תוכן מקודם

מאת: טלי גת | צילום: עומר וידר

רשת 'ויקטורי' פתחה סניף בשכונת מוריה (בוכמן) במודיעין מכבים רעות ובהנהלת הרשת מבטיחים שכניסתם לעיר תאפשר לתושבי העיר והסביבה ליהנות ממוצרים איכותיים במחירים אטרקטיביים אשר יקטינו את עלות סל הקניות השבועי.

מה מיוחד ב'ויקטורי' מודיעין? איזה 'דגל' אתם מניפים?

"הסניף יציע לתושבי העיר מודיעין מכבים רעות מגוון רחב של מוצרים ומחלקות, בינהם: ירקניה, מעדניה ומחלקת בשרים טריים שזוכה בציונים גבוהים במבחני הבשר הטרי שהתקיימו בערוצי התקשורת השונים. בין שלל המבצעים המתחלפים, מקיימים ברשת ויקטורי מדי יום שלישי את ה"שלישוק של ויקטורי", במסגרתו נמכרת תוצרת חקלאית ישראלית במחירי שוק וכן גם את "קרנבל הבשר" מדי שבוע בימים רביעי עד שישי ובו מוצעים מבצעי עומק במחלקות הבשר והדגים. כמו כן, מחזיקי כרטיס האשראי ויקטורי נהנים מהנחות בכל קנייה והחזרת כסף. לדוגמה, קבלת 130 ₪ זיכוי ברשת ויקטורי לאחר ביצוע עסקה בסך 500 ₪ ומעלה ברשת חנויות ויקטורי"

 

למה לפתוח כאן עוד סופר? אין מספיק?

לדברי אייל רביד, מנכ״ל ויקטורי: ״הצמיחה של הרשת מגיעה מתוך הדרישה למותג בשטח. לכל עיר שאנחנו מגיעים אליה, אנחנו מגיעים עם בשורה צרכנית שאינה משאירה מקום לספק. הגענו למודיעין בשביל לנצח באיכות, בחוויה ובמחירים. כמו כן, שכונת בוכמן ממוקמת הרחק ממרכזי הקניות הגדולים ובחרנו להקים את הסניף בשכונה איכותית זו ולהביא עד אליה את המחירים התחרותיים והאטרקטיביים, כך שתושביה לא יצטרכו להרחיק לכת למרכזי קניות הנמצאים בפאתי העיר".

 

ספר קצת על ויקטורי: עקרונות הניהול, הערכים עליהם בנויה הרשת?

"מעבר להיותה רשת שיווק מצליחה, סיוע ועזרה לקהילה הוא חלק בלתי נפרד ממטרות החברה. רשת ויקטורי תורמת מדי שנה לעמותות המגייסות מזון וציוד לנזקקים, מעבירה משלוחי מזון לכל מקום בו הם דרושים ומשתפת פעולה באופן קבוע עם עמותות שונות. בנוסף, רשת ויקטורי תורמת לחברה באמצעות פרויקטים מיוחדים אותם היא יוזמת לטובת הקהילה".

 

תוכניות לעתיד? איפה תהיו בעוד שנתיים שלוש?

"מאחר ואנו מתחייבים לתת לתושבים את סל הקניות הזול ביותר, אנו מקווים ליצור יחסי אמון עם הלקוחות. ככל שנעמוד בהתחייבותנו כך יגדל אמון התושבים בנו. כך אנו פועלים בכל מקום בו אנו פותחים סניף. וזה מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. אמון הלקוחות וקניות חוזרות יוצרות סניף יציב שמסוגל להעניק ללקוחותיו את המחיר הטוב ביותר שיוכל להשיג. אני מניח שבעוד 3 שנים סניף ויקטורי מודיעין יהיה חלק משגרת הקניות השבועית של תושבי המקום." אומר רביד.

האם אתם גם מעסיקים תושבים מהעיר?

"זו המחויבות הראשונה שלנו בכל עיר חדשה אליה אנו מגיעים, ראשית להעסיק את תושבי המקום. זהו אך טבעי שנרצה לתמוך בקהילה המקומית".