בבוקר יום האישה למתחם ROOMS על מנת לפגוש את עשרות הנשים שעובדות במקום ולהרים כוסית חגיגית לכבוד יום האישה.

ביבס אמר כי נשים הן הכוח המוביל של העיר וכי הוא גאה לראות נשים משמעותיות ורציניות, שגורמות להניע את המערכת. עוד ציין ביבס כי מתחם רומס משדר פרפקציוניזם, ומהווה דוגמא קלאסית למה שצריך להיות במרכז העירוני הראשי של מודיעין, המהווה הלב הפועם שלה. "אני גאה במקום, המע"ר הוא פרויקט אישי שלי ומתחם ROOMS משתלב בו בצורה יפה."

ביבס הודה ליובל רצבי ולד"ר אורנה מגר, אותה הגדיר המנוע המרכזי לכל הפעילות ברמה המקומית, הארצית והבינלאומית, על ההעצמה הנשית. הוא הפתיע את הנוכחות והכריז שהוא ישמח להקצות משאבים לעידוד עסקים של תושבות, הפועלות מתוך מתחם ROOMS, ומביאות גאווה לעיר.

ביבס ניצל את ההזדמנות לאחל חג פסח שמח לכל הנוכחות, והביע תקווה, שאחרי יום העצמאות השדרה המרכזית של המע"ר תפעל כבר באופן מלא, על כל העסקים הרבים שבה, של נשים ושל גברים כאחד.