תוכן מקודם

אם עד עכשיו ויתרתם על האפשרות ליהנות מהמרפסת שלכם גם בחורף, עכשיו, יותר מתמיד, זה הופך לכדאי. לתושבים רבים בעיר יש מרפסות רחבות ידיים, שהופכות בלתי שמישות בתקופת החורף וללא ספק, מדובר בשטח שחבל לא לנצל, בין אם לאירוח חורפי ובין אם לאחסון או יצירת חדר נוסף בבית. הרפורמה לחוק הפרגולות שנכנסה לתוקף ב- 2015 מאפשרת כיום לקבל היתר מהיר לבצע עבודות אלו וליהנות מדירה משודרגת.

קבוצת "התאומות חדרה" הוותיקה ובעלת המוניטין הרב, שנוסדה ב-1974 , שמה פעמיה אל מודיעין ומציעה לתושבים מגוון של פתרונות לפרגולות, סגירות חורף, בניית מעקה וגגות חשמליים לעסקים ולפרטיים. הדבר החשוב הוא, שהחברה מעניקה ליווי הנדסי ואדריכלי צמוד מרגע תחילת הפרויקט ועד סופו.

 

- כל אחד יכול לסגור מרפסת או לבנות פרגולה בבית?

"יש המון הקלות ואפשרויות מגוונות לשדרג את הדירות והבתים ולא הרבה אנשים יודעים את זה", מספר אלי שגב, מנהל המכירות בחברה. "פעם היה מאוד קשה לקבל אישור לסגירת מרפסת או להקמת פרגולה במרפסת והיום, בעקבות החוק החדש, יש אפשרות לבצע שינויים בשיטת הבניה הקלה וגם תהליך האישור הוא קל ומהיר יותר מבעבר".

- מה הייחוד שלכם לעומת בעלי עסקים אחרים בתחום?

"ראשית, אנחנו באים עם ניסיון רב שנים והתמחות ספציפית בתחום ומעבר לכך, אנחנו גם היצרנים, כך שהלקוח מקבל גם את המוצר וגם את השירות במקום אחד. שנית, 90% מהעבודות שלנו מסתיימות תוך יום עבודה אחד, וזו דרך העבודה שלנו. חשוב לנו שהלקוח יקבל את השירות הטוב ביותר ולא יצטרך לחשוש מסחבת, לכן, אנו עושים הכל כדי לתכנן את הפרויקט בדרך הנכונה ביותר כדי שהעבודה תסתיים בזמן ולשביעות רצון הלקוח. בנוסף, בתור היצרנים, יש לנו את היכולת להעניק ללקוח את החומרים האיכותיים ביותר תחת פיקוח קפדני שלנו וזה יתרון ענק".

- איזה שירותים אתם מעניקים?

"אנחנו למעשה מעניקים ללקוחותינו קשת רחבה של פתרונות, החל מבניית פרגולות, סגירת מרפסות וסגירות חורף ידניות וחשמליות, בניית גגות חשמליים ומעקים לבתים פרטיים ולבתי קפה ומסעדות, סגירות למרכזי מסחר וקניונים,  קירוי אולמות אירועים וביצוע עבודות הצללה לעסקים. דבר חשוב שהרבה לקוחות ישמחו לדעת הוא שאנו מסייעים להם גם בתהליך קבלת היתרי בנייה מול הרשות המקומית ע"י הכנת תיק מהנדס שאותו הלקוח מגיש לעירייה לצורך קבלת האישור."

- איך זה עובד, איך מתחילים בתהליך?

