תוכן מקודם

מעבר דירה או עסק הוא אירוע מרגש שפעמים רבות עשוי להיות גם מורכב ומלחיץ. הדבר החשוב ביותר ביום שכזה הוא להגיע אליו כשאתם מלווים באנשי צוות מקצועיים, אמינים, כאלו שאתם סומכים עליהם ומרגישים בנוח שהם ינהלו את הסיטואציה מא' ועד ת'.

"רמי הובלות" פועלת במודיעין-מכבים-רעות והסביבה כבר מספר שנים. מדובר בעסק משפחתי בו עובדים רמי ובניו והם מציעים שירותי הובלה ואריזה לבתים פרטיים ולעסקים. החברה מחזיקה שני צוותים שמגיעים לבית הלקוחות, אורזים את כלל הציוד והרהיטים ומעבירים אותם בצורה מסודרת אל יעדם.


"הדברים החשובים ללקוח הם הדברים הקטנים", מספר רמי, "שהצוות יגיע בדיוק בזמן שנקבע, שיתייחס לריהוט ולפריטים שמועברים בכבוד הראוי, שיתנהל בשקט ובנעימות בלי צעקות או לחץ. כל הדברים האלה הופכים את החוויה שיכולה להיות מלחיצה לנעימה".


עניין חשוב נוסף הוא להגיע ליום ההובלה כשאתם כבר מכירים את חברת ההובלות, כבר קיבלתם הצעת מחיר ואין הפתעות של הרגע האחרון. "הלקוח צריך לדעת שאני לא בא בבוקר של ההובלה ומתחיל להעמיס", רמי מסביר, "עוד לפני שאנחנו סוגרים עסקה אני מגיע לבית שלו, מסתכל על המוצרים, בודק אם יש איזשהו מוצר שעשוי להיות מורכב יותר להעברה ודורש "יחס מיוחד". כל המפגש הזה הוא ללא התחייבות, המטרה שלו הוא שהלקוחות יגיעו ליום ההובלה כשהם מכירים אותי וסומכים עליי". 

רמי, הבעלים של החברה, אוהב להדגיש שמי שעובדים איתו בעסק הם הבנים שלו. מבחינתו זו הדרך הטובה ביותר להבטיח באופן אישי ללקוחות שלו שהשירות שיקבלו יהיה ברמה הגבוהה ביותר.

המשפחתיות שמאפיינת את העסק באה לידי ביטוי גם בהקפדה על ערכים ותרומה לקהילה. בחודש ינואר שיתף משתתף בקבוצת הפייסבוק "מודיעין שלנו", כיצד נעזר בשירותי "רמי הובלות" בתקופה שבה נקלע למצב כלכלי קשה והיה צריך לעבור דירה.
"רמי אמר לי בחיים פעם אתה למעלה ופעם אתה למטה החיים הם גלגל ... תן טיפ לפועלים לא צריך יותר כלום!", כתב והוסיף, "אתה (רמי) הכנסת בי אור בימים הכי קשים בחיים שלי שאני נלחם על כל שקל כדי לתת לילדים שלי אתה עזרת לי ואהיה אסיר תודה לנצח".

לפרטים נוספים - רמי הובלות