תוכן מקודם


כל יום, כל היום, בבגדי עבודה, מודה לבורא עולם

הלקוחות של 'עידן הפרי והירק' מגיעים קודם כל משכונת אבני חן, בה ממוקמת החנות (רחוב לשם 69), אבל רבים מגיעים גם משכונות אחרות בעיר. הם נהנים לקנות בה פירות וירקות סופר טריים וגם את כל צרכי המכולת. ועל כל היופי הזה מנצח עידן חסון.

עידן, בן 33, נשוי + 3 ותושב וותיק במודיעין, עושה בדיוק את מה שהוא אוהב ומעסיק גם את אבא, אמא, אח וגיסה. "בעבר, הגעתי למצב קשה, אבל נלחמתי ולא וויתרתי. הגעתי למקום שבו אני נמצא בעזרת אמונה, מוטיבציה, נחישות, שירותיות וכח רצון. התכונות האלו, וגם ההקפדה על איכות בלתי מתפשרת של המוצרים, וכמובן יחסי אנוש, עזרו לי להילחם והצליחו להרים אותי. גם היום, כל יום אני נלחם כדי לשפר ולנהל את העסק ואני מאמין ויודע שהדבר מורגש בכל מגש שיוצא מפה".

פירות וירקות מכל טוב הארץ 


ואכן עידן לא נח לרגע. "לפעמים, בתקופת הקורונה, יצא שישנתי בקושי שעתיים בלילה", הוא אומר, "כל היום אני בבגדי עבודה, לא טיפוס של לנהל אנשים מלמעלה. כשיש הזמנה אני חותך במקום. לפני שעה לקוח הזמין מגש וכבר מוכן – הכל טרי, איכותי, ומוגש בצורה אסטטית. הלקוח היה המום ולפני כמה דקות התקשר להזמין מגש נוסף."

מגשים מעוצבים ומלאי כל טוב

גם בקורונה נתנו את המקסימום

"תקופת הקורונה והסגר לא הייתה פשוטה אבל היה בה גם דבר חיובי – רבים גילו אותנו", מספר עידן, כעסק חיוני נשארנו פתוחים ועבדנו בעיקר עם משלוחים. הקפדנו על כל הנחיות משרד הבריאות ועל תיאומים לא פשוטים עם הלקוחות והוצאנו 60-70 הזמנות ביום. הייתה תקופה בה אחי ואני היינו בבידוד וניהלתי הכל מהבית יחד עם אחי ואבא היה בעסק, עם העובדים." ואם כבר מזכירים את המשפחה עידן מפרגן לכל מי שסביבו "קודם כל לבורא עולם שהכל בזכותו וממנו, וכמובן לאשתי, בר, יד ימיני והברכה שלי, להורים המדהימים שלי שתמיד עזרו ותמכו גם בתקופות פחות טובות, ולאחי ולגיסתי שאיתי בעסק יד ביד בשעות לא שעות וימים על גבי ימים"

עושים גם משלוחים

הלקוחות מאוהבים!

עכשיו, כאשר החזרה לשגרה כבר כאן, שמח עידן שהביקוש חזר גם למגשי הפירות שהם הדובדבן שבקצפת: "אני שולח מגשים לאזורי התעסוקה בעיר – לישיבות ואירועים, וגם לאנשים פרטיים שמתפנקים בבית אבל בעיקר מפנקים.

בחודשים האחרונים, לפני שהגיעה הקורונה, התחלנו לשלוח מגשים גם אל מחוץ לעיר. נכון, יש חברות שעושות את מה שאנחנו עושים אבל הן לא עושות זאת באותה הדרך." ואכן האתר של עידן הפרי והירק שופע המלצות ובו גם תוכלו להזמין אחד מאותם עשרות מגשים מרהיבים של פירות או ירקות.

לקוחות מפרגנים

בורקסים – OUT, עידן של בריאות וטריות - IN

לפני מספר שנים פרצו לתודעת הישראלים חברות אשר מכינות מגשי פירות טריים. התופעה עלתה בקנה אחד עם טרנד הבריאות, הדיאטות, הנחיות של משרד הבריאות בתחום וכמובן – עלייה במספר העוסקים בספורט והדוגלים באיכות חיים. נראה שבורקסים, עוגות ועוגיות כבר לא יכולים לעשות את העבודה וכשמדובר במתנות, אירועים, אירוח בבתים פרטיים, ישיבות עבודה, מפגשי צוות וכל מה שמפגיש בין אנשים לנשנושים – עולה הדרישה לטרי, איכותי, בריא וכמובן פחות משמין.

מגשי הפירות של עידן שופעים כל טוב, צבעוניים, מעוצבים, טריים ומעוררי תיאבון. והעונה הנוכחית מפנקת במיוחד – החל מאבטיח, מלון, תותים, כמה סוגי קיווי, ענבים במגוון צבעים, תמרים, משמשים, אפרסקים, פירות יער ועוד ועוד. "אני תמיד תמיד מקפיד על איכות, טריות, יופי ושירות. אני אחראי על הכל, מאוד יסודי וסומך על היכולות שלי להוציא ללקוחות את המוצר הכי יפה ומושלם. המגשים שלנו מוכנים במקום ולא עומדים בקרור ומוצאים החוצה לפי דרישה. אני מאמין אך ורק בטריות"

אירוח מפנק ובריא

תכניות לעתיד?

עידן מאמין בעבודה קשה וברגליים על הקרקע. "היו לי הצעות לקחת עוד סניפים. אבל אני דוגל בלעשות דבר אחד בצורה טובה ומצויינת, עם בעל בית שנמצא בעסק וגורם לו לתפקד על הצד הטוב ביותר!"

לפרטים נוספים והזמנות - 08-9750360