"בתחילת הדרך אנחנו נפגשים עם הלקוח כדי להכיר ולהבין את הצורך שלו וכן כדי לבחון את המבנה בו עתיד להיות השינוי.  חשוב לציין שפגישת הייעוץ הינה חינם – ללא תשלום וללא התחייבות מצד הלקוח, כך שהוא יכול להתייעץ איתנו ולקבל את כל המידע הדרוש לו לפני שהוא מחליט. מרגע שהלקוח מחליט לצאת לדרך, אנו מתחייבים על תחילת עבודה תוך שלושה שבועות בלבד. בזמן זה אנו עובדים על התכנון הראשוני ועל אישורי המהנדס, כאשר בלמעלה מ-90% מהמקרים, ביצוע הפרויקט עצמו מסתיים ביום עבודה מרוכז אחד".

- מה הכוונה?

 "זה אומר שמעבר לייעוץ וההכוונה שאנו מעניקים, אנו גם מכינים עבור הלקוח את תיק המהנדס, איתו הוא פונה לעיריה לצורך קבלת האישור".

- כל צוותי העבודה הם שלכם?

"בוודאי. יש לנו עשרות עובדים, כל צוותי החברה הינם צוותים מיומנים ומקצועיים בתחום , המועסקים בחברתנו שנים רבות. אנו מאמינים שאת העבודה אנחנו צריכים לעשות בעצמנו, משלב התכנון, דרך שלב הייצור ועד לשלב הביצוע. זה אולי הדבר הכי מהותי בשירות שלנו כלפי הלקוחות – הכל אצלנו נסגר מראש כך שלעולם לא יהיו הפתעות או תוספות שלא דיברנו עליהם בתחילת הדרך. הכל מתוכנן בקפידה בתיאום ובשקיפות מלאה מול הלקוח. זו הדרך שלנו וזה האני מאמין שלנו וההוכחה היא בפעילות המוצלחת שלנו שנמשכת כבר עשרות שנים ובשם הטוב שלנו בשוק".

- איזה טיפ חשוב אתה יכול לומר לקוראים שלנו שעומדים בפני בניית פרגולה או סגירת מרפסת?

"חשוב לזכור שבסופו של דבר מדובר בשינוי במבנה ולכן חשוב דבר ראשון, לקבל את הפתרון המתאים ביותר לאופי המבנה. לצערי אני רואה המון מקרים של אנשים שעושים פרגולות או סגירות חורף שאינן מתאימות למבנה כי הם רצו לחסוך כמה שקלים. הם משקיעים המון כסף ובסופו של דבר הפתרון שקיבלו לא מתאים לצורך שלהם. יתרה מזאת, רבים סובלים אחר כך מריקושטים כגון פרגולה שאינה חוסמת את השמש כראוי או נזילות מים כתוצאה מתכנון לקוי. בפועל הם אולי חוסכים 10% מהעלויות כשהם פונים לאיש המקצוע הלא נכון או שמבצעים בעצמם, אבל ההפסד שלהם בהמשך הדרך הוא גדול ומשמעותי יותר וזה חבל. אצלנו ב'תאומות חדרה' למשל זה לא יקרה מפני שכל הפרויקטים שלנו מלווים על ידי  אדריכל קונסטורקטור צמוד לאורך כל התהליך וזה הביטחון שלקוח צריך לשאוף לו".  

לסיכום, אפשר לעשות הכל בצורה חכמה וטובה יותר, צריך רק לדעת למי לפנות. קבוצת התאומות חדרה , קמה כחברה משפחתית שצמחה והתפתחה הודות לאיכות המוצרים והשירות שהעניקה ללקוחותיה. היום החברה מונה עשרות עובדים  ומובילה דור שני של אנשי מקצוע מומחים. החברה מעסיקה אנשי ייצור, תפעול, תכנון, הנדסה, אדריכלות ושירות מהשורה הראשונה המתחייבים לעמידה בלוחות זמנים, דיוק, אמינות ושירות ללא פשרות והחל מהיום, כל הטוב הזה נמצא כאן ממש אצלנו, במודיעין, אז אם יש לכם תכנית להתפנק בפרגולה הקיץ או לסגור מרפסת לחורף הבא, עכשיו אתם יודעים למי אפשר לפנות.

לפרטים נוספים - התאומות חדרה דרום בע"מ