תוכן מקודם

סניף האקספרס סיטי וואש מודיעין, מרשת תחנות השטיפה לרכב המובילה בארץ, נפתח לפני כשנה בעיר והביא איתו בשורה מרעננת לתושבים. הסניף, הממוקם בסמוך למרכז הלוגיסטי החדש של דואר ישראל בליגד, מציע מכונות חדשניות לשטיפה חיצונית באמצעות ג'ילדות בייצור אירופאי השומרות על הרכב ומגינות עליו מפני שריטות. כמו כן מוצע כמובן במקום שירות שטיפה פנימי המתבצע באופן ידני והכולל ניקוי בקיטור, טיפול ווקס ייחודי וכן מגוון טיפולים משמרים לצבע הרכב ולמראה החיצוני שלו.

רשת הסיטי וואש הוקמה ב-2004 ומאז היא לא מפסיקה להתפתח ולהפתיע. את הרשת הקים אורי יעקובוב ולפני שנה הצטרף אליו יוסי יקותיאל, להקמת הסניף החדש במודיעין.

- איך הכל התחיל?

"את הסניף הראשון הקמתי מיד לאחר שהשתחררתי מהצבא, כך שמבחינתי זה העסק מאז ומתמיד", מספר אורי, תושב ראשל"צ. "עם השנים פתחנו יחד עוד ועוד סניפים והתרחבנו, כאשר כיום אנו מפעילים סניף גדול בקרית שדה התעופה, שני סניפים נוספים בנמל התעופה כאשר אחד מהם הוא לשירות פנימי והאחר פתוח לקהל, סניף בבית דגן המיועד כולו לשטיפת רכבים מסחריים גדולים, סניף באלוף שדה ברמת גן וסניף בפתח תקווה".

- מתי פתחתם את הסניף במודיעין?

"סניף מודיעין נפתח לפני כשנה בשדרות הרכס 10, מול המרכז הלוגיסטי החדש של דואר ישראל. המטרה היתה להעניק לתושבי העיר ולמגיעים אליה, שירות שטיפת רכבים בקונספט חדשני ולאפשר לכולם ליהנות משטיפת רכבים במחירים אטרקטיביים ובמכשור ייחודי".

- מהו הקונספט החדש?

"לפני כארבעה חודשים יצאנו עם שירות יוצא דופן בקונספט חדש וראשוני בארץ – שלושה מסלולים בתמחור אטרקטיבי לניקוי הרכב. מסלול ראשון לרכב פרטי בעלות של 45 שקלים לחודש לשטיפת רכב ללא הגבלה , מסלול עבור ג'יפ או רכב מסחרי קטן בעלות של 55 שקלים לחודש ומסלול מיוחד למוניות ב-85 שקלים לחודש. השירות כולל שטיפה חיצונית במכונה משוכללת ושאיבת אבק בשירות עצמי, ללא הגבלה, לכל החודש. מנויי האקספרס שלנו בעצם יכולים להגיע מתי שהם רוצים אל התחנה, ליהנות משטיפה חיצונית לרכב ולהיכנס אל אחת מעמדות השאיבה העצמאיות ללא הפרעה וללא הגבלה, לנקות את הרכב כאוות נפשם ולצאת עם רכב נקי, רענן ונעים. 

- איך חשבתם על זה?

"במהלך השנים קיבלנו לא מעט משובים מלקוחותינו בנושא וזיהינו כי עיקר הבעיה שמונעת מאנשים להגיע לשטיפה היא זמינות ומחסור בזמן. לאנשים אין זמן מיותר להמתין בתור, לחכות לצוות פנוי או לרוקן את כל הרכב לקראת השטיפה ואנחנו מבינים את זה. לקוח רוצה להגיע, לשטוף את הרכב ולצאת לדרכו, מבלי לבזבז זמן יקר. רוב השטיפות נעשות לקראת סופי שבוע , בימי שישי בבוקר או חמישי בערב שהם ממילא עמוסים עבור בעלי המשפחות וכן כמובן בתקופות החגים, בהן יש עומס גדול על תחנות השטיפה. לאחר חשיבה לעומק החלטנו לצאת עם השירות שלנו ולאפשר לכל אותם לקוחות, להרוויח זמן ולחסוך בכסף. השירות הזה מאפשר להם ליהנות יותר זמן עם המשפחה וגם לחסוך בעלויות וזה נפלא".   

- איך ההיענות לנושא?  

"היענות מטורפת, מאות לקוחות כבר הצטרפו ובכל יום נוספים עוד עשרות. מדובר בשירות ייחודי לחלוטין, שטרם נראה כמותו בארץ ואנשים מקבלים אותו בשמחה. לחשוב שבמחיר של פחות משטיפה אחת בודדת, העומדת כיום על 70 שקלים, אפשר ליהנות כל החודש מרכב נקי, זה חסר תקדים ואנשים אוהבים את הרעיון".

- מהן שעות הפתיחה?

"התחנה פתוחה בכל יום מ-08:00 בבוקר ועד 21:00 ברציפות , זו זמינות גבוהה מאוד גם למי שעובד מחוץ לעיר ומגיע רק בשעות הערב אל מודיעין. בימי שישי התחנה פתוחה בין השעות 08:00 ל-16:00 ויתרון גדול נוסף הוא הזמינות גם בימי שבת, בהם התחנה פעילה בשעות 09:00 עד 17:00 ברציפות.

- למה בעצם לנקות את הרכב כל כך הרבה פעמים? האם זה לא פוגע ברכב? 

"מעבר לנושא האסתטי ומראה הרכב, שטיפה קבועה חשובה מאוד לשמירה על שלדת הרכב. החלק החיצוני של הרכב צובר כמות גדולה של אבק בזמן הנהיגה והלכלוך פוגם בצבע הרכב ועלול אף לחשוף את המתכת שמתחת, מה שיוצר קרקע פוריה להתפתחות חלודה מתחת לצבע. הדרך הטובה ביותר למנוע את המצב היא פשוט לשטוף את הרכב בתדירות גבוהה ולמנוע מהאבק לשקוע אל תוך צבע הרכב". 

- ספרו על המכשור הקיים בתחנה

"אנו עושים שימוש במכשור עדכני ובטכנולוגיות חדשניות במטרה להביא את האיכות הגבוהה ביותר ללקוחות שלנו. חשוב היה לנו להשקיע במכונות ששומרות על הרכב ולכן הקפדנו על שימוש בג'ילדות ייחודיות למניעת שריטות המיוצרות באירופה. בנוסף אנו מפעילים שירות ניקוי ידני על-ידי צוות העובדים שלנו באמצעים ותכשירים איכותיים המשמרים את צבע הרכב ומגנים על המראה החיצוני שלו לאורך זמן".

איך מצטרפים לשירות?

"בקלות, אפשר להיכנס לאתר https://www.expresswash.co.il/ ולהירשם בקליק לשירות".

אקספרס סיטי וואש בעצם מביאה בשורה לתושבי העיר ומעניקה שירות יעיל, מהיר ונוח, בכל זמן שמתאים ללקוח ובחיסכון כספי משמעותי. אין צורך להמתין בתור שעובדי הניקיון במרכז השטיפה יתפנו, אין צורך לרוקן את הרכב ולצאת ממנו, הכל נעשה בנוחות של הלקוח, בזמנו ובקצב שלו , ללא הפרעה וללא המתנה. מדובר ללא ספק ברעיון מעולה, בעיקר להורים שבינינו, שרכבם מתלכלך לעיתים קרובות ובדרך כלל מלא בפירורי חטיפים ומזון ויתרה מכך, השירות מאפשר להורים לשמור על סביבה היגיינית ונטולת אבק לקטנטנים בתוך הרכב. זכרו, עונת החגים לפנינו, החזרה לביה"ס והצורך הרב בניקוי לאחר הטיולים הרבים והנסיעות ואולי זו ההצעה הטובה ביותר שתקבלו לרכב נקי, כל החודש, כל הזמן, מתי שרק תרצו. שווה ביותר!