תוכן מקודם

תושבי מודיעין הוותיקים זוכרים את הפנצ'רייה אשר הייתה מאז ומתמיד ממוקמת בסמוך לתחנת הדלק של שילת, על כביש 443 – מיקום קרוב ואטרקטיבי לכל הדעות. גם היום לא ניתן מרחוק להצביע על ההבדל, אולם במבט מעמיק וקרוב יותר ברור כי קרתה כאן מהפכה. הפנצ'ריה הנמצאת במקום כבר למעלה משני עשורים ומוכרת כוותיקה והגדולה באזור זכתה להנהלה חדשה של זוג תושבים וותיקים ממודיעין מכבים רעות, אשר מגדלים בה לא רק ילדים אלא גם עסק מצליח הפתוח משבע בבוקר ועד שש בערב ומחזיק במכשור מהמתקדמים ביותר בארץ בתחום הצמיגים ולהיגוי של הרכב.

מותגים מובילים במחירים אטרקטיביים ושיתוף פעולה עם מרבית חברות הליסינג

ההנהלה החדשה החליטה וביצעה – המקום מהווה סוכנות ראשית של חברת מישלן ונמכרים בו מותגי צמיגים איכותיים במיוחד מחברות נוספות כגון  BFGoodrich   ו- Kleber גודייר, קוננטיננט והכל במחירים אטרקטיביים במיוחד. בנוסף, נמכרים במקום גם צמיגים סינים זולים יותר, אך באיכות גבוהה, למעוניינים. "אלו לא המחירים שהכרתם בעבר", אומר הבעלים. מעתה כל המותגים במקום ימכרו במחירים הוגנים במיוחד. בצמיגי שילת מציינים כי הם עובדים עם מרבית חברות הליסינג ובהן שלמה סיקסט ועוד חברות ליסינג מובילות וגם מספקים שירותי חילוץ למתפנצ'רים במשך כל שעות היממה (ניתן להשאיר הודעה).


מה עוד בצמיגי שילת?
המקום אינו רק מספק, מוכר ומחליף צמיגים. נמכרים בו גם אביזרים לרכב, וכן מצברים של החברות שנפ וורטה. ציוד מתקדם בשווי מאות אלפי שקלים נקנה במהלך השנה האחרונה לטובת מכון כיוון הפרונט שבמקום, הכולל בדיקת היגוי הרכב הכוללת משולשים, בולמים והגה.

שירות מקצועי, מגע אנושי וגם כלב אחד ששמו פנצ'ר

מנהל העבודה של המקום, חוסני אלקדאסה תושב לוד, מתהדר בוותק של למעלה משלושה עשורים, מהם 20 שנה בפנצ'רייה בשילת. עם צוות של 5 אנשי מקצוע נוספים הוא מבטיח "עד 15 דקות מסיימים כאן טיפול בפנצ'ר, לא יותר". עם המכשור החדיש בפנצ'רייה והצוות הוותיק והמקצועי אין סיבה שהעבודה תארך דקה אחת יותר. גם החלפת כל הצמיגים או בדיקה ותיקון במכון הפרונט מהירים ומקצועיים אולם את אוזננו תופסים דווקא הסיפורים האנושיים שמאחורי הצוות. בשיחתנו עם חוסני סיפר כי לפני כמעט 20 שנה יצא לחלץ רב ממודיעין אשר נתקע עם תקר בגלגל. מאז, הוא אומר, הקשרים מצוינים והוא חוזר לכאן בכל פעם מחדש, וגם שולח כל הזמן לקוחות חדשים.

צוות מקצועי שמעניק שרות מהיר, אמין ואדיב

פנצ'ר, הוא חבר על ארבע אשר נמצא משוטט באזור ואומץ על ידי הצוות. הכלבלב המתוק שהפך היום לכלב בוגר ובריא, טופל על ידי הצוות עד שנמצא לו בית חם ומפנק.


בדרכנו החוצה אנחנו פוגשים בעובד חברת מאיירס שיווק המספקים ציוד היקפי לפנצ'ריות. הוא מתקרב ומבקש להתערב בשיחה. "אני עובד עם למעלה מ- 200 פנצ'ריות ברחבי הארץ, וזהו בהחלט המקום שהכי נעים להגיע אליו מכל בחינה, גם האנושית וגם המקצועית".

מבחר צמיגים ממותגים מובילים במחירים אטרקטיביים