תוכן מקודם

הצעירים שולטים!

את החנות מנהלת בחיוך וביד רמה שחר סלהוב, ובצוות תמצאו רק צעירים לפני ואחרי צבא. אין מה לומר, מרגישים את האווירה הצעירה והכיפית כבר כשנכנסים. השירות זריז, מקצועי ויעיל, המוסיקה נעימה וכמובן, איך שאומרת שחר 'הכל סטרילי וארוז. גם לפני הקורונה הכל היה מכוסה והקפדנו על הנקיון". 

שחר סלהוב מנהלת החנות

שחר, תושבת העיר ובוגרת עירוני ב', מנהלת את המקום בשנה האחרונה ורואים שהיא אוהבת את מה שהיא עושה. היא קשובה לכל מה שקורה בחנות ומטפלת בו זמנית בספקים, בעובדים ובלקוחות.  כששואלים אותה מה בחנות היא אוהבת במיוחד היא מרימה אריזה של מקורמלים. טעים טעים!

 נסו את המקורמלים. טעים!

פיצוחים, מוצרים מהטבע, קפה, יין ושוקולד וגם – קובה ואלפחורס

בחנות השכונתית אליה מגיעים גם מרחוק, התנועה ערה. הכל מתנהל תחת מגבלות התו הסגול. הלקוחות מתעניינים וקונים סלטים ביתיים מעולים, חמוצים, תמרים מסוגים שונים, עוגיות בעבודת יד ופירות קפואים לשייקים מנצחים. תמצאו כאן גם קובות, פסטות, רביולים, תערובות מיוחדות לאורז, אלפחורס, סיגרים ועלי גפן, כרובית מעולה ומה לא. 

גם קפה משובח תמצאו כאן

"אבל קודם כל", אומרת שחר, "זה בית של תבלינים כשכל תבלין הוא 100% תבלין, ללא שום תוספות. אני ממליצה לכל מי שמגיע גם לנסות את הפיצוחים המעולים", היא אומרת. ואפרופו המלצות, הצוות המקצועי מכיר מלפני ומלפנים את מוצרי החנות ובמיוחד את התבלינים. אל תהססו לקבל מהם המלצה על התבלין המתאים לכם בדיוק.

בית של תבלינים

שדרוגי קורונה ועוד פינוקים

  • בזכות הקורונה יש משלוחים! במודיעין והסביבה הקרובה (20 ₪)
  • כל המוצרים ארוזים (אין מוצרים בתפזורת)
  • חובת מסכה כמובן (עובדים ולקוחות)
  • לקראת ראש השנה: מגוון רחב של מארזים בריאים וטעימים הכוללים את מוצרי החג כגון יין ודבש וגם מתוקים, פירות יבשים ועוד ועוד. הכל מ- 50 ₪ ועד 250 ₪ למארז.
  • מועדון לקוחות שלא שווה לוותר עליו: בעלות של 10 ₪ לשנה תוכלו לקבל הנחות גדולות על מגוון מוצרים בחנות, כולל מוצרי מדף. המבצעים מתחלפים בכל חודש. 
  • מגוון רחב של מוצרים טעימים לטבעונים ולצמחונים.

מארזים לחג

לפרטים נוספים ויצירת קשר --> שלומי תבלינים