תוכן מקודם

 מי לא מכיר את רשת הצעצועים והמשחקים הישראלית עידן 2000? החנות הראשונה של עידן 2000 נוסדה בדימונה על ידי ציון חזן לפני למעלה מ- 20 שנה וכיום הרשת מתהדרת בכ- 30 סניפים בפריסה ארצית ומציעה ללקוחותיה ציוד לבית הספר ולגן הילדים, כלי כתיבה, משחקי יצירה והרכבה, ציוד משרדי, מתנות ועוד. הסניף שהוקם במודיעין לפני 9 שנים הוא אחד הייחודיים ברשת.  תיכף נספר לכם למה...

 

הסניף המודיעיני – עם הפנים לדור הבא

עידן 2000 במודיעין, החנות המרשימה של רחל דוקרקר בישפרו סנטר, פרוסה על פני 500 מ"ר + מחסנים ומשרדים, ונראית כמו גן עדן של משחקים. את החנות הקימה רחל לפני תשע שנים ובשלוש השנים הראשונות הגיעה יום יום מדימונה רק כדי להגשים חלום - להקים ולבסס את החנות שלה - וזאת לאחר שבעבר עבדה אצל בעל הרשת, תושב דימונה גם הוא, בסניף הראשון שהוקם.

גן עדן של משחקים

בחנות במודיעין תוכלו למצוא מגוון רחב של צעצועים ומשחקים מסודרים לפי נושאים – משחקי קופסא, צעצועים לתינוקות, משחקי הרכבה – לגו, פליימוביל ועוד, ממונעים ואופניים לגילאים שונים, משחקי יצירה, בובות ועוד ועוד. ויש גם מוצרים עונתיים ומתחלפים כמו - ציוד לבית הספר לקראת החזרה ללימודים, מוצרי ים ובריכה בחודשי הקיץ, תחפושות בפורים ועוד. אבל הסניף המודיעיני נבדל מהאחרים בעיקר בדבר אחד - התמהיל.  רחל מציינת כי "במדיעין אוהבים יותר משחקי חשיבה ופחות ממונעים. כאן בעיר ההורים מכוונים את הילדים למשחקי חשיבה ומאוד מעורבים בתהליך ההחלטה על הרכישה."

 

"אם סבתות לא היו קיימות חנויות המשחקים היו סוגרות"

"מבחינתנו כמעט כל הלקוחות הם ההורים", מספרת רחל, "מאחר וזו חנות שנמצאת מחוץ לשכונות, תמיד מגיעים עם ההורים. מי מגיע? בעיקר משפחות צעירות ובוגרות יותר וגם הרבה סבתות וסבים שכנראה בזכותם חנויות הצעצועים מצליחות".

מגוון רחב של משחקי קופסה

"מתחילים בשש בבוקר ומסיימים בעשר בלילה"

בחנות של רחל עובדים ללא הפסקה. "אנחנו נמצאים כאן 99% מהזמן כדי לחוש את השטח. מתחילים בשש בבוקר ולפעמים נכנסים הביתה בעשר בלילה. מלווה אותנו צוות נהדר שכולל 16 עובדים. מחציתם עובדים קבועים ורבים מהם תושבי מודיעין. חלקם מלווים אותנו שנים רבות והתלמידים נמצאים כאן בחופשים ובשעות אחר הצהריים, לעיתים גם שלוש שנים ברציפות! יש עובדים שמגיעים כתלמידים וחוזרים אלינו לאחר השחרור. לי חשוב שכל העובדים יכירו את מגוון המשחקים והצעצועים בחנות ולכן אנחנו עורכים הרבה הדרכות ופותחים הרבה משחקים כדי שהצוות יתנסה וכך יוכל להעביר את הידע הלאה, להורים ולילדים, לכוון ולייעץ ברכישה".

העובדים עוברים הדרכה על המשחקים ויכולים לייעץ ולכוון לרכישה מוצלחת


במודיעין מכירים את 'עידן 2000' כמקום שהשירות בו אמיתי ומהלב. "גם כשמישהי רצתה לקנות משהו בפסח, אחרי שהכל נסגר, הגעתי לכאן ופתחתי במיוחד. אנחנו מכירים את הלקוחות ומעורבים בקהילה ומסייעים כשאפשר." ואכן, ההשקעה של רחל והצוות בלקוחות ניכרת והם מאושרים כאשר הם מקבלים בחזרה פרגון או תודה וכמובן כאשר לקוח שולח לקוח, "וגם אם יש אי שביעות רצון נקודתית ממשהו אנחנו תמיד מנסים לפתור את הבעיה!"


 

הזדמנות להודות לתושבי מודיעין על תקופת הקורונה

חודש וחצי, כמעט כמו כל החנויות בעיר, הייתה עידן 2000 סגורה. "המזל שלנו היה שבדיוק בתחילת הקורונה השקנו את האפליקציה שאפשרה לבצע הזמנות", מספרת רחל, "בהתחלה היא לא עבדה הכי טוב, ובכל זאת, כשהחנות הייתה סגורה במשך חודש וחצי זה מה שהציל אותנו. רבים הזמינו משחקי קופסא, פאזלים, טרמפולינות, מתנות ועוד, שעזרו להעביר את הזמן בסגר. זו גם הייתה התקופה בה הלקוחות שלנו התרגלו לאפליקציה ועשו בה שימוש. ובכלל זו הזדמנות להודות לתושבי מודיעין מכבים רעות הסובלניים שהזמינו מאיתנו, אנחנו מתנצלים שלא תמיד עמדנו בביקוש. למשל פאזלים לא מייצרים בארץ והביקוש האדיר והפתאומי הותיר גם אותנו וגם את היבואנים לעיתים ללא סחורה. בסוף הדבקנו את הפערים ועכשיו  אנחנו חוזרים בשמחה לשגרה"

כל מה שצריך לבית הספר ולגן בעידן 2000 מודיעין

מזמינים את כל התושבים להתעדכן במבצעים השבועיים

בתקופה הקרובה כל מה שמקווים בעידן 2000 זה כאמור - לחזור לשגרה המוכרת והידועה. להיות כאן בשביל הלקוחות כל יום ולתת מענה לכל צורך. כרגע יש בחנות היצע גדול של מוצרי חזרה לבית הספר - תיקים, קלמרים, מכשירי כתיבה, מחברות וכל מה שצריך לשנת הלימודים החדשה.


בחנות ישנם מבצעים מתחלפים על מגוון מוצרים ובכל שבוע ניתנות הנחות מיוחדות על מוצרים אהובים. גם באפליקציה תוכלו למצא קופונים מעולים על מוצרים פופולריים. "אנחנו מזמינים את כל התושבים להיכנס לאפליקציה ולהתעדכן במבצעים" אומרת רחל ומאחלת לעצמה שבעוד שנים לא רבות תצא לפנסיה ותעביר את הנהלת המקום לדור הבא במשפחה.


רחל עם צוות העובדים

לפרטים נוספים ויצירת קשר - עידן 2000 סניף מודיעין