זה קורה בכל נובמבר, בכ- 170 מדינות ברחבי העולם. במשך שבוע שלם מתקיימות תערוכות, פעילויות מאורגנות, הרצאות ואירועים שמטרתם לעודד יזמים צעירים לבחור במסלול של יזמות כדרך להתפתחות אישית, עסקית, וחברתית. 

גם מודיעין מכבים רעות נוטלת חלק בפרויקט זה, עם סדרת הרצאות אותן יקיים המרכז הרב תחומי, בשיתוף עם מעו"ף, ואשר יעניקו כלים מעשיים והשראה ליזמים ובעלי עסקים תושבי העיר:

ביום שני 18.11 - הרצאתה של אנה ברודי - משפיעני הרשת שמשפיעים באמת ואיך עובדים אתם?

ברודי מתמחה בצרכנות רשת והיא המייסדת של Ambassadors, רשת תכניות השותפים הראשונה בארץ באיקומרס. בין השאר, תעסוק ההרצאה במודלים המקובלים לעבודה עם משפיענים, איך פונים אליהם לשיווק העסק, 

מה הם המודלים המקובלים לעבודה עם משפיענים? מה אפשר לדרוש ואיך מנתחים את הפעילות ברשת?

ההרצאה תתקיים במרכז הרב תחומי, רחוב עמק דותן 49 בשעה 20:00.

ההשתתפות ללא תשלום, אך מותנית בהרשמה מראש. ניתן להירשם בטלפון - 076-8844838 או באמצעות פנייה במייל ל-  ramla@4.maof.co.il

 

ביום רביעי 20.11 - הרצאתו של עומרי ילובסקי - מרעיון לסטארטאפ

עומרי ילובסקי, מנכ"ל ובעלים של החממה הטכנולוגית עסקית לסטארטאפיסטים yalostar holdings ומרצה יזמות וניהול במכללת SCE, על הדרך להפיכת רעיון לסטארטאפ מצליח. בהרצאתו ייגע בנושא החדשנות, היזמות ומודלים כלכליים בעולם משתנה.

בשעה 20:00 ב -"של-טק", צלע ההר 1, הפארק הטכנולוגי מודיעין.

ההשתתפות ללא תשלום, אך מותנית בהרשמה מראש. ניתן להירשם בטלפון - 076-8844838 , או באמצעות פנייה במייל ל-  ramla@4.maof.co.il

 

ההרצאה המרכזית שתסגור את אירועי שבוע היזמות במודיעין מכבים רעות, תתקיים ביום ראשון 24.11 במרכז הרב תחומי, תחת הכותרת "למכור כאילו יש מחר" עם המרצה לוטן סגל, מומחה לשיפור מערכי מכירות, יועץ בתחום המכירות, השיווק, הכתיבה והתוכן.

בהרצאתו, ידבר סגל על כיצד ייתכן כי המכירות - המקצוע החשוב ביותר שמניע כלכלות ומשמש כ "חמצן" של כל חברה או עסק, אינן נלמדות באקדמיה? כיצד המכירות משתלבות בכל פרט בחיינו החל מהחתונה, שכנוע הילדים לאכול בריא או ללכת לישון ואיך לפעול למען העסק שלנו בצורה מדויקת, עם מסרים חכמים ואפקטיביים. בהרצאה יינתנו כלים מעשיים וינופצו מיתוסים נפוצים בתחום השיווק והמכירות.

בשעה 20:00, במרכז הרב תחומי מודיעין, רחוב עמק דותן 9, מודיעין.

מחיר:  40 שקלים לכרטיס אותו ניתן לרכוש באתר העירייה או בטלפון: 08-6210274