תוכן מקודם

וותיקי העיר זוכרים לטובה את חנות הסטוק אשר התמקמה בקומת הקרקע של 'מודיעין סנטר'. אז, כאשר הנוף המסחרי של העיר התמקד בעיקר במרכזים המסחריים הקטנים, בשילת ובסופו של דבר גם בקניון, החנות הפכה לאטרקציה של מחירים אטרקטיביים במיוחד, עם כמעט כל מה שצריך לבית.

לאחר שהעיר צמחה, מספר התושבים בה גדל, אזורי התעשייה והמסחר התפתחו והפכו לאטרקטיביים גם בנראות וגם בחוויה שהם מספקים, חוזרת אלינו הסטוק  עם חנות גדולה ומרווחת, בשטח של 1,000 מ"ר, ומצטרפת ל- 27 סניפים של הרשת בפריסה ארצית.

הסטוק מודיעין -  ישפרו סנטר, מתחם רמי לוי

"אנחנו מתחרים על חווית הקנייה ואיכות המוצרים, המחירים שלנו הם ללא תחרות"

ב- 2 לאוגוסט נפתחה במתחם עינב בישפרו סנטר חנות רחבת ידיים מרשת הסטוק. עופר ברק, הבעלים של הרשת, דואג שנבין שהרבה מאוד השתנה: "החנות במודיעין שונה מאוד מהחנויות שהקמנו לפני 17 שנה, כאשר נוסדה הרשת. שטחה העצום של החנות אפשר לנו לעצב אותה בצורה מרווחת המספקת חווית קנייה יוצאת דופן. המחלקות השונות כוללות צעצועים, מכשירי כתיבה, חד פעמי, חומרי יצירה רבים, אביזרי נוי לבית, מתנות, כלי ניקוי, טקסטיל לבית, אביזרים משלימים ועוד ועוד".

"אנחנו מציעים קודם כל איכות יוצאת דופן כולל מותגים מעולים מהשורה הראשונה כגון דומוס ווילונות לבית, קופסאות לוק אנד לוק, ארקוסטיל ועוד, והכל במחירים מעולים, שלא תמצאו במקומות אחרים בעיר - אבל חשוב יותר - שירות ברמה גבוהה, ניקיון וסדר. החנות מעוצבת עד לפרט האחרון"

"כיף לחזור למודיעין, יש כאן גם חווית מכירה"

לשאלתנו בנוגע לבחירה במודיעין עופר לא מהסס: "באנו לספק חווית קנייה אבל אנחנו גם נהנים מחווית מכירה. חיכינו שנתיים וחצי כדי למצוא את המקום המתאים לנו בדיוק, וכבר לאחר כמה ימים אני יכול לומר שהתושבים כאן מאוד נעימים ותרבותיים. מסוג הלקוחות שעושה חשק לתת להם שירות. אנשים נחמדים, וסובלניים. גם הצוות הגדול – 30 איש, כולל מנהל החנות, הם תושבי העיר ועובדים צעירים ושירותיים רובם לפני או לאחר צבא. בעתיד נכוון לכך שכולם יהיו בוגרים יותר, לאחר השירות הצבאי".

"אין ספק שגם המתחם מרווח, יש מקומות חנייה, ומאות עסקים שגורמים לאזור להיות חי ותוסס. גם התחרות בעיר בריאה ואני מברך עליה."

"בימי הקורונה אנשים התחילו להבין שאין צורך לשלם יותר"

למי שתוהה כיצד פותחים עסק דווקא בימים טרופים אלו מספר עופר שעל המקום בו נפתחה החנות סגרה הרשת לפני כחודש וחצי: "כאמור, חיפשנו זמן רב מקום שיתאים לנו בעיר.  המקום היה ריק ותוך שלושה שבועות שיפצנו אותו בהתאם לצרכינו, ושלושה שבועות נוספים נדרשו לנו כדי לארגן את הסניף ולהכניס את הסחורה".


"המוצרים שלנו מתאימים תמיד אבל בתקופה המאתגרת הזו, גם מי שלא התחבר בעבר לחנויות הסטוקים, יודע שאין סיבה לשלם יותר על אותה סחורה. אנשים רוצים לחסוך ונוהרים לחנויות מהסוג שלנו. בעבר היו לא מעט אנשים שחיברו סטוקים עם מוצרים לא איכותיים, היום הם מבינים שמדובר באותם מוצרים רק ברבע או שליש מחיר".


"אנחנו עומדים גם לפני השקת אתר מכירה און ליין", מספר עופר, " אשר יהיה הראשון בתחומו ויקל על מי שפחות מעוניין להגיע למקום."

כל מה שצריך לחזרה לבית הספר ולגן במחירים מיוחדים

לכבוד פתיחת הסניף החדש מציעים בסטוק מבצעים מיוחדים ובלעדיים לסניף מודיעין, אשר יהיו בתוקף עד גמר המלאי. בנוסף, מציעים בסניף המודיעיני מבצעים אטרקטיביים על מוצרי החזרה לבית הספר - תיקים, קלמרים, מכשירי כתיבה, מחברות ועוד, וברשת מבטיחים ששווה להגיע!

לפרטים נוספים ויצירת קשר -> הסטוק מודיעין