תוכן מקודם

אם גם אתם נמנים על חובבי הקפה המשובח של קפה תמר – אתם לא לבד. עגלת הקפה המוכרת של שלום שלי, תושב לפיד בהווה ומודיעין בעבר, היא אחת מ- 3 נקודות העצירה הבודדות על כביש 443 מירושלים בואכה תל אביב. קונים רבים פוקדים מדי בוקר את המקום וסביבתו, המטופחים על ידי חיים, מנהל העגלה ושותפו, אשר בימים כתיקונם גם פותחים כמה שולחנות למי שיכולים להתעכב מעט בדרכם לעבודה.

משקאות חמים, מיצים טבעיים ומאפים נהדרים משעות הבוקר המוקדמות

מחמש בבוקר ועד 12:00 בצהריים בימי חול, ועד 16:00 בימי שישי, מציעים בקפה תמר תפריט טעים, מגוון וגם בריא.


בימי חול המקום נפתח על כביש 443, בפנייה הראשונה שלאחר תחנת הדלק  בצומת שילת ובימי שישי במצפה מודיעין המוצף רוכבי אופניים, רצים, רוכבי אופנועי שטח וסתם מטיילים.


 לאחר כחודשיים  בהם העגלה הייתה סגורה, חזרו בקפה תמר להציע לקונים הקבועים – רובם עובדי היי טק ואנשי עסקים הנוסעים לכיוון תל אביב, קפה איטלקי (סגפרדו כמובן) המוכן במכונה מקצועית מפולים הנטחנים במקום ולצידו מאפים טריים מהתנור, חביתות טריות שמוכנות צ'יק צ'ק, בורקסים, כריכים, וגם חטיפי אנרגיה, שייקים של פירות וחלבון (במיוחד לספורטאים בימי שישי).

כרטיסיית הקפה מאפשרת לכולם ליהנות מקפה אחד חינם על כל 9 רכישות ורבים שמחים לנצל את ההצעה ובוחרים באספרסו, מקיאטו, אמריקנו, קפה קר ועוד ועוד.

זוכרים מה אוהבים הלקוחות הקבועים

חיים שמח לחזור לעבודה אותה הוא פוקד כל בוקר בחמש בבוקר: "חורף, קיץ, גשם, חום – אנחנו כאן". מספר חיים ומוסיף שאת מרבית הלקוחות הקבועים הוא מכיר וזוכר את העדפותיהם האישיות. האחד אוהב כמה גרגרי קפה אקסטרה והשנייה בדיוק כפית וחצי סוכר "ואני משתדל להתחיל בהכנת הקפה מיד כשני רואה את הרכב מגיע כך שעד שהם מגיעים אלי התקדמתי עם ההכנה והם לא צריכים לחכות או שההמתנה מתקצרת. אם זה אפשרי מבחינתנו אנחנו מפנקים עד הרכב ובוודאי שכך לגבי לקוחות שההנגשה מבחינתם מחויבת".

השגרה חזקה מהכל

מאז שחזרו לעבוד באופן רציף, מספר חיים, רואים שכולם צמאים לחזור לשגרה, גם בימי החול וגם בימי שישי, אולם עדיין לא חזרנו לשגרה מלאה במאת האחוזים. לא כל העובדים שבו לעבודה ולא כל הספורטאים פוקדים את היער "אבל אנחנו ממש מחכים לכולם", מסכם חיים.

אז מה היה לנו? כל התפריט במחירים וטעמים ששווים עצירה!

אם עדיין לא עצרתם וטעמתם נסו אחד מאלו בפעם הבאה שתעברו במקום:

הפוך, שוקו אש, אמריקנו, שחור, נס קפה, אספרסו, קורטאדו, אייס קפה, אייס וניל, שייק פירות (תות-בננה, מלון-בננה- תמר, טרופי או בורה בורה), חביתות, כריכים מעלפים, ארטיקים טבעיים, משקאות קלים, חטיפי בריאות ועוד ועוד.

חוויה מהנה מובטחת, עם הקפה המשובח והנוף הפסטורלי - תקבלו גם שירות מחוייך ומלא אהבה!