תוכן מקודם

למגה או יש שני מרכזים מסחריים.
האחד הוא המרכז שמאכלס את הום סנטר, קפה גרג, טויס אר אס  ועוד, נקרא מגה אור מודיעין 1 והמתחם השני שמאכלס את עידן 2000 ,טיב טעם, מחסני חשמל ועוד, שנקרא מגה אור מודיעין 2.

משיחה עם אביאל ביטון, מנהל המרכז, גילינו שהשיפוץ כולו נבע מתוך קריאות ובקשות ציבור הקונים והמבקרים במתחם ומתוך דאגה לשלום המבקרים ובטיחותם ולרווחת הלקוחות ובעלי החנויות במקום.

השיפוץ כלל בראש ובראשונה הרחבה של נתיבי הכניסה לחניון, הגדלת רדיוס הסיבוב בחנייה ושינוי כיוון שבילי החניון. השיפוץ, בעזרת תכנון נכון, השיפוץ לא הוסיף ולא גרע מכמות החניות במרכז אלא רק לעזרה בזרימת התנועה בו.

עד לפני שבועיים, המתחם היה מוקף בחומה גבוה שהסתירה את החנויות מהרכבים שנסעו על הכביש. כיום, לאחר השיפוץ, המקום פתוח וחשוף. ישנה אווירה נעימה של מרחב נקי וזורם שממש מזמין להיכנס ולחוות.

בזמן שאנחנו, הקניינים, הלקוחות של החנויות, בעלי החנויות הם הלקוחות של מנהל המרכז.
השיפוץ כלל החלפה של כל הספסלים, פחי הזבל שיפוץ המדרכות בכניסה לחנויות. השיפוץ נעשה בשיתוף פעולה מלא של בעלי החנויות ומתוך מחשבה תחילה על הצרכים שלהם ושל הלקוחות שלהם.

השיפוץ הכולל עלה כ-2 מיליון שקלים ויכלול בעתיד הקרוב גם הגדלה של מקומות הישיבה לקפה ג'ו עם משטח דק גדול מאוד, שמשיות וגדר חיה, פתיחה של חנות מקס סטוק הקומה התחתונה ושיפות החזית של מסעדת הפדריק.

אביאל קיבל לידיו את ניהול המרכז בינואר האחרון עם תכנית מגירה לשיפוץ המרכז שישבה כך ללא ביצוע קרוב ל-4 שנים. עם המון רוח, אנרגיה וחזון, הוא לקח לידיו את ביצוע השיפוצים שיארכו כחודשיים וצפויים להסתיים בשבועות הקרובים